Jordin Sparks, Because of You..., Moisturizing Body Lotion (Perfumowany balsam do ciała)

Perfumowany balsam do ciała o zapachu perfum z linii Because of You sygnowany przez Joudin Sparks.

nawilżające
Skóra
normalna
balsamy

Całkiem przyejmny

Balsam dostałam w prezencie, bardzo szybko go zużyłam, ponieważ ma tylko 100 ml. Jest to całkiem dobry produkt, wart swojej ceny.

OPAKOWANIE

Śliczny odcień ciemnej fuksji ze złotymi napisami pięknie się prezentuje, Tubka jest miękka i łatwo wydobywa się z niej produkt. Zamknięcie na klik jest praktyczne i pozwala na szybka dokładkę kosmetyku w razie potrzeby.

BALSAM

Ma bardzo lekką konsystencje, odrobinę podobna do balsamów Avon z serii Naturals. Ma śliczny zapach będący uzupełnieniem wody z tej samej serii. Zapach jest lekko pudrowy z wyraźną nutą kwiatową. Delikatny i jak dla mnie subtelny. Balsam bardzo szybko się wchłania pozostawiając piękny zapach na dłużej - jest wyczuwalny jeszcze ok. 2-3 godziny po nałożeniu. Nawilżenie jest raczej krótkotrwałe i osoby z cera suchą nie będą z niego zadowolone, te z cerą normalną również średnio, ponieważ nawilżenie nie jest wystarczające. Balsam jest mało wydajny - używałam go tylko na większe okazje, szkoda mi go było używać na co dzień a i tak bardzo szybko go zużyłam. Jeśli będę miała okazję, kupie ponownie.

PLUSY
+ zapach
+ lekka konsystencja
+ szybkie wchłanianie
+ praktyczne opakowanie

MINUSY
- wydajność
- cena w stosunku do wydajności
- brak odpowiedniego nawilżenia