Nivea, Sun, Protect & Moisture, Nawilżający balsam do opalania SPF 30

Nivea, Sun, Protect & Moisture, Nawilżający balsam do opalania SPF 30

Nivea Sun Protect&Moisture nawilżający balsam do opalania SPF 30. Pielęgnująca formuła balsamu zapewnia intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry. Pomaga zredukować ryzyko wystąpienia alergii słonecznej. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów UVA/ UVB, zapewniający natychmiastową i długotrwałą ochronę przed promieniowaniem. Zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Produkt przebadany dermatologicznie. Innowacyjna formuła, która pomaga łatwiej usuwać palmy po użyciu filtrów UV (w porównaniu do poprzedniej formuły).
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

w butelce
balsam
ochronne
Filtry
SPF 30 - 50
100 – 250ml

Wart każdych wakacji

W czasie urlopu pokończyły się nam kremy ochronne przed słońcem, koniec września a żar lał się z nieba, jako ze mój mąż jest przewrażliwiony na punkcie poparzeń słonecznych ma być i basta :D, rad niewola kupiliśmy po koszmarnie drogiej cenie właśnie ten balsam i powiem jedno miał rację ....inaczej byśmy wyglądali jak indyki .
Balsam jest opakowany w klasyczną butelkę dla Nivea, nie można jej nie znać i pomylić z inna firmą, bardzo wysoki faktor, do tego 200 ml zamykane na tzw. klik. Używaliśmy całą czwóreczką i spisał się wyśmienicie, bo wróciliśmy z urlopu z piękną opalenizną, bez poparzeń oraz bez przebarwień i resztką balsamu do zużycia w jesienne dni :D

Idealna ochrona przed sloncem

Nawilżający balsam do opalania SPF 30 znajduje się w poręcznym opakowaniu zamykanym na "klik". Opakowanie 200ml wykonane jest z niebieskiego plastiku. Całość utrzymana jest w przyjemnej dla oka,niebieskiej kolorystyce, nawiązującej do pozostałych kosmetyków z serii Sun, Protect & Moisture, natomiast szata graficzna jest charakterystyczna dla produktów tej marki. Na odwrocie opakowania znajdują się informacje dotyczące produktu, wskazówki poprawnego jego stosowani, skład i inne.

Po wysmarowaniu nim całego ciała, śmiało zakładałam sukienki, spodenki, itp. i nie musiałam obawiać się, że zostawi mi na nich białe lub tłuste plamy.

Jest to kremowy balsam do ciała który chroni przed słońcem, zapach delikatny bardzo ładny, kremowo-kwiatowy, pozostawia na skórze lekką kremową warstwę przez parę minut , później bardzo dobrze się wchłania.
Produkt jest wodoodporny, więc możemy się posmarować i podążyć do wody za dzieckiem lub aby samemu popływać. Choć oczywiście aplikację należy powtarzać po dłuższej kąpieli, czy przy dłuższym przebywaniu na słońcu, aby zapewnić sobie optymalną ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB.
Balsam ten świetnie nawilża skórę. Jest ona gładka w dotyku. Świetne jest też to, że nie mamy tu do czynienia, z nieprzyjemnym uczuciem ściągnięcia skóry. Ochrona jest zdecydowanie widoczna.

Przyjemny dla skory

Ogólnie krem jest wydajny, ładnie pachnie oraz przyjemny dla ciała. Pozostawia lekkie zabrudzenia na ubraniach ale moge sie poświęcić dla ochrony skory podczas opalania. Polecam :)

świetny do opalania

ten balsam do opalania, jest bardzo przyjazny dla skóry i w dodatku nie brudzi ubrań! świetny pomysł, bo to częsty problem podczas smarowania się olejkami do opalania. Plusem jest wysoki filtr SPF 30. Konsystencja idealna, zapach w porządku. Skutecznie chroni skórę przed oparzeniami słonecznymi

świetny krem do opalania

Krem do opalania nivea ma dobrej jakości filtry, nie trzeba go nakładać co 15 minut nawet na tropikalnych wakacjach nie grozi nam poparzenie słoneczne.

