Bielenda, Twoja Pielęgnacja, Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami wygładzający 'Bambus + zielona herbata'

Witaminowy olejek pod prysznic z mikrokapsułkami wygładzający
Wyjątkowy kosmetyk o innowacyjnej bogatej formule z Witaminą E w mikrokapsułkach łączy w sobie podwójne działanie: doskonale myje i odświeża ciało, zapewniając jednocześnie pielęgnację i wygładzenie skóry już podczas mycia.
Zawiera ekstrakt z bambusa, silny antyoksydant, który dotlenia i ujędrnia skórę, zieloną herbatę, która optymalnie nawilża, łagodzi podrażnienia oraz witaminę E, która regeneruje, wygładza i zmiękcza skórę, opóźnia utratę jędrności ciała. Piękny zapach zielonej herbaty od razu wprowadza w doskonały nastrój, odpręża, rozluźnia, ożywia zmysły i dodaje energii.
Testowany dermatologicznie.

Fajne połączenie zapachów, które lubię, to mnie skusiło, żeby sięgnąć po ten żel. I jestem zadowolona :) Ładnie pachnie, długo się ten zapach utrzymuje na skórze. Żel dobrze myje, pieni się. Przy tym jest delikatny, nie jest sztuczny i nie podrażania skóry. Jest wydajny, takie opakowanie spokojnie starczyło mi na ponad miesiąc i nie kosztuje dużo :)

Kupiłam ze względu na połączenie ciekawych zapachów i są rzeczywiście bardzo ładne. Długo utrzymują się na skórze :) Niestety skóra mi się wysusza po nim jeśli korzystam dłuższy czas :( Lubię ten peeling w składzie, fajnie oczyszcza skórę :)

Uwielbiam

Dawno, dawno temu, gdy byłam jeszcze nastolatką, bielenda produkowała bardzo podobny żel, ale z sama zieloną herbatą. Gdy zobaczyłam, że po latach wypuścili na rynek bardzo podobny kosmetyk, kupiłam go i od tego czasu kupuję cyklicznie :)
Uwielbiam przede wszystkim ten zapach i to, że nie wysusza skóry.

Polubiłam go

Pierwsze opakowanie kupiłam ponad rok temu, po długich poszukiwaniach, gdyż strasznie ciężko mi dobrać odpowiedni zapach. Zanim otworzyłam opakowanie, miałam trochę inne wyobrażenie o zapachu, ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Zapach jest piękny - niby letni, ale w zimę też mi odpowiada. Używa go nawet mój partner, mimo że nie ma w nim jakichś męskich nut. Olejek jest bardzo wydajny, nie trzeba go dużo dozować. Skóra po nim jest bardzo miła w dotyku, a zapach bardzo długo się utrzymuje.

Ten olejek pachnie przepięknie!

Ten olejek pachnie przepięknie! Koi zmysły, uspakaja. Zapach długo utrzymuje się na ciele :) Fajne zastosowanie z mikrokapsułkami, które wygładzają ciało. Konsystencja bardzo ok, nie spływa podczas mycia, co jest częste przy olejkach. Skóra po kąpieli nawilżona, delikatna. Nie wysusza skóry, nie ma zaczerwienień. Cenowo bardzo ok.

Fajny żel ale oprócz mycia raczej nic nie robi

Gdy skończył mi się olejek węglowy pod prysznic Bielendy stwierdziłam, że chcę wypróbować coś podobnego, dlatego sięgnęłam po powyższy produkt. Mam do niego podobne odczucia jak przy wersji węglowej ale o tym za chwilę.

Olejek (a raczej powiedziałabym żel pod prysznic) bardzo fajnie myje, dobrze się pieni i nie jest zbyt mocny. Nie podrażnia ani nie wysusza skóry, być może lekko ją nawilża ale to wszystko. Działanie wygładzające jest tylko chwytem marketingowym bo nie sądzę by jakikolwiek żel pod prysznic zdziałałby w tym temacie cuda. Jako środek myjący jest bardzo fajny ale nic poza tym.

Żel ma bardzo ładny zapach i przyjemną konsystencję. Faktycznie pływają w nim kapsułki które rozpuszczają się po nałożeniu na skórę. Opakowanie ok, nic specjalnego ale bez większych zastrzeżeń. Cena regularna nie jest bardzo wysoka ale nie jest też bardzo niska.

Super odświeżający żel pod prysznic

Super odświeżający żel pod prysznic. Ma przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na skórze, idealnie sprawdzi się w upalne dni. Niewielkie drobinki stanowią miły delikatny peeling dla skóry. Po użyciu olejku skóra jest delikatna, gładka i nawilżona.

Super!

Jak na razie mój ulubiony olejek pod prysznic. Ma nieziemsko intensywny i piękny, herbaciany zapach, który utrzymuje się długo na skórze. Dobrze myje i jest wydajny. Mikrokapsułki są miłym dodatkiem, ale nie wyczułam jakiegoś diametralnego wygładzenia, choć na pewno nie zostawia skóry suchej czy ściągniętej. Zdecydowanie kupię ten olejek jeszcze nie raz.

Świetny

Ma nieziemski zapach, po kąpieli ładnie utrzymuje się na ciele, bardzo wydajny, skóra po użyciu jest przyjemna w dotyku, delikatna :) czuć wygładzenie, podczas kąpieli można się nieźle zrelaksować :)

Przyjemny

Żel jak to żel zazwyczaj tylko pachnie i się pieni, ten natomiast pięknie pachnie, pieni się raczej przeciętnie ale co najważniejsze nawilża skórę i wygladza (nie maja z tym nic wspólnego te mikrokapsułki ale sam skład kosmetyku).
Opakowanie wygląda schludnie, przykuwa wzrok kolorem. Jest dośc wydajny jak dla mnie. Zapach długo utrzymuje sie na skórze, ładnie nawilża i fajnie rozprowadza.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Żaden to olejek

plusy:
+ dość ładny, lecz męczący zapach
+ dość dobrze oczyszcza
+ nie wysusza

minusy:
- kapsułki w żaden sposób nie wygładzają
- słabo się pieni

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- za wysoka cena
- niska wydajność
- słaba dostępność
+ ładne i wygodne opakowanie

Duża objętość i super zapach

Olejek Bielendy wyróżnia się na półce wyglądem- zielony kolor zdecydowanie przyciąga uwagę. Zapach orzeźwiający, a do tego masujące mikrokapsułki. Duża pojemność opakowania. Dla mnie ekstra, kupię ponownie i wypróbuje inne z tej serii.