H&M, Brow Specialist (Ołówek do brwi)

H&M, Brow Specialist (Ołówek do brwi)

Marka
Pojemność 1,08 g

Ołówek do brwi ze szczoteczką na drugim końcu. Gładko rysuje i nadaje naturalny wyrazisty efekt końcowy.

kredki do brwi

Średnia

Kupiona na wyprzedaży. Kolor Carmel Brown jest dość jasny. Ma mocno woskową formułę, przez co wyrywa włoski. Ciężką nią wyrysować włoski, nadaję się raczej do uzupełniania dziur. Jest trwała, sprawdza się w lato

Dobry produkt

Kupiłam w ciemno na stronie sklepu. Był to mój pierwszy produkt do brwi, ale dopiero ostatnio wykończyłam drugą sztukę i wciąż miałam przyjemność z jej użytkowania.
Na pewno ta kredka nie sprawdzi się u tych, którzy lubią twarde, suche, bardzo precyzyjne kredki. Produkt jest dość kremowy i może wyglądać dosyć sztucznie na naturalnie rzadkich brwiach. Dobrze natomiast wtapia się w gęste brwi, ładnie je uzupełniając. Mimo swej kremowej konsystencji nigdy nie spłynął mi z twarzy - trwałość była bardzo dobra nawet w upały.
Kolor Espresso Brown jest chłodnym, średnio ciemnym brązem, na mnie jednak trochę zbyt ciemnym (mój kolor włosów jest dość wyjątkowy, coś pomiędzy bardzo ciemnym blondem a jasnym brązem ze zielonawozłotymi refleksami). Przez właśnie niezbyt trafne dopasowanie kolorystyczne raczej nie kupię go ponownie, ale mimo wszystko polecam :)

w końcu chłodny brąz!

To mój ulubieniec wśród produktów do brwi, mam już 4tą sztukę. :)
To pierwsza moja kredka, która ma idealny, chłodny odcień brązu (odcień espresso brown), do tego w niskiej cenie 14,90, czasem na promocji za 5 zł.
Razem ze szczoteczką w zestawie robi robotę na moich brwiach.