Christian Dior, Maximeyes (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Christian Dior, Maximeyes (Tusz wydłużający, pogrubiający i podkręcający)

Jeżeli chcesz mieć wyraziste, długie i barrrdzo grube rzęsy po nałożeniu jednej (!) warstwy tuszu do rzęs, sięgnij po Maximeyes Christiana Diora.

Aplikowany poręczną szczoteczką o gęstym włosiu, tusz wyraźnie podkręca i zwiększa objętość każdej z rzęs. Maximeyes, dostępny w czterech nasyconych kolorach (fiolet, granat, czerń i brąz) zamknięto w niezwykle elegenckim granatowo-złotym opakowaniu z logo firmy wytłoczonym na zakrętce.

jestem chyba na tak

Plus:
-nieosypuje się
-fajnie kryje
-wydłuża
-nie skleja
minusy:
-uczciwie mogę powiedzieć że to kopia tusz z oriflamu po 20 zł
-cena to duża przesada

Czy poleciłabym ten produkt?
Tak. Ale dla dziewczyn z bardzo dużym budżetem. Bardziej podoba mi się ten z oriflamu. Go również oceniłam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/6

Jeden z lepszych ;D

Obok tuszu z essence (różowo- czarne opakowanie multi action) jest moim ulubionym.
Wiem, że to trochę dziwne zestawienie essence i dior, ale to kolejny przykł. że nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości [[;

Za:
- wygodna szczoteczka !
- nie obsypuje się
- nie skleja rzęś

Przeciw:
- brak

Używam tego produktu od: nie używam go cały czas
Ilość zużytych opakowań: 4 nie pamietam jaka tam pojemność jest

jeden z moich pierwszych...

sentyment ogromny ;)
wspominam go bardzo dobrze, oczy wyraznie podkreslone, rzesy pogrubione, u mnie sie nie osypywal, jedyny problem to to, ze nie byl zbyt wydajny, pamietam, ze juz po 4 miesieacach musialam go wymieniac na nowy, ale gdyby jeszcze byl na pewno bym go kupila

Używam tego produktu od: uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: trzy (?)

***

Wygodna szczoteczka,przyjemna w użytkowaniu i plus za to ,ze zmieści sie prawie w każdej kosmetyczce.

Mam sentyment do tego tuszu,bo jednak był niezły.Ładnie pogrubial,natomiast faktycznie,po jakimś czasie użytkowania po paru godzinach się osypuje.

Mimo wszystko daje 3* za wygode i ładny efekt.

Używam tego produktu od:kilka razy

zdecydowanie tak

Tusz który nie skleja rzęs, rzeczywiście je podkręca i wydłuża, długo się trzyma (w zasadzie cały dzień). Nie zdarzyło mi się, żeby się osypał, nawet jak niechcąco potarłam ręką oczy. Przy demakijażu nie trzeba trzeć oczu, łatwo schodzi.

Ilość zużytych opakowań:

dla mnie najlepszy

Mój ulubiony tusz - właśnie czekam na niego z allegro, a niełatwo juz go tam upolować :)
Wcześniej chwaliłam sobie też tusze Estee Luder, YSL i DiorShow (fajny na wieczór).
Ale ten jest z nich najlepszy! Dobry zwłaszcza do dziennego makijażu, bo daje bardzo naturalny efekt.
Na wieczór trzeba mocniej i kilka razy pociągnąć rzęski i też jest świetny. Bardzo dobra szczoteczka - z lepszą nie miałam do czynienia.
Mam rzęsy raczej cienkie i nie za długie, ale on fantastycznie sobie z nimi radzi i co dla mnie ważne, nie daje efektu ciężkich od tuszu rzęs, nawet po poprawce w ciągu dnia.
Jedyny minus to rzeczywiście trwałość - dlatego trzeba robić poprawkę. Ale na początku stosowania, gdy jest swieżutki to tego problemu nie ma.
Mimo to uważam, ze jest najlepszy i jak tylko mam więcej kaski to od razu go kupuję.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok.10

Chm.

