Bandi, Anti Dry, Emulsja silnie nawilżająca

Bandi, Anti Dry, Emulsja silnie nawilżająca

Lekka, silnie nawilżająca emulsja do każdego typu cery zmagającej się przejściowym i/lub długotrwałym przesuszeniem. Przywraca, wyrównuje i utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry.
Składniki aktywne: acerola, alantoina, d-pantenol (prowitamina B5), drożdże, ektoina, gliceryna, hialuronian sodu, kiełki pszenicy, kwas hialuronowy, olej kokosowy, olej makadamia, skwalan.

emulsja
50 – 100ml
z pompką
Struktura
lekkie
uniwersalne

Uwielbiam!

Mam skórę wiecznie odwodnioną, wrażliwą, łuszczącą się, a jednocześnie z pojawiającymi się czasem niespodziankami, po których łatwo zostają przebarwienia. Używam tej emulsji rano i wieczorem, 2x w tyg. także peelingu na noc z tej samej serii.
Emulsja jest świetna, doskonale spełnia swoje zadanie. Ma lekką, nietłustą konsystencję, jednak na szczęście nie z tych co się rolują, a skutecznie zabezpiecza przed utratą wilgoci, tworzy na skórze cienką warstewkę co daje komfort. Skóra jest bardzo gładka.

Świetna!!

Emulsja sprawdziła się na mojej obecnie przesuszonej skórze, która potrzebowała silnego nawilżenia oraz ukojenia. Świetna w okresie jesienno-zimowym, w czasie suchego powietrza w domu oraz silnego i mroźnego wiatru na zewnątrz. Moja skóra jest mieszana oraz problematyczna jednak w ostatnim czasie wymagała nawilżenia oraz ukojenia ze względu na ciążę. Dzięki emulsji moja skóra była miekka i ukojona, produkt nie zapchał moich porów oraz był świetny pod makijaż. Stosowałam zarówno na noc jak i na dzień. POLECAM!!

Super emulsja nawilżająca

Emulsję nawilżającą poleciła mi kosmetyczka. Jestem zachwycona. Silnie nawilża moją mega suchą cerę. Stosuję krem na noc. Nakładam dość grubą warstwę. Jest to pierwszy kosmetyk z firmy Bandi, jaki miałam okazję używać. Produkt bardzo wydajny. Polecam

Najlepszy produkt nawilżający EVER

Emulsja nawilżająca Bandi jest najlepszym produktem nawilżającym na jaki trafiłam do tej pory. Stosowałam różne marki, ale to zdecydownie mój faworyt. Mam duże skłonności do przesuszania, szczególnie na policzkach i płatkach nosa, a emulsja Bandi doskonale i SZYBKO sobie z tym radzi :)
Nakładając krem wieczorem, momentalnie odczuwam efekt nawilżenia i skóra staje się mięciutka, przyjemna i odżywiona. Rano nie widzę śladów po suchych skórkach na nosie (i to po jednej aplikacji!). Nawilżanie powtarzam przed nałożeniem maijażu. Krem szybko się wchłania, więc poranny makijaż z pielęgnacją robię bardzo sprawnie. Krem ma bardzo delikatną konsysjencję, nie kleji się, nie lepi, nie zostawia filmu na twarzy i co ważne- nie zapycha. Mam skłonność do powstawania zaskórników, a odkąd stosuje krem bandi, mam wrażenie że skóra znormalizowała się pod tym względem.
Aplikacja kremu przez pompkę- ogromny plus, duża higiena pracy z produktem, porządne, bardzo ładne opakowanie. Mam już trzecie opakowanie- jedno wystracza mi na rok :) Warto mieć go na półce.

Idealny krem dla każdego typu cery

Kupiłam na promocji i z poleceń koleżanek, i nie zawiodłam się, krem jest wydajny, ma piękne opakowanie z pompką co mi się podoba, bardzo dobrze nawilża skórę, czuć od razu po nałożeniu, buzia jest aksamitna w dotyku, delikatna, podrażnienia są złagodzone, krem jak dla mnie jest bezzapachowy ale to kwestia indywidualna. Można nabyć w promocyjnej cenie w hebe. Polecam.

Mega produkt

Emulsję pierwszy raz użyłam, kiedy dostałam próbkę z okazji promocji w Hebe.
Już od pierwszego użycia zauważyłam efekty. Smaruję się emulsją na noc, rano moja cera jest mocno nawilżona, mięciutka i promienna.
Niedawno zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie i niestety cena jest dosyć wysoka, ale emulsja jest bardzo wydajna, ja używam 1.5 pompki na całą twarz i to w zupełności wystarcza. Myślę, ze pod makijaż jako baza może być dobra dla cer suchych natomiast do mojej mieszanej średnio się sprawdza.
Emulsja ma postać kremowo-żelowy, bardzo szybko się wchłania.
Polecam z całego serca.

Rewelacja

Jestem bardzo zaskoczona tym produktem. Kupiłam go od czapy, był na promocji w hebe a na wizażu miał dobre oceny. Po miesiącu użytkowania mogę stwierdzić, ze to strzał w 10! Swietnie nawilża, jest lekki, nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania, doskonały na dzień. Moja skóra wyglada bardzo dobrze, dawno nie była w takiej formie. Polecam gorąco!

najlepsza

Jest to produkt mega. Osobiście polecam do cery suchej. Ja używam ją rano, ponieważ świetnie także nadaje się pod makijaż. Można ją zakupić w cenach promocyjnych w drogerii hebe w opakowaniu 30 ml - tuba - 19,99 zł
Jest wydajna, bardzo delikatny i przyjemny zapach. Nie roluje się na twarzy, nie zostawia tłustego filmu, nie klei się. Bardzo szybko się wchłania a najważniejsze, że super nawilża. Konsystencja emulsji.

Nawilżenie i ukojenie

Produkt ten kupiłam totalnie w ciemno, akurat szukałam kremu nawilżającego i ta emulsja była w promocji w Hebe. I to był strzał w dziesiątkