Tołpa, Green Oils, Oczyszczanie, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Tołpa, Green Oils, Oczyszczanie, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Delikatnie oczyszcza twarz, oczy i usta z makijażu, sebum i zanieczyszczeń, bez konieczności pocierania. Łagodzi podrażnienia, koi i odświeża skórę. Tonizuje, nawilża i przywraca blask. Nie pozostawia tłustej warstwy ani uczucia ściagnięcia. Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.
Zawiera: torf tołpa®, olej z nasion lnu, glicerynę.

Bardzo dobry!

Płyn micelarny to mój niezbędnik - nie wyobrażam sobie nie mieć tego kosmetyku w łazience. Używam go jako jednego z etapów wieczornego oczyszczania, używam go również i rano, czasem i w ciągu dnia, gdy chodzę bez makijażu, by szybko i skutecznie oczyścić skórę. Zwyczajnie - muszę mieć pod ręką butelkę, bym mogła czuć się szczęśliwa - i jest to tak dwuznaczne, jak prawdziwe :D

Płyn od Tołpy z serii Green Oils okazał się być bardzo dobry. Na tyle dobry, że gdy skończę obecną butlę, to natychmiast zamówię następną.
Czym mnie tak ujął? Przede wszystkim:
+Ma wygodne opakowanie - smukła, przezroczysta, plastikowa butelka z otwarciem-dziubkiem, co pozwala na kontrolę w dozowaniu produktu. Szata graficzna estetyczna i prosta, bardzo przypadła mi do gustu.
+Przyjemny, delikatny zapach oleju z lnu - bardzo świeży, a przy tym nienachalny.
+Dobry skład, przyjazny skórze wrażliwej - brak parabenów, sztucznych barwników, mydła, silikonów itd. Mamy za to olej z lnu, torf tołpa (Peat Extract), naturalne konserwanty, brak alkoholu.
+Bardzo dobrze oczyszcza i radzi sobie nawet z podkładami takimi jak Double Wear, Colorstay czy Dermacol! Ja oczyszczam skórę olejkiem i gorącym ręcznikiem, dopiero później używam płynu micelarnego, niemniej jednak, większość z używanych przeze mnie płynów radziła sobie słabo lub wcale. Tutaj wystarczą dwa waciki okrągłe lub jeden kwadratowy, bym mogła cieszyć się czystą skórę - a efektu dopełnia żel do mycia twarzy.
Radzi sobie również z cieniami, tuszem wodoodpornym, eyelinerem, szminką, tintem - tutaj, aby sprawiedliwie go ocenić, zrobiłam kilka razy eksperyment i usunęłam makijaż oczu i ust przed olejkiem i ręcznikiem. Zmywa wszystko, choć trzeba dać mu czas, by uniknąć pocierania skóry. Usuwa makijaż skutecznie i dokładnie.
+Nie podrażnia ani skóry twarzy, ani oczu.
+Nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie - delikatnie ją nawilża.
+Odświeża i rozjaśnia, buzia jest po nim taka promienna i delikatna.
+Łagodzi podrażnienia, koi i uspokaja.
+Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
+Nie powoduje wyprysków.
+Jest wydajny - mam go od miesiąca, a została mi połowa butelki o pojemności 200 ml. I używam go codziennie, dwukrotnie w ciągu dnia!
+Niedrogi.
+Polska marka.

Minusów nie odnotowałam - ten niepozorny produkt o prostym składzie naprawdę się sprawdza i robi wszystko to, co powinien porządny micel, a nawet i więcej - fantastycznie nawilża i działa niczym kojący kompres. Oczyszczanie jest skuteczne, a jednak tak łagodne. I jest wydajny, co bardzo cenię, zwłaszcza, że tego typu kosmetyki to u mnie jak woda... ;)

Polecam posiadaczkom skóry wrażliwej - on naprawdę jest delikatny.

Płyn micelarny

Dobry kosmetyk w przystępnej cenie. Ogromny plus za skład. Brak barwnikow, parabenow i sls. Bardzo delikatny i nie podrażnia. Często mam problem z usuwaniem makijażu oczu ze względu na noszenie soczewek. Ten sprawdza się świetnie nie powoduje pieczenia, usuwa makijaż nie rozmazując go, nie szczypie w oczy. Kolejnym sporym plusem jest to że nie zostawia tłustego filmu na skórze

no nie wiem

Z makijażem radzi sobie bardzo dobrze ale podrażnia oczy podczas demakijażu. Lubię produkty Tołpy ale ten płyn trochę ...zmęczyłam. Musiałam używać innego kosmetyku do demakijażu twarzy i osobnego do oczu. Twarzy nie podrażnia, pachnie bardzo ładnie. Płyn jest wydajny, ma bardzo estetyczną szatę graficzną z resztą jak cała seria Green Oils. Zapłaciłam za niego ok. 11 zł i uważam że tej ceny jest wart. Gdyby nie incydent z pieczeniem oczu kupiłabym ponownie.

Bardzo przyjemny płyn micelarny!

Kolejny bohater od Tołpy czyli płyn micelarny do mycia twarzy i oczu, Green Oils. Płyn zawiera olej z lnu. Jego główne zadania to oczyszczanie łagodzenie, kojenie, odświeżanie i nawilżanie. Płyn spełnia swoje zadania wzorowo! Bardzo dobrze usuwa makijaż, pozostawiając skórę czystą, ukojoną i widocznie nawilżoną. Płyn jest hipoalergiczny. Nie zawiera sztucznych barwników, SLS-u, silikonów, parabenów i donorów formaldehydu. Produkt skierowany jest dla skóry wrażliwej. Jestem bardzo zadowolona z działania płynu więc mogę wam go szczerze polecić.

Godny polecenia!

Po raz kolejny marka Tołpa nie zawiodła!
Płyn bardzo ładnie zmywa makijaż, nie wysusza skóry, jest łagodny i jak dla mnie pięknie pachnie. Skóra faktycznie jest odświeżona ale nie zauważyłam aby nawilżał. Trochę bałam się użyć go jako produktu do demakijażu oczu ale i w tym przypadku spisał się świetnie! Nie podrażnił, nie uczulił tak więc nic dodać nic ująć.

Fajny

Lubię kosemtyki tej firmy za ich orginalny zapach ,płyn miceralny zakupiłam z czystej ciekawości i bardzo przypadł mi do gustu.Ogromny plus to fakt że płyn nic a nic nie szczypie w oczy podczas zmywania makijażu ,świetnie sobie radzi niemal ze wszystkimi kosmetykami ,nie podrażnia nie uczula i przede wszystkim nie powoduje uczucia ściągnięcia .Jest bardzo wydajny i ma poręczne i wygodne opakowanie .

Bardzo fajny płyn.

Uwielbiam płyn Green Oils.
Ogromny plus za skład. Brak barwników, brak slsów, brak parabenów, zawartość oleju z lnu - to coś co doceniam w kosmetykach.
Polecam każdemu a szczególnie osobom ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii, mega delikatny, nie podrażnia.
Płyn usuwa zanieczyszczenia, makijaż, tonizuje, odświeża i nawilża skórę.
Ma piękny zapach i nie wysusza.
Nie pozostawia tłustego filmu na skórze i tu ogromnie się ciesze ponieważ jest to moja zmora, nie cierpię gdy po użyciu płynu micelarnego czy do demakijażu mam uczucie tłustej, poklejonej, brudnej twarzy.
Płyn zmywa a nie jak niektóre, rozciera makijaż na całej twarzy.
Coraz większa dostępność i coraz lepsze ceny :)

Super!

Używam od ok. miesiąca. Mam cerę mieszaną, wrażliwą, naczynkową. Wcześniej ciężko było znaleźć odpowiedni płyn micelarny, który nie podrażniałby mi twarzy (szczególnie policzków). Stosowałam wiele płynów, wszystkie hypoalergiczne, skierowane do osób z cerą wrażliwą. Na razie to jest jedyny płyn, który w ogóle nie podrażnia mojej wymagającej skóry.
Naprawdę polecam

Przyjemny

Płyn dobrze zmywa makijaż, jednak trzeba użyć około trzech wacików aby wszystkiego dokładnie się pozbyć. Mam wrażliwą skórę i skłonną do alergii, a ten produkt nie podrażnia mojej twarzy. Kosmetyk ma fajny skład, bez parabenów. Opakowanie produktu jest wygodne, a sam płyn starcza na długi czas.

plyn micelarny

Mam wrażliwą skórę twarzy, a ten płyn nie uczulił mnie, nie szczypie przy zmywaniu makijażu oka, nie ma uczucia ściągnięcia, wręcz delikatnie nawilża. Dobrze zmywa makijaż.

Świetny!

Bardzo, ale to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.
Miałam do Tołpy dwa podejścia, oba nieudane (maseczka, krem pod oczy-obydwa produkty kompletnie mi się nie sprawdziły, podrażniły mi skórę), więc omijałam tę firmę, gratulując świetnej szaty graficznej i dobrego marketingu, za którym nie idą dobre, "naturalne" kosmetyki.

Jednak potrzebowałam pilnie płynu micelarnego (bo wiem, że taka forma najlepiej mi się sprawdza i jeśli mam do wyboru, czy usunąć makijaż płatkiem z płynem, czy bawić się w jakieś mleczka, żele - to oczywiście wybieram pierwszą opcję jako demakijaż) i byłam w Biedronce. Mimo, że nie chciałam kupować niczego z Tołpy, to jednak zaryzykowałam (bo nic fajniejszego nie było, płyn micelarny "biedronkowy" podrażnił moją cerę).

Ok, po tym długim wstępie, muszę przyznać, że bardzo się cieszę, że kupiłam ten płyn, bo jest świetny. Opakowanie, szata graficzna - oczywiście na plus. Cena nie jest wygórowana, nie wiem czy opłaca się pod względem wydajności, natomiast wiem, że jeśli chodzi o sam produkt to jest super. Bardzo szybko, łatwo i przyjemnie pozbywa się makijażu, także makijażu oczu (przy czym nie szczypie, nie podrażnia - super!). Przyjemnie pachnie. Pozostawia skórę czystą, ale także nawilżoną (bez uczucia lepkości).

Jeden z lepszych płynów micelarnych jakie używałam, bardzo mi się sprawdza i z chęcią do niego wrócę.

Mój hit :-)

Butelkę o pojemności 400 ml kupiłam w Biedronce za ok. 15 zł i był to strzał w 10! To najlepszy płyn do demakijażu, jaki miałam! Po pierwsze ładnie zmywa makijaż- nie trzeba zawzięcie pocierać oczu, żeby zmyć tusz do rzęs. Po drugie, pięknie pachnie. Po trzecie, pozostawia na skórze takie miłe uczucie nawilżenia - nie ma mowy o żadnym ściągnięciu czy też wysuszeniu. Bardzo wydajny. Stosunek jakości do ceny bardzo dobry.