Kat Von D, Shade + Light, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Kat Von D, Shade + Light, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Shade + Light Contour Palette to paleta do konturowania twarzy, która składa się z matowych pudrów brązujących oraz pudrów rozjaśniających
Odcienie pudrów brązujących:
Sombre / Shadowplay / Subconscious
Pudry rozjaśniające:
Lucid / Lyric / Levitation
Paleta doskonale modeluje rysy twarzy.
Nie zawiera parabenów.

pudrowe

Dla zaawansowanych

Jest duża, ciężka. Dobrze trzyma się ją w ręku. Zdecydowanie jest dla profesjonalistów, bez dobrych pędzli i umiejętności porobią się nam okropne plamy nie do uratowania. Radzę ostrożnie.

Prawdziwa perełka w mojej kosmetyczce

Mój pierwszy droższy kosmetyk, a co za tym idzie -bardzo przemyślany zakup. Dla fanek konturowania zdecydowanie polecam!
Pudry mają świetne kolory, są bardzo napigmentowane, jedwabiste, blendują się jak marzenie, jednak myślę, że trzeba mieć nieco wprawy w konturowaniu/makijażu aby mieć przyjemność z używania tej palety - w innym przypadku można nałożyć produktu za dużo i zrazić się zbyt mocnym efektem.
Mimo jasnej karnacji, latem, gdy jestem opalona, lekką ręką używam najciemniejszego pudru i daje piękny efekt :)
Pozostałe dwa bronzery mają idealne kolory do ocieplania i konturowania jasnych/średnich cer.
Lekko pomarańczowego, łososiowego odcienia używam jako różu, bądź do idealnego roztarcia granicy bronzera i rozświetlacza.
Dwa najjaśniejsze odcienie świetne do rozjaśniania.
Tak więc uważam że każdy jest w stanie wyciągnąć maksimum z tej palety. Nawet jeśli nie do konturowania, to chociażby jako cieni do powiek :)

światło i cień

Paletkę otrzymałam w prezencie na dzień dziecka i od razu powiem, że sama bym sobie jej nie kupiła, byłoby mi szkoda pieniędzy.
Razem z paletką przychodzi do nas mała "instrukcja" jak nakładać pudry.
Kolory w palecie są ciepłe, neutralne oraz zimne.

Wady:
-cena
-mocno się osypują

Zalety:
-ładne, solidne opakowanie z lusterkiem
-duża pojemność pudrów
-wydajne
-bardzo mocna pigmentacja, trzeba uważać, bo można sobie plamy zrobić
-co do pudrów rozjaśniających, jednego można używać jako różu
-wszystkie produkty są matowe

Fajna

Duza masywana pieknie wykonana paleta.Kupilam ja w Sephorze za 199 zl skuszona opiniami w internecie.Bardzo maselkowa konsystencja pudrow.Sa 3 brazery pierwszy chlodny moj ulubiony i dwa ciemniejsze.Oraz na samej gorze 3 pudry jeden rozowy ktory uzywam na cala twarz drugi zolty ktorego uzywam pod oczy i trzeci koralowy ktorwgo czasem uzywam do wykonturowania powieki poniewaz na twarz sie nie nadaje.Pudry aie bardzo osypuja i to jest ich wada ,poniewaz marnujemy bardzo duzo produktu i przez to paleta jest bardzo brudna w srodku.Duze lustro dobrej jakosci no i wysoko napigmentowane pudry.Latwe w pracy ,ale trzeba miec lekka reke ,bo mozemy zrobic sobie krzywde.

Zdecydowanie hit!

Paletę zakupiłam 5 miesięcy temu w Sephorze. Jakość powaliła mnie na kolana. Każdy z odcieni ma idealną, jedwabistą, "masełkowatą" konsystencję. Nie ma możliwości, żeby zrobić sobie jakąkolwiek plamę, wszystko pięknie się rozciera. Używam tej palety każdego dnia, a mam wrażenie, że nie widać żadnego zużycia. Produkt idealny, polecam każdemu!

Ideał!

Paletę zakupiłam z chęci wypróbowania czegoś nowego. Gdy po raz pierwszy nałożyłam jeden z pudrów na twarz byłam przerażona. Produkt jest tak mocno napigmentowany więc strzepując nadmiar z pędzla zaczęłam go rozcierać. Wyjątkowo szybko otrzymałam idealny efekt wykonturowanej twarzy. Pudry są jedwabiste i łatwo się nimi pracuje. Opakowanie jest bardzo solidne i prezentuje się bardzo ładnie. Paleta sprawdzi się u wszystkich niezależnie od koloru skóry. Idealnie się blenduje a odcienie łączą się bez większego wysiłku.

Ideał !

Gdybym miała wybrać tylko 1 kosmetyk, który od początku do końca jest po prostu ideałem, to bez chwili zawahania byłaby to właśnie ta paleta.
Przepiękne, klasyczne opakowanie, które jest solidnie wykonane. Paletka jest "masywna" i właśnie to zrobiło na mnie już pierwsze pozytywne wrażenie.
Jeśli chodzi o same produkty, które w niej znajdziemy to jako maniaczka pudrowych bronzerów mogę śmiało stwierdzić, że są to najlepsze produkty z jakimi miałam przyjemność pracować. Pudry nakładają się jak marzenie i blendują się jak marzenie. Są bardzo dobrze napigmentowane więc trzeba się z nimi delikatnie obchodzić.
Paletka jest świetnie skomponowana. Bronzery mają idealne odcienie, które nie są ani za ciepłe ani za chłodne.
Osiągniemy nią różne efekty, od delikatnego makijażu po mocne konturowanie.

Niezależnie od tego którego pudru użyjemy, możemy być pewne, że makijaż przetrwa do białego rana. Jestem pod wielkim wrażeniem trwałości tych produktów, ich jakości, wydajności i wykonania całej palety.
Produkt dopracowany w najmniejszym detalu.

Jedynym jej "minusem" jest cena, ale za jakość jaką otrzymujemy.. jest warta każdego grosika.