Vichy, Thermal S pod oczy

Vichy, Thermal S pod oczy

Thermal S pod oczy jest odświeżającym, delikatnym hydrożelem zmniejszającym obrzęki pod oczami. Głęboko nawilża, zmniejsza opuchnięcia i wygładza skórę wokół oczu. Zawiera siarczan dekstranu - skłądnik stosowany w medycynie w leczeniu obrzęków po to, by zmniejszyć zastój limfy i obrzęki powiek, oraz wodę termalną z Vichy i serynę - aby wygładzić zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia delikatnej, niewystarczająco chronionej ubogim płaszczem wodno-tłuszczowym skóry oczu, oraz zapewnić komfort skórze wokół oczu. Technologia hydrożelu pozwala zatrzymać 80% wody w naskórku zapewniając ukojenie i poczucie świeżości, wygładzenie skóry i spłycenie zmarszczek spowodowanych odwodnieniem, a rozproszone płynne kryształki zapewniają efekt odbicia światła rozjaśniający spojrzenie. Thermal S pod oczy jest przebadany na osobach o wrażliwej skórze i oczach, nadaje się do używania przez osoby noszące soczewki kontaktowe, nie narusza filmu łzowego.

zaskoczenie

Ten cienki żelik mnie zaskoczył, przyjemnie odświeża i coś takiego robi, że oczy nie wyglądają na takie zmęczone. Jest bardzo wydajny i użyty w malutkiej ilości wcale się nie lepi. Używałam w postaci próbek, ale całego opakowania nie kupię, bo drogie, choć często mnie kusi.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki

Lekko chłodzi, ale się klei

Moim zdaniem nawilża raczej słabo, przyjemne jest tylko uczucie lekkiego ochłodzenia po użyciu. Nie mam specjalnych obrzęków pod oczami, a jeśli się nie wyśpię i się pojawią, to po tym żelu nie są wcale mniejsze. A najgorsze jest to wrażenie klejenia się skóry. Ogólnie- dość słaby produkt. Używam jednocześnie z silniejszym kremem odżywczym (na zmianę).

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

dla nastolatek

Lekki nawilzajacy krem - takie jest moje odczucie po zastosowaniu tego kosmetyku. Polecalabym go tylko mlodym osobom, ktore potrzebuja lekkiego nawilzajcego kremu. Dla osoby 30letniej , takiej jak ja, jest juz troszke za slaby i nawet jako krem nawilzajacy nie powoduje mojego zachwytu. Znam inne kremy nawilzajce ,ktore lepiej spelniaja moje oczekiwania.

Używam tego produktu od:3miesiecy

dobry dla młodych dam

używałam go dawno temu, jeszcze jako młoda dziewczyna, był dla mnie kosmetykiem nr 1. dziś niestety nie działa tak dobrze, nie mniej jednak daję mu 4 gwiazdki ze względu na sentyment do tego kosmetyku i dobroczynne działanie na moje młode oczy.
:-)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:już nie pamiętam, ale kilka ich było

kiedys tak, teraz za słaby

Uzywalam go jako 17 latka na noc, bo bylo duzo imprez i mało spania. Wtedy faktycznie oczka rano były wypoczete, drobniutkie zmarszczki wygładzone. Mogłam go uzywac wyłącznie na noc, gdyż niemiłosiernie się kleił, ale mam wrażenie, że przestał działać, jakies pół roku temu zakupiłam jego kolejne opakowanie i ... teraz okazał sie bublem, tylko skleja mi drobne zmarszczki kiedy sie usmiechnę. Nie nawilża nic a nic. obrzęków tez raczej nie zmniejsza. Moze to po prostu powinien byc krem dla nastolatek.

Używam tego produktu od: uzywałam

Jak to nie działa?!

Nie dość, że mam naturalne skłonności do "zapuchania" w okolicy oczu, to jeszcze do tego bardzo mało śpię i dużo siędzę przed komputerem.
Próbowałam Lauder, Matisa, Clinique, a jednak Vichy pasuje mi najbardziej, a przecież jest z całej tej menażerii najtańszy.
Przemiło się go używa. Nakładam na oczy i czuję, że one to lubią :-) Wchłania się natychmiast i to nawet w dużych ilościach, więc z wydajnością jest tak sobie, ale to pewnie dlatego, że z takim upodobaniem się nim maziam ;-)
Rankiem, nawet po bardzo krótkiej nocy opuchlizna jest mniejsza, niż po innych kremach (nie napiszę, że jej nie ma, bo jak ktoś sypia godzinę na dobę to nie ma mocnych).

Używam tego produktu od: Z przerwami od 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6?

Piecze!!!:(

chciałam kupić sobie ten krem, ale dostałam próbki w Aptece. więc zaczęłam go używać i okazało się, po nałożeniu tak piecze niemiłosiernie (jeszcze nie spotkałam się z takim kosmetykiem) jakby ktoś mi ogniem przypalał skórę. jednak pełna wytrwałości posmarowałam się nim jescze raz i było jeszcze gorzej:(. wię oddałam próbki mamie i co się okazało,że ją też piecze:(. więc nie polecam!!!!

działa

przede wszystkim nie podrażnił moich skłonnych do różnych wybryków oczek za to pierwszy plus poza tym jest niesamowicie wydajny wystarcza naprawdę odrobinka , ma bardzo lekką konsystencję szybciutko się wchłania nie ma problemu z wykonaniem makijażu po nim a wieczorem z kolei przynosi ukojenie po całym dniu ale co najważniejsze naprawdę zapobiega opuchliznom pod oczami , do których zawsze miałam skłonności :( a po jego użyciu wstaję rano i nic żadnego opuchnięcia :) a wkońcu do tego został stworzony

polecam !

krem jak wiekszość kosmetyków VICHY jest naprwdę dobry. mam 25lat, i chyba zaczeły robić mi się drobne zmarszczki, chyba mimiczne, myślałam że musze zacząć używać sporadycznie kremu przeciwzmarszczkowego, ale nie - wystarczył dobry krem nawilżający, właśnie taki jak ten. świetnie nawilża, wygładza już po kilku zastosowaniach, świetnie sie wchłania, rano oczy są wypoczete zero opuchlizny.naprawdę polecam na drobne zmarszczki dla kobiet w moim wieku !

zbawienny:)

Znakomicie radzi sobie z poranną opuchlizną oczu. Szczególnie, kiedy aplikuję go bezpośrednio po wyjęciu z lodówki :)
Jest niezwykle delikatny - nie podrażnia, nie uczula.

Poza tym bardzo fajnie nawilża, nie ściąga skóry jak wiele innych żeli pod oczy i co dla mnie ważne (bo potem nakładam jeszcze krem) szybciutko się wchłania, nie zostawiając żadnego filmu na skórze.

Szalenie wydajny - wystarczy dosłownie odrobinka, do posmarowania powiek i skóry pod oczami.

dla wrażliwców

dla mnie ten żelik jest jednym z niewielu, ktore nie uczulaja i wchlaniają sie nie pozostawiajac niczego na powierzchni. Mam wrazliwą skore i konsystencja kremu jest zbyt ciezka, natomiast ten preparat sprawdza sie. Likwiduje male obrzeki, nawiża(choc nie jestem pewna czy w wystarczającym stopniu)i pozostawia skore pod oczami lekko napietą;wydajny

Nie polecam

Nie jestem alergikiem, nie spotkałam jeszcze kosmetyku, który by mnie uczulił, ale ten krem pod oczy szczypał mnie straszliwie, czułam pieczenie skóry, poza tym skóra pod oczami robiła się czerwona, słabo się wchłaniał, efektu żadnego nie było, nie polecam, kosztuje dosyć dużo a efektu nie ma

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...