Senelle, Summer, Rewitalizujące serum olejowe do twarzy

Senelle, Summer, Rewitalizujące serum olejowe do twarzy

Średnia ocena: 3.49/5

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

Naturalna esencja posiadająca moc ujędrniania i nawilżania. Jej podstawę stanowią trzy znakomite oleje: lniany, z pestek pomidora oraz ze słodkich migdałów wzbogacone o innowacyjne olejowe substancje aktywne: Oléoactif® DIAM 1% oraz Oléoactif® Pomegranate 2%.
Dzięki zastosowaniu roślinnego emolientu rewelacyjnie się rozprowadza i wchłania. Cudownie zmiękcza i wygładza skórę, pozostawiając jedwabiste odczucie.
Stosuj serum systematycznie, a zobaczysz jak ekstrakt z lawendy pomaga spłycić widoczne zmarszczki. Olejowy ekstrakt z ziaren kakaowca odstresowuje, pięknie rozświetla i poprawia koloryt skóry. Działanie uzupełnia witamina E – fantastyczny antyoksydant, wzmacniający barierę naskórkową.

Cudowny

Kupiłam zachęcona opiniami w internecie i z polecenia OkiemKosmetologa. Odstraszała mnie cena, ale teraz mogę śmiało stwierdzić, że jest to serum jest jej warte :)
Mam cerę mieszaną, w kierunku suchej oraz wrażliwa i naczynkową. Dodatkowo z niedoskonałościami, pierwszymi zmarszczkami i plamami po opaleniu.
Kupując to serum zależało mi na wygładzeniu zmarszczek, ujednoliceniu koloru i ożywieniu mojej zmęczonej po nieprzespanych nocach cery.
Chociaż jest to olejowe serum, czego się obawiałam, bo takie mnie zapychają, sprawdza się super - idealnie się wchłania, jest bardzo lekkie. Na cała twarz wystarcza mi tylko 3 krople. Nakładam na jeszcze wilgotny tonik, żeby lepiej się wchłonęło. Także serum jest bardzo wydajne. Używam 3 tygodnie i nie widać, żeby coś ubyło ;p
Zapach jak dla mnie nie wyczuwalny - duży plus.

A co do efektów... Jestem wymagająca co do kosmetyków i nie doszukuję się na siłę plusów! Po 3 tygodnia stosowania, raz dziennie - wieczorem mogę stwierdzić, że:
1) wygładzenia optycznego zmarszczek nie widzę niestety.. Może potrzeba więcej czasu?
2) koloryt wyrównany! Zostały drobne piegi, ale plamy po trądziku wszystkie zniknęły.
3) nie pojawiają się nowe niedoskonałości, nawet po zjedzone dużej ilości czekolady czy nieprzespanej nocy :)
4) cerą wygląda promiennie i gładko - nawet przy sztucznym białym świetle , gdzie kiedyś nie mogłam na nią patrzeć..

Jestem naprawdę pod wrażeniem tego serum. Ma naturalny skład i tak świetnie działa! Do tego polska marka :) szkoda, że nie wygładza zmarszczek, ale nie oszukujmy się to nie botox :p

Warto polować na promocję - można go kupić nawet za 110 zł :)

Znakomite serum

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym serum. Mam cerę tłustą, a to sprawdziło się znakomicie. Niesamowicie nawilża, co jest ważne latem, a jednocześnie nie doszło do nadprodukcji sebum. Jeszcze nie miałam żadnego serum, po którym cera była nawilżona, ale nie tłusta. Żadnych komplikacji z cerą! Piękny zapach, dobrze się wchłania. Widać po stosowaniu, że skład jest bogaty i naprawdę dobry. Piękne opakowanie. Warto wydać na tak dobry kosmetyk.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Serum olejowe

Po raz pierwszy miałam do czynienia z serum olejowym. Nie bardzo wiedziałam z czym to się je, ale internet jak zawsze okazał się skarbnicą wiedzy. Serum olejowe od Senelle ma ciekawą kompozycję zapachową. Czy się komuś podoba to kwestia gustu. Mi na początku bardzo, ale z czasem zapach stał się dla mnie obojętny. Za to efekt bardzo przypadl mi do gustu. Zniknęły mi przebarwienia, a skóra jest zdecydowanie gładsza. Po tym używam jeszcze kremu.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Promienna, świeża cera o jednolitym kolorycie!

Serum stosowałam latem, po 1-3 krople podczas aplikacji (głównie) na noc, ale również jesienią, bo jest wydajne. Opakowanie z pipetą to bardzo higieniczne i precyzyjne dawkowanie kosmetyku, co w płynnych kosmetykach preferuję.

Muszę przyznać, że za olejowymi preparatami nie przepadam, tak to serum podbiło moje serce. Stosowałam samodzielnie na skórę, ale również z kremem Senelle z kolekcji summer, czy jako dodatek do maseczki z glinki.

