Kat Von D, Shade + Light, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Kat Von D, Shade + Light, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Shade + Light Contour Palette to paleta do konturowania twarzy, która składa się z matowych pudrów brązujących oraz pudrów rozjaśniających
Odcienie pudrów brązujących:
Sombre / Shadowplay / Subconscious
Pudry rozjaśniające:
Lucid / Lyric / Levitation
Paleta doskonale modeluje rysy twarzy.
Nie zawiera parabenów.

pudrowe

Robi plamy

Kupiłam ją parę lat temu kiedy wszyscy się nią zachwycali. Później o niej zapomniałam. Ostatnio do niej wróciłam i... nie wiem jak kiedyś mogłam jej używać. Bronzery są tak mocno napigmentowane, że aż trudno z nimi pracować. Najciemniejszy jest totalnie bezużyteczny, chłodny odcień na twarzy wygląda trupio, jedynie ciepły brąz w miarę się sprawdza. Ale trzeba się naprawdę natrudzić, aby ładnie wymodelować nią twarz. Pudry również bez szału. W tej cenie jest o wiele lepszych palet tego rodzaju. Nie polecam.

Bardzo dobra

Uzywam wersji mniejszej, ,tej z najjasnieszymi odcieniami konturu i rozjasniacza. Zakupilam juz drugie opakowanie, wykonczenie pierewszego zajelo mi bardzo duzo czasu wiec plus dla wydajnosci, nie znalazlam jeszcze lepszego. Utrzymuje sie caly dzien na twarzy, super sie blenduje. Nie mam zastosowania do koloru cielistego poniewaz jest dla mnie za ciemny, a wklady sa niemozliwe do dostania, stad 4 gwiazdki.

Najlepsza paletka jaką miałam!

Z paletki korzystam od kilku miesięcy i jestem z niej mega zadowolona. Na pewno zostanę przy niej jeszcze przez długi okres czasu. Pudry robią piękna grę światła i cienia. Ja jestem zachwycona!!!

Bardzo lubię tę paletkę!

Lubię tę paletkę, bo jest bardzo dobrze napigmentowana, jednak trzeba uważać żeby nie zrobić sobie krzywdy, bo łatwo zrobić plamę. Kilka kolorów ułatwia znalezienie tego idealnego dla siebie na konkretną porę roku.
Niestety ma jeden minus - produktu nabiera się za dużo i trochę się "kruszy".

swietna paleta dla profesjonalistów

paleta jest świetna, pracowałam z nią wiele razy. szczególnie dobrze sprawdza mi się w makijażach sesyjnych na które mogę poświęcić więcje czasu. Nie jest to zdecydowanie produkt dla poczatkujących, bo paleta jest dość droga a jej użytkowanie wymaga umiejetnosci :)

Mój hit!

Po pierwsze paleta jest wykonana przepięknie, a po drugie jest mega praktyczna. Kupiłam ją dla jasnego brązu, jednak nie wyobrażam sobie nie używać wszystkich trzech. Pigmentacja powala, dlatego trzeba z nią uważać. Osobiście lubię mieszać 2 jaśniejsze brązy, a na końcu ciemniejszym lekko pogłębiać kontur. Jasne pudry są bardzo przyjemne, nie ciastkują podkładu, ładnie rozjaśniają. Odcień pomarańczowy wykorzystuję jako róż, lub na oko. Uwielbiam ją i sięgam po nią codziennie od 2 lat, niestety 2 jasne odcienie pudru się skończyły, ale bronzery jeszcze zipią i są w użytku.

Paleta szczególnie dla makijażystek

Jeśli szukacie dobrej jakościowo palety z wieloma odcieniami to ten produkt będzie zdecydowanie dla Was. Szczególnie przyda się on makijażystkom, które na co dzień w swojej pracy spotykają się z różnymi karnacjami i oczekiwaniami klientek.
Paleta jest bardzo dobrej jakości, produkty na twarzy utrzymują się aż do demakijażu, bronzery nie robią plam, a ich odcienie są bardzo "twarzowe".
Moim zdaniem jednak nie jest to obowiązkowa pozycja zakupowa dla osób, które malują jedynie siebie, bo tak naprawdę używa się wtedy dwóch (max 3) odcieni, a reszta pozostaje nieruszona.

Najlepsza!

Ma chłodne tony, które idealnie wpasowują się w bladziuchów jaki i osoby o norlmalnej/cieplejszej karnacji.
Zalety:
-wielofunkcyjność
-łatwość użytkowania
-super kolory
- łatwo się rozbierają
-nie robi plam
Wady:
-Cena

Mój ulubieniec

Myślałam o tej palecie już długi czas , kiedy nie dawno dostałam ja na urodziny. Jestem po kursie wizażu i konturowania wymagam żeby było ono trwałe . Ta paleta spełnia wszystkie moje wymagania , idealnie się blenduje (trzeba jednak uważać z ilością nałożonego produktu aby nie zrobić plam )trwałość oraz jej pigment na najwyższym poziomie .

Dobra

Paletę zakupiłam po jednym z tygodniowych szkoleń makijażowych gdzie w sumie tylko na niej pracowałam jeśli chodzi o konturowanie. Paleta rzeczywiście nie jest dla początkujących i można sobie łatwo nią zrobić krzywdę. Z biegiem czasu jak paleta się zużywa to łatwiej się nią pracuje, mam wrażenie, że mniej się teraz osypuje - ale początki są trudne. W sumie używam tylko pierwszego i drugiego odcienia brązu. Jeśli chodzi o jasne kolory to również używam tylko dwóch. Te jasne odcienie dobrze wyglądają delikatnie nałożone pod oko jeśli niedostatecznie przykryłyśmy cienie pod oczami korektorem a już mamy przypudrowany ten obszar i nie mamy możliwości powrotu do korektora. Paleta jest droga to trzeba jej przyznać, nie kupię ponownie bo tę którą mam będę mieć jeszcze bardzo długo – jest bardzo wydajna no i też efekt który można uzyskać tańszymi pudrami do konturowania niczym nie odbiega od tej palety oczywiście poza ceną. Teraz też zostałam wielką fanką konturowania na mokro więc paleta nie jest już tak intensywnie używana. Na plus opakowanie, bardzo porządne z lusterkiem, nic się nie niszczy przy dezynfekcji.

Nie dla początkujących

Paleta wspaniała, nawet za tak wysoka cenę. Jest bardzo mocno napigmentowana, dlatego trzeba wiedzieć jak się z nią obchodzić. Pięknie się blenduje, idealne kolory, zarówno chłodne jak i ciepłe, ale nie pomarańczowe. To jeden z niewielu kosmetyków, na który ponownie wydałabym tak duża sumę pieniędzy.

Dobra, ale...

Opakowanie produktu jest wprost przepiękne! Świetny wygląd, a także porządne wykonanie. Duże lusterko.
Produkt matowy. W opakowaniu otrzymujemy aż 6 różnych odcieni do modelowania twarzy, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Produkt daje ładne efekty, jednak trzeba posługiwać się nim umiejętnie, ponieważ można zrobić sobie nim krzywdę, w postaci plam.
Koszmarnie się osypuje (!), co brudzi paletę i wszystko wokół niej.
Nie powiedziałabym, że jest to produkt o wysokiej wydajności. Przy codziennym użytkowaniu ubywa go dość sporo już po krótkim czasie.
Wysoka cena.
Ogólnie, jest to dobry produkt, jednak na rynku istnieje wiele dużo lepszych produktów w niższych cenach.