Ulubiony krem z filtem

Nivea, Sun, Protect & Moisture, Nawilżający balsam do opalania SPF 30, jest moim ulubionym produktem do ochrony skóry przed słońcem.
Co lato go kupuję a w między czasie staram się sprawdzać inne produkty i żaden mu nie dorównuje.
Dla mnie to klasyka kosmetyków do opalania.
Moja skóra go uwielbia. Nie podrażnia, nie powoduje alergii.
Długo trwale nawilża i pięknie pachnie ! Po użyciu skóra jest miękka, i gładka, a opalenizna ma piękny brązowy odcień bez nieprzyjemnych "odcięć".
Konsystencja balsamu jest bardzo przyjemna, lekka i dobrze się wchłania, nie ma uczucia tłustej oklejonej skóry.
Balsam jest trochę drogi ale na pewno bezkonkurencyjny, warto szukać promocji które pojawiają się latem dość często.

Mój must have na lato

Jest to jeden z moich ulubionych balsamów do opalania. Chroni przed szkodliwymi działaniami słońca, nawilża i zapobiega wysuszeniu skóry. Pozwala w bezpieczny sposób opalić się na czekoladkę. :) Ma również delikatny zapach.

Jest ok

Krem z filtrem jak najbardziej na plus. Dobrze nawilża skórę i nie jest aż tak bardzo tłusty jak inne kremy. Ale uwaga! Okropnie spływa przy poceniu się. Mi dostał się do oczu i piekł tak niemiłosiernie w oczy, że plażowanie zakończyło się łzawym powrotem do domu i płukaniem oczu do wieczora.

W porządku

Krem przeciwsłoneczny rzeczywiście dobrze chroniący skórę. Dobra konsystencja, ładnie się go rozprowadza, powoduje uczucie nawilżenia, które utrzymuje się nawet po kąpieli w morzu. Jedyny minus za to, ze po rozsmarowaniu trochę się klei, dla mnie nie było to zbyt przyjemne. Produkt wydajny, zapach delikatny.

Daje radę...

Nivea Sun używałam po raz pierwszy. 10 dni w pełnym południowym słońcu - plaża, rower, spacer....wiele godzin na słońcu. Wielki plus dla niego bo po raz pierwszy nie piekła mnie skóra. Smarowałam się nim niestety nie za często i jedyny efekt uboczy to schodząca skóra na plecach. Jest jednak jej mniej niż ostatnio.
Ocena jak najbardziej pozytywna - chroni skórę pomimo braku częstych aplikacji, nie brudzi ubrań i szybko się wchłania.
POLECAM.

Chroni i nawilża

Wybieram faktor 30, ponieważ lubię mieć naturalny, lekko opalony odcień skóry. Mam naturalnie karnację przeciętną, ani ciemną ani jasną.

Ten balsam towarzyszył mi w tym roku na wakacjach w Chorwacji. Pełne słońce, temperatura powyżej 28 st C.

Balsam sprawdził się super, choć muszę zaznaczyć, że stosowałam go podczas aktywnego wypoczynku w porach do godz. 11.00 i po 15.00. Nigdzie się nie spaliłam, nie schodzi mi skóra. Mam za to ładnie równo opaloną skórę, która dodatkowo jest nawilżona (podejrzewam, że nawilżenie jest spowodowane innym kosmetykiem, ale kto to wie).

Ma odpowiednią konsystencję, długo utrzymuje się na skórze (nawet po kontakcie z wodą) i pasuje mi jego zapach.

jest ok

krem przeciwsłoneczny. Zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA oraz UVB, opóźniając tym samym proces fotostarzenia skóry.ladnie pachnie przyjemnie się rozprowadza. Przeznaczony jest do codziennego użytku, dla każdego rodzaju skóry.