Joanna, Styling Effect, Spray solny do włosów

Joanna, Styling Effect, Spray solny do włosów

Solna mgiełka do stylizacji włosów, która podkreśli naturalne fale i pomoże uzyskać modny, naturalny efekt „beach look”. Dzięki wygodnemu rozpylaczowi kosmetyk jest wygodny w użyciu. Spray podkreśla naturalny kształt włosów, a stylizujące działanie soli morskiej, która stanowi jego główny składnik, zostało dodatkowo wzmocnione poprzez polimery. Zawarte w recepturze składniki pielęgnujące i kondycjonujące zapewniają włosom miękkość oraz połysk, odżywiają je, a także chronią przed czynnikami zewnętrznymi.

termoochrona, podkreślające skręt włosów, inne
podkreślające skręt, nabłyszczające, termoochronne
w sprayu
lekkie
płyn
Utrwalenie
średnie

Rewelacja

Jak dla mnie rewelacja. Moje włosy same w sobie lubią się delikatnie podkręcać od wilgoci, więc może to jest istotny czynnik dla którego dla mnie ten spray jest super. Pryskam rano na suchych włosach i efekt utrzymuje się do wieczora. Delikatne fale mam na całych włosach a przy tym cena, mega niska.

średniawka

Produkt zawarty jest w wygodnej buteleczce w sprayu, łatwy do zaaplikowania. Niestety, ale kosmetyk otrzymałam w prezencie i zużyłam bardzo mało ale zraziłam sie do niego po tym jak po uzyciu moje włosy stały sie szybciej przetłuszczone niż normalnie. mam włosy suche, zniszczone, z tendencją do łupieżu, rozdwojonych końcówek - nie odporne na wilgoć, puszące się. Dla mnie ten produkt kompletnie sie nie nadaje i śmiało mogę to stwierdzić po kilku użyciach.