Każdorazowo rano widziałam promienną, świeżą cerę o jednolitym kolorycie, co bardzo mnie cieszyło. Jak na moją cerę mieszaną ze skłonnością do trądziku, spisało się rewelacyjnie!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Świetny kosmetyk

Muszę przyznać, że to jedno z najlepszych serum tego typu jakie miałam okazję używać. Już kilka kropli sprawia, że skóra jest świetnie nawilżona i odzywiona. Używanie go to czysta przyjemność. Serum pięknie pachnie i można zrobić nim odprężający masaż twarzy.

Pełna recenzja wraz z analizą składu: https://urodawgblondynki.blogspot.com/2017/12/hit-listopada-senelle-summer.html

Lekka formula-YES :-)

Serum aplikuje codziennie wieczorem ale rowniez zawsze po peelingu Senelle,kiedy skora jest maksymalnie przygotowana na dalsze zabiegi pielegnacyjne.
Moj kochany produkt ukryty jest w szklanej,porecznej buteleczce z pipetka.
Olejek ma dosc rzadką ,lekka,plynna formule. Wystarczy kilka kropel co czyni go wydajnym produktem.
Serum dosc szybko sie wchlania i nie pozostawia tlustego filmu na twarzy. Nie zapycha. Pomaga ujednolicic kolor skory . Skora jest o wiele bardziej elastyczna ,wygladzona dzieki czemu zmarszczki mimiczne nie sa juz tak widoczne.
Jestem na tak!!!

JESIENNY BRAK SŁOŃCA = szara, zmęczona cera? Nie z rewitalizującym serum Senelle!

Przy regularnym stosowaniu zauważyłam znaczną poprawę stanu mojej skóry. Zyskała naturalny blask i w wyraźny sposób zwiększyło się jej odżywienie. Zapomniałam co to suche skórki oraz matowa i pozbawiona życia szara skóra. Serum nadaje się do każdego typu cery. Sposób jego użycia jest bardzo prosty. Wystarczy wmasować wieczorem kilka jego kropli w wilgotną skórę twarzy, szyi i dekoltu, a następnie wklepać je opuszkami palców. Serum możesz stosować zamiast lub pod swój ulubiony krem. Ten olejowy preparat do twarzy zamknięty jest w pięknej szklanej 30 ml butelce z praktyczną i wygodną pipetą, dzięki której idealnie udaje się dozować odpowiednią ilość kosmetyku.
Na sam koniec nie sposób nie wspomnieć o wyjątkowych opakowaniach produktów marki Senelle. Od pierwszego wejrzenia urzekły mnie swoim niesamowitym i oryginalnym wyglądem. Każdy produkt, oprócz peelingu, umiejscowiony jest na ślicznej, drewnianej podstawce z wytłoczonym logo marki. Całość zwieńcza kartonik z wyszukanym i niepowtarzalnym jesiennym designem. Kosmetyki prezentują się bardzo luksusowo i ekskluzywnie.

Fantastyczne !

Serum tej marki ma rzadką, płynną konsystencję, której lekkość naprawdę robi wrażenie. Po aplikacji serum olejowego nie mamy wrażenia poklejonej i tłustej twarzy. Produkt dość szybko się wchłania a w wyniku jego zastosowania skóra jest delikatnie natłuszczona i przepięknie rozświetlona. Rewitalizujące serum olejowe nadaje skórze twarzy niesamowitego blasku i przy regularnym stosowaniu pięknie wyrównuje jej koloryt. W efekcie jego zastosowania skóra stała się zdrowsza i nabiera promiennej świezosci. Analiza składu pozwala mi śmiało twierdzic, iż jest to prawdziwa bomba witaminowo-odżywcza oparta na jakiejś świetnej technologi :)

Początkowo myślałam, że będzie to zatykać pory i przyczyniać się do powstawania niespodzianek na twarzy, lecz nic bardziej mylnego.
Serum głęboko odżywia i pielęgnuje skórę, a w wyniku jego regularnego zastosowania skóra wygląda jak z reklamy a stosowałam to ja, mój mąż i córka :)

Ma delikatny, przyjemny aromat umilający aplikację kosmetyku. Pipeta ułatwia precyzyjne i higieniczne rozprowadzanie produktu na twarzy.
Uważam, że to serum zasługuje na miano prawdziwego pielęgnacyjnego hitu.

JEDNO Z NAJLEPSZYCH JAKIE STOSOWAŁAM!

(świetnie odżywia rozdwojone końcówki włosów! )

Rewitalizujące serum olejowe Senelle Summer

Rewitalizujące serum Senelle Summer bardzo fajnie się u mnie sprawdziło. Skóra jest ładnie nawilżona i rozświetlona. Dozowanie pipetką sprawia, że produkt wykorzystuję bardzo oszczędnie. Od czasu jego używania nie mam przesuszonej okolicy ust, co wcześniej często się zdarzało. Stanowi idealne uzupełnienie codziennej pielęgnacji.