AA, Plus Home Spa, Szampon do włosów

AA, Plus Home Spa, Szampon do włosów

Delikatny szampon do codziennego użytku do każdego rodzaju włosów, z ekstraktem z pomidorów. Oczyszcza, nabłyszcza, ułatwia rozczesywanie i późniejszą stylizację, działa relaksująco.

SPA? ??!!

oj, daleko mu do słowa SPA, placze włosy i zamiast relaksacji, jest sie zestresowanym.. Do tego stopnia, ze nie można we włosy wbić grzebienia.
Zapach ładny,estetyczna perłowa masa w buteleczce - ładnie wygląda na półce w łazience, ale chyba nie o to chodzi.
Ja kupiłam na wyprzedaży za 15 zł, ale to i tak za wysoka cena.

Taki tam średniak

Nie lubię tego szamponu,pachnie zbyt słodko i włosy są po nim poplątane.Co prawda nie jest taki zły i można nim umyć głowe,ale za tę cene jest duuuuużo lepszych szamponów do wyboru.

tylko po co?

Jasne, że można się na niego skusić, tylko po co.
Lepiej kupić sobie Gliss Kur za 1/2 ceny.
Cała ta seria SPA jest do kitu delikatnie mówiąc.
Nic nadzwyczajnego a ceny wzięte z kosmosu. Dlatego nie daję 3 gwiazdek.
Szampon dobrze myje, pielęgnuje włosy, ale nie tak, by nie użyć odżywki. Pachnie słodko i sztucznie (gdzie te pomidory?), dla mnie męcząco.
Jest bardzo wydajny, nie chce się skończyć.
Używałam tego kosmetyku parę miesięcy/ ilość zużytych opakowań: 1.

Nie wart swej ceny

Szampon ma ladny kolor, przyjemna konsystencje (taka jedwabiscie kremowa), pieni sie tez dobrze przez co jest w miare wydajny. Zapach neutralny jak dla mnie, bardzo slabo wyczuwalny. Niestety nie sprawia, zeby wlosy byly jakos szczegolnie piekne :P Sa miekkie i maja delikatny polysk, ale bardzo szybko sie przetluszczaja, sa cienkie i jakies takie klapniete. A z tym SPA to juz w ogole nie wiem o co mialo chodzic :P Znam lepsze szampony no i za nizsza cene :)

ilość zużytych opakowań: 1

Dobry

Kupilam go oczywiscie pod wplywem opinii na wizazu :)))Cena stosunkowo wysoka, no ale skoro mial byc taki super to nie zalowalam. Zapach mi sie zupelnie nie podoba, konsystencja owszem, bardzo dobrze sie pieni przez co fajnie sie nim myje wlosy, mozna stosowac nawet codziennie jak ktos musi. Natomiast same wlosy sa dosc puszyste, ja nakladam jeszcze zawsze odzywke wiec rozczesuja sie tez dobrze, nie zauwazylam zeby byly jakos bardziej splatane. Wprawdzie jakis rewelacji po dluzszym jego stosowaniu nie dostrzeglam, ale ogolnie jest w porzadku, mysle ze warto go kupic, chociaz cena moglaby byc nieco nizsza.

dzięki za takie SPA..

Miałam okazję wypróbować ten szampon i niestety już sam zapach mnie odrzuca. W swoim życiu wąchałam kilka naprawdę obrzydliwych rzeczy, a to jest jedna z nich. Nie powiem, czym mi pachnie, bo ktoś mógłby się obrazić. Wspomnę tylko enigmatycznie ;) że zapach tego szamponu kojarzy mi się z ptakiem, który ma bardzo piękny ogon...Użyłam tego produktu kilka razy, później nie zdzierżyłam i oddałam.I niewiele straciłam, bo szampon jest najzwyklejszy na świecie, nie zrobił z moimi włosami nic szczególnego - nie widzę w nim nic, co mogłoby usprawiedliwiać tak wysoką cenę.

Nie wart swojej ceny...

Niestety ten szampon zawiódł mnie całkowicie.Nie spełnia obietnic producenta bo: włosy są po nim straszliwie splątane i bez dużej ilości odżywki nie zdołałabym ich rozczesać, dziwnie pachnie.., moje włosy obciąża bo bardzo szybko się po nim przetłuszczają :( i nie mogę ich ułożyć (!)Nie Zdecydowanie nie polecam, znam dużo lepszych i tańszych szamponów.Ps. Skończyłam dziś ten szampon-nareszcie!Odejmuję gwiazdkę bo mam jeszcze gorsze odczucia niż wcześniej(nie zasługuje jednak na 2*)

niekoniecznie

Skusił mnie, nietypowy dla szamponu, kolor. Fakt, jest delikatny i nadaje się do codziennego użytku, ale poza tym niewiele dobrego mogę o nim napisać. Ot, przeciętniak. Skruszona, wracam do szamponó profesjonalnych :D

cudowny :)

Baaaaaardzo mi się podoba. Zapach cudowny, bardzo dobrze się pieni, wystarczy raz umyć włosy. Jest delikatny, włosy po umyciu są puszyste, pachnące, mięciutkie i lśniące ach...Cena 22 zl zbyt wygórowana, kupiłam na promocji za 10 zl :)Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i nie ostatniego.

Rewelacja

Świetny szampon.Gęsta konsystencja, czerwony kolorek, piękny zapach- trochę orientalny.Bardzo dobrze oczyszcza nie obciążąjąc włosów.Włosy są po nim jedwabiste, puszyste, lśnią a co najważniejsze bardzo długo zachowują świeżość.Odkąd poznałam ten szampon- nie kupuję już innych.Szkoda tylko,że nie ma do niego odżywki- to taka mała sugestia do producenta.

spełnione obietnice.

Dotychczas sądziłam, iż opinie dot. relaksujących właściwości kosmetyków do włosów można wsadzić między bajki i traktować z przymrużeniem oka, zmieniłam zdanie po pierwszym użyciu opisanego szmponu. Zaiste odprężył włoski, zrelaksował w sposób widoczny i namacalny:)Bardzo delikatna baza myjąca oczyszcza i pielęgnuje zarazem, śliczny uspokajający zapach, obfita piana i ten połysk! Gorąco polecam, świetny polski produkt, choć cena może zrazić, biorąc jednak pod uwagę jego wydajność, wcale nie taki drogi; dorównuje produktom z najwyższej półki, a niektóre przewyższa wspomnianą łagodnością.

niewart tej ceny

Kupiłam go właściwie tylko zachęcona obietnicą pięknego, złożonego, stopnowo uwalniającego się zapachu, co zostało kusząco pokazane w formie piramidki... A tu nic! Szampon wręcz śmierdzi, dla mnie jest to ambra i drzewo sandałowe pomieszane z... tak, właśnie, z pomidorami! Choć może to tylko siła sugestii. Na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach, choć i to może być wadą - przecież gdyby zapach był tak piękny jak nas zapewnia producent, to chciałoby się go utrzymać jak najdłużej... Sam szampon nie jest zły, choć mam włosy przetłuszczające się, nie obciąża ich, ale bez jakichkolwiek rewelacyjnych efektów. Jednak trzeba po nim użyć odżywki, bo choć producent zapewnia, że ułatwia rozczesywanie, włosy są splątane niemiłosiernie. Średnio wydajny, a jeszcze przy tej cenie... Gdybym wiedziała jak on naprawdę pachnie, w życiu bym go nie kupiła, zwłaszcza za tę cenę. Jest tyle o wiele lepszych, tańszych szamponów.