Shiseido, The Makeup, Creamy Blush

Shiseido, The Makeup, Creamy Blush

Satynowy, kremowy róż na policzki daje naturalne wykończenie makijażu oraz efekt zdrowego, brzoskwiniowego wyglądu cery.
Kosmetyk "wtapia się" w koloryt skóry, jest niezwykle łatwy w rozprowadzaniu, nie powoduje uczucia lepkości na skórze.
Jego zmniejszająca ryzyko wystąpienia alergii formuła została przetestowana dermatologicznie.
Dostępny jest w 4 odcieniach.

wielkie rozczarowanie

Mialam okazje kupic go taniej i musialam sie szybko zdecydowac, zajrzalam do kosmetyku wszechczasow i okazalo sie ze Halszka dala mu max. ilosc gwiazdek. Zakupilam. Niestety okazalo sie, ze co jednemu pasuje drugiemu raczej nie musi, roz wchodzi w pory, podkresla blyszczenie sie cery, szybko wsiaka pozostawiajac miejscami placki, a jak juz wsiaknie to oprocz efektu swiecenia cery jest prawie niewidoczny :( Fatalny.

hm...

Do tej pory nie mogłam zdecydowac się na róż w kremie. Myślałam, że będę miała trudności z aplikacją - powstaną np. smugi. Ale róż w kremie Shiseido jest produktem na tyle dobrym, że nie należy obawiać się złych efektów! Róż idealnie wtapia się w skórę, wspaniale rozprowadza, jest bardzo trwały i wydajny.Po 2 miesiacach stosowania zauważyłam, że róz zmienił konsystencję - stał się bardziej twardy, a jego aplikacja o wiele trudniejsza. dziwne, zważywszy, że kupiłam kosmetyk nowy z najnowszej propozycji makijażu.