Barwa, Ziołowa, Szampon pokrzywowy

Barwa, Ziołowa, Szampon pokrzywowy

Krystalicznie czysty z naturalnym ekstraktem z zielonych liści pokrzyw bogatych w witaminy i składniki mineralne. Przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Regularne stosowanie szamponu poprawia kondycję włosów, zwiększa ich puszystość i witalność.

Na detoks w sam raz!

Po stosowaniu szamponów wielozadaniowych przydaje się czasem sięgnąć po coś bez ulepszaczy.
Ten szampon spełnia swoje zadanie, nie obciąża włosów, nie zawiera silikonów, olejków itp.
Ponadto jest tani i ostatnio nawet zmienili butelkę na lepszą.
Mały minusik daję za zbyt lejącą konsystencje, która sprawia, że szybko się kończy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobrze oczyszcza

Stosuję ten szampon raz w tygodniu, aby oczyścić włosy a także przed nałożeniem henny i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze.
Pieni się w miarę dobrze, ładnie pachnie.
Ma dwa mankamenty, za które odejmuję mu gwiazdkę - po pierwsze jest średnio wydajny, a po drugie przez wielki otwór wylewa się za dużo szamponu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dobry, oczyszczający szampon

Plusy:
+Tani (około 3 zł)
+Dobrze się pieni
+Łatwo dostępny (ja swój kupuję w Tesco)
+Dobrze oczyszcza włosy
+Włosy po nim są lekkie i wyraźnie odświeżone
+Używam go raz w tygodniu do oczyszczania, przez co starcza na długo
+Nie podrażnia i nie powoduje łupieżu
+W składzie nie ma silikonów
+Przeźroczysta butelka dzięki której wiemy ile produktu jeszcze zostało

Neutralne:
-Posiada hydrolizowaną keratynę, dlatego osoby z włosami nielubiącymi protein powinny uważać
-Plącze włosy, po użyciu trzeba użyć odżywki lub maski

Minusy:
-Jest trochę rzadki
-Ma za duży otwór, przez co można wylać za dużo produktu
-Częste stosowanie może wysuszyć włosy

Polecam osobom, które szukają taniego szamponu do oczyszczania włosów z silikonów.

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Genialny!!!!

Kupilam go z mysla, ze dam sobie spokoj na jakis czas z \'kolorowymi, pachnacymi\' szamponami.
Ma SLS co prawda, ale uzywalam go codziennie.
Swietnie zmywa oleje, wlosy sie nie przetluszczaja tak szybko jak od \'drozszych\' szamponow.
Jest moim faworytem, ale uzywam go rzadko.
Jedna butelka raz na pol roku, nie wiecej bo troszke wlosy sa wysuszone.

Nie ma sie do czego przyczepic za te cene ! :D

Używam tego produktu od: raz na pol roku
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo :D

W końcu coś co uwolniło mnie od oklapniętych włosów!

skradł moje serce jak i włosy jest szampon pokrzywowy. Słyszałam o tym, że powinno się stosować taki szampon przynajmniej raz w tygodniu dla oczyszczenia włosów ze wszystkich silikonów. Moje włosy nie mają problemu z SLS i nie robi mi to jako takiej różnicy. Do czasu gdy sięgnęłam po ten szampon. Zauważyłam wielką i dla mnie znaczącą różnice, a mianowicie moje włosy nie są takie oklapnięte jak po dotychczasowych szamponach. Jedyny minus to to, że przy takim produkcie trzeba użyć odżywki, aby nie był takie \'tępe\'.

Nie dla mnie

Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam go przy najbliższej okazji za jakieś 4 złote [testowałam w zeszłym roku ale moja opinia nie uległa zmianie] . Szampon miał oczyszczać włosy i skórę głowy ale tak ją wysuszył że spowodował łupież. Mimo stosowania po myciu odżywki włosy były sianowate i się elektryzowały.

Podsumowując nie polubiłam go i nie kupię już nigdy .

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie z trudem

CIEKAWY PRODUKT

Szampon znajduje się w miękkiej, plastikowej butelce, z zamknięciem na klik. Posiada żelową konsystencję o zielonym zabarwieniu. Ma bardzo przyjemny, ziołowy zapach.

Z racji, że szampon ma w składzie SLES używam go raz w tygodniu do oczyszczania włosów i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Radzi sobie również ze zmywaniem olejów. Włosy po jego zastosowaniu skrzypią z czystości, ale są trochę splątane. Po wyschnięciu zaś zachowują objętość oraz ładnie się układają. Nie wiem jak sprawdzi się w przypadku włosów przetłuszczających się, bo ja swoje myje co 3 dni. :)

Jeśli chodzi o wydajność - to w moim przypadku trzeba na ręce wylać nieco więcej szamponu, ponieważ trochę słabo się pieni. Poza tym nie mam mu nic do zarzucenia.

Dobry, tani szampon

Jest to typowy szampon zdzierak, którego zadaniem jest oczyszczenie włosów i skóry głowy. Nie mam przetłuszczających się włosów, ale do oczyszczania raz w miesiącu nadaje się idealnie. A do tego ta cena. Najtańszy i 1 z najlepiej działających szamponów.

świetny

Bardzo dobry szampon zdzieracz, jest to moja druga barwa po tataro-chmielowej i chyba niczym prócz koloru i zapachu się nie różni. Nie mam przetłuszczających się włosów więc nie wiem czy coś by na to poradził, ale i tak stosuję go co czwarte mycie i pewnie przy takiej częstotliwości nie zmieniłby poziomu tłustości;) jest taniutki i dostępny nawet w niektórych sklepach spożywczych.
Nie kupię go ponownie ponieważ chcę wypróbować inne.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Lubię go

Szampon klasyk. Dobrze myje, ładnie pachnie, włosy sa po nim sypkie i lekkie. Dobrze się pieni.
Taniutki :) często do niego wracam. Oleje zmywa idealnie.
Jedyny minusik za korek ktory czesto "latał" po całej łazience.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 6-7

3x tak!

Ciekawe ze tak tani produkt może byc tak zaskakujący. Dla moich kręconych włosów jest to najlepszy szampon jakiego używałam, nie zawiera sztucznych składników i silikonów, dobrze myje włosy, mimo ze po umyciu są splątane to po wyschnięciu bardzo ładnie sie układają i zachowują objętość, po umyciu czuje sie ze włosy są naprawde czyste. Poza tym ziołowy zapach jest cudowny, taki naturalny a nie jak szampony np z pantene które pieknie pachną perfumą. Ogolnie najlepszy z produktów w tak niskiej cenie, polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: nie wiem bo nie licze ale duzo

bardzo lubie ten szampon

szampon meeeega tani. kupilam go w supermarkecie za jakies 2 zlote z groszami.

plusy:

+ szampon rewelacyjnie oczyszcza skore glowy, wlosy po nim az skrzypia,
+ jest tani,
+ ma ladny lagodny zapach,
+ dobrze sie pieni,
+ jest łatwo dostępny,

minusy:
- jego buteleczka posiada za duzy otwor przez co mozna latwo go powylewac
- niestety ale trzeba uzyc po nim odzywki bo wlosy sa takie splatane ze nie da rady ich rozczesac.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe