Wibo, Pomadka do ust

Wibo, Pomadka do ust

Pomadka w przeogromnej palecie kolorów - matowych i perłowych. Pokrywa usta cienką warstwą, nawilża je i lekko natłuszcza. Ma bardzo przyjemny, lekko landrynkowy zapach.

Cena: 3,60 zł

Mam kolor nr 20- mocny róż. Plusem jest opgromna paleta kolorów. Szmika rozprowadza sie dobrze, ma przyjemna konsystncje i nie wyusza ust. Niestety jest bardzo nietrwała i sie rozmazuje. Ma nieprzyjemny zapach.

Nie polecam

Wybór kolorów owszem ogromny ale co z tego jak pomadka jest okropnej jakości, w sumie za tą ceną można się spodziewać tego. Zapach bardzo sztuczny, tak samo smak *jak się poliże usta* pomadka bardzo nietrwała. Poza tym wysusza usta, daje nieprzyjemne uczucie suchości. Poza tym opakowanie jest strasznie tandetne. Nie polecam

ilość zużytych opakowań: 10% z jednego

Gdyby nie ten zapach...

Jakość tej pomadki znacznie przewyższa jej cenę, która jest po prostu śmiesznie niska. Ładnie i łatwo się nakłada, całkiem długo się trzyma. Bardzo natomiast drażni mnie jej zapach i smak - po prostu sama plastelina, nie czułam żadnych landrynek... :-/ Duża gama kolorystyczna; upodobałam sobie taki beżowy róż i szukałam później podobnego odcienia wśród szminek innych firm i nic z tego, także plus za oryginalność. ;) Opakowanie wyjątkowo obskórne i niszczy się, ale jak zauważyła Ofelia - adekwatne do ceny.

Ilość zużytych opakowań: 1.

błee

Bardzo kiepska pomadka według mnie. kupiłam kilka dni temu dwie takie, skuszona śmieszną ceną i kolorkami, które wpadły mi w oko. Szminka nakłada się nierównomiernie, tworzy grubą, nieestyczną warstwę, w dodatku po góra kwadransie nie ma już po niej najmiejszego śladu. W dodatku wysusza mi wargi. Zapach tez mi nie pasuje, taki jakiś chemiczny, błee :/

króciutki efekt

Skusiłam się zakup jednej ze zwględu na śmiesznie niską cenę i kolorek, który mi się podobał. Do zalet oprócz niziutkiej ceny i ładnych kolorów należy ładny zapach (przynajmniej dla mnie). Ale co z tego skoro pomadka trzyma w najlepszym wypadku pół godziny?? Dlatego najlepiej zaoszczędzić pieniądze i kupić coś droższego.

Koszmarek!

Nie rozumiem tych zachwytów... Kilka miesięcy temu kupiłam pomadkę Wibo i uważam, że gorszej pomadki w całym swoim życiu nie miałam. Nakłada się paskudnie, nierównomiernie, zostają grudki, w dodatku wysusza usta i trzyma się żałośnie krótko. Zapach może być, ale co z tego skoro reszta poniżej przecięnej?? NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Drogie Panie, goraco odradzam oszczędzania w ten sposób. Pożałowałam pieniędzy na droższy kosmetyk no i proszę..

fajna

Pomadek mam całą kolekcję, ale kupiłam następną - skusił mnie kolorek i śmieszna cena. Wybór kolorów jest ogromny, są matowe i perłowe w najprzeróżniejszych, do tego sensownych, odcieniach. Opakowanie jest średnio estetyczne, w moim odczuciu adekwatne do ceny; za to zawartość adekwatna do ceny nie jest, co zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Pomadka nakłada się cienką warstwą, nie warzy się, nie tworzy grudek. Nawilża usta, ładnie je podkreśla, jestem z niej naprawdę zadowolona. Trwałości nie ocenię bo na moich ustach każda pomadka wytrzymuje cały dzień więc ta też.