Nivea, Deodorant, Sensitive Spray

Nivea, Deodorant, Sensitive Spray

Nieperfumowany i bezalkoholowy spray jest idealny dla skóry wrażliwej. Może być stosowany bezpośrednio po depilacji i goleniu, a nieperfumowana formuła sprawia, że nie kłóci się z zapachem Twoich ulubionych perfum. Jest doskonałym połączeniem delikatnej pielęgnacji i skutecznej ochrony.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Dicaprylyl Ether, Coco-Caprylate/Caprate, Ceteareth-20, Glycerin, Glyceryl Stearate, Ceteareth-12, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Bisabolol, Glyceryl Laurate, Octyldodecanol, Persea Gratissima

Mam chyba troszkę nowszą wersję. Sensitive Balm 24h

+ nawilża i koi skórę
+ mega łagodny, można stosować zaraz po ogoleniu pach
+ nie brudzi ubrań
+ zapach jest delikatny, nie czuć go mocno
+ neutralizuje zapach potu
+ bardzo zmniejsza potliwość, po jego użyciu czuję się świeżo przez cały dzień :)
+ jest wygodny w użyciu
+ wydajny

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Najdelikatniejszy

Hmmm...Mam bardzo wrażliwą skorę i to jest jedyny dezodorant jakiego mogę używać...Po innych mniej delikatnych, mam krwawe, bardzo bolące rany:( Taka juz mam skórę:( Plusem tego dezedorantu jest własnie delikatnośc i to, że nie podrażnia skóry. Minus to bardzo delikatny zapach, który niekiedy nie jest w stanie zakamuflowac nieprzyjemnych zapachów:( Nie ogranicza pocenia się:(

Używam tego produktu od: Dawna:)
Ilość zużytych opakowań: WIele:) Jakieś 7:)

Jedyny akceptowalny

Ugh! Jak ja nie znoszę dezodorantów!
Mogę sobie pozwolić na "nieznoszenie", bo prawie w ogóle się nie pocę, a jeśli nawet to zupełnie bezzapachowo. Myślałam nawet, że mam jakiś niedorozwój potówek, ale podobno zdarzają się takie osoby.
Nivea Sensitive to jedyny produkt z tej kategorii, który mam na półce. Ma bardzo miły, delikatny zapach przypominający zwyczajnie łagodne mydełko. NIE PODRAŻNIA! To cud po prostu, ale skóra po użyciu tego specyfiku nie piecze, nie jest zaczerwieniona i nie robi się na niej wysypka.
I jeszcze działa! Naprawdę - będę się przy tym upierała! Użyty podczas największych upałów sprawia, że żadne nieproszone plamki nie pojawiają się na bluzkach i koszulkach.
Może rzeczywiście jest zbyt łagodny dla osób mocno "potliwych", ale jak rany: przecież w nazwie ma SENSITIVE! I taki jest!

Używam tego produktu od: kilku, czy nawet kilkunastu lat
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Takie nic :/

Niestety ten "dezodorant", nie ma żadnych właściwości, które powinien mieć ze względu na swoją nazwę :>. Daje takie samo uczucie świeżości, jak po wymyciu sie zwyczajnym mydłem... Zapach jest również, przynajmniej jak dla mnie, okrutny, dlatego szczerze każdemu odradzam...

P.S. Co gorsza jest jakoś tak strasznie niewydajny...

Używam tego produktu od: miesiąc temu

gadzet

Jesli sie potraktuje to jako gadzet, male perfumy mozna by bylo zniesc. Ale nie mozna bo opakowanie nie ma nic wspolnego z funkcjonalnoscia. Generalnie jesli juz uda sie wydobyc choc troche tego specyfiku zwykle pojawia sie w postaci pojedynczych, bialych kropel. Nie polecam

Używam tego produktu od: kilku lat

Słaby

Po doniesieniach w prasie jakoby antyperspiranty nie były obojętne dla zdrowia, zamieniłam moją ukochaną Rexonę na ten dezodorant... po raz pierwszy i ostatni. Owszem, ma bardzo ładny, dość długo utrzymujący się zapaszek i rzeczywiście nie podrażnia pach nawet po depilacji, ale ochrony przeciw poceniu nie daje żadnej :( Może jestem zbyt wymagająca - w końcu to NIE jest antyperspirant... Jakoś go wykończę, ale tylko dla jego zapachu.Używam tego produktu od:miesiąca

kiepski

zapach bardzo przyjemny, ale nie o to tu chodzi, bo to przecież nie perfumy. Właściwości dezodorujących chyba nie posiada wcale i to właśnie stanowi o jego klęsce w moim przekonaniu. Nie polecam tym, którzy wymagają od dezodorantu aby był dezodorantem.

ma swoje plusy

jest dośc ok, nie brudzi moich ubrań, nie ma zapachu, bardzo delikatny. ale gdzie ta "niezawodna ochrona"? przed brzydkim zapachem owszem, ale pocenia nie ogranicza.

nigdy wiecej

Kolejny dezodorant zupełnie nie spełniający obietnic producenta i moich oczekiwań.
Zapach ma owszem i to bardzo duszacy, męczący i dla mnie nie do zniesienia.
Pozostawia białe smugi na ubraniach.
Nieskuteczny.

ilość zużytych opakowań: ok.3 i nigdy wiecej

eeeeee

skuteczność to w zasadzie żadna.chociaż nie pocę się jakoś specjalnie mocno.zapach może być, ale co z tego, kiedy po kilku chwilach od aplikacji po dezodorancie nie ma śladu( łącznie z zapachem)?
dodaję gwiazdkę za atomizer, to jednak bardziej ekologiczne i ekonomiczne, a nie zdarza się często.

Kompletne dno

Najgorszy dezodorant, z jakim miałam do czynienia! Zapach okropny, skuteczność żadna, po kilkunastu minutach od użycia krystalizuje się i powstaje coś takiego jakby sól albo piasek. Jedyna zaleta, że faktycznie nie uczula (a ja jestem alergiczką i mam uczulenie na większość dezodorantów).

okropieństwo

Wszystko to, co napisałam o wersji kulkowej Niwejki tutaj mogłabym również wpisać, bo jest identycznie, z tym ,że ten dezodorant jest jeszcze gorszy !!! Absolutnie nie chroni przed potem, po kliku dosłownie chwilach nie było juz go :( Plusem jest zapach i małe, fajne,poręczne opakowanie, ale jakie to plusy w stosunku do takich minusów ???