Efekt jest naprawdę piękny - bardzo gęste, długie i pełne rzęsy. Za taki efekt dałabym max gwiazdek:)
Ale jednak trwałość tego kosmetyku rozczarowuje... Nałożony sam osypuje się po 3 godzinach i robi całkiem widoczne podkówki.
Stosuję go na bazę i wtedy trzyma się świetnie - zero osypywania. Ale kosmetyk o takiej cenie powinien i bez bazy trzymać się cały dzień. Dlatego **** choć chciałabym dać z czystym sumieniem 5 gwiazdek.Używam tego produktu od: 3 lat

Przepłacony na całej lini

Tak samo ,a nawet lepiej zachowuje się LONG&SWING Manhatannu,tylko,że kosztuje 10 zł i nie usztywnia tak dziadowsko rzęs.

Tusz delikatny,grudek nie robi-tp plus i generalnie w przedziale cenowym do 50 zl dalabym 3 i pol gwiazdki,aczkolwiek znam lepszy i tanszy odpowiednik o znacznie większej pojemności

Używałam dwa lata temu,tubka starcza na 4 miesiące bodajże

Dla mnie najlepszy

Absolutnie rewelacyjny. Rzęsy wyglądają po nim przepięknie,są podkreślone, wydłużone i pogrubione, po prostu perfekcjyne. Fakt, że szczoteczka wygląda niepozornie, ale aplikacja nir sprawia żadnych problemów. Jedynym minusem jest cena, ale ja uważam, że warto.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

żadna rewelacja

Tusz ma bardzo przyjemną dla mojego oka szczoteczkę, która jest miękka i taka grubiutka. Jednak poważną wadą jest jego nietrwałość. Rano maluje nim oczy i wieczorem jak jestem już w domu mam cienie pod oczami.
Poza tym całkiem dobrze się rozprowadza i wg mnie dobrze się go zmywa więc kolejny plus,. Rzęsy wyglądają bardzo ładnie (przynajmniej na początku) i naturalnie.
Ze względu na tą szczoteczkę, która jest najfaniejsz z tych które dotąd spotkałam daje 3 punktyUżywam tego produktu od:

Hmm biorąc pod uwage cene jak i jego predyspozycje to jednak nie jest wart tych ponad 100zl. Całe szczęście moja kieszeń nie płakała z tego powodu, gdyż tusz dostałam w prezencie.
Szczotka puchata i gęsta. Na początku troche trudno było mi się przyzwyczaić ale teraz jest coraz lepiej;) Widze efekt pogrubienie i lekkiego podkrecenie, jednak odnosze wrażenie, iż kiepsko z wydłużaniem. W porównaniu do innych maskar. Po jednej warstwie uzyskać mozna dość naturalny efekt. Przy dłuższym wysiłku wyczarujemy bardziej teatralne rzęsy.
Posiadaczką długich rzęs przypadłby do gustu.
Ja osobiście wiecej do niego nie wróce. Uważam, że są lepsze tusze i to w niższych cenach.
Podsumowanie: b.fajny tusz, jednak są lepsze:)

Używam tego produktu od:2-3miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niepozorny a super

Nieufnie podchodziłam do zakupu tego tuszu i już piszę dlaczego. Zupełnie nie podobała mi się długość szczoteczki - wydawało mi się, że niewygodne będzie malowanie rzęs czymś tej wielkości. Okazało się, że wystarczy kilkakrotne użycie i już człowiek jest przyzwyczajony do niestandartowej długości "patyczka". A wygodny był od samego początku, trzeba było jedynie udoskonalić technikę;) Sama szczotka też podejrzanie gęsta na pierwszy rzut oka, ale jak się okazało niezwykle precyzyjna, docierająca do kącików najkrótszych czy najbardziej ukrytych rzęs. Naprawdę pięknie je rozdzielająca. Mam długie, gęste i potargane rzęsy, a ten tusz dał sobie radę z ich przykładnym uporządkowaniem (mało tuszy to potrafi) bez żadnego sklejania. Co dla mnie bardzo ważne - efekt po jednokrotnym pomalowaniu (więcej warstw nie nakładam, chyba że od "święta":)) ślicznie naturalny i nieprzerysowany, rzęsy nie pogrubione drastycznie ani nie wydłużone w charakterze firanek. To lubię! Na pochwałę szczoteczki powiem tylko, że zachowałam z 2 zużytych opakowań - jedna służy do porządkowania brwi, a druga do poprawiania rzęs umalowanych jakimś mniej szczęśliwym tuszem;)

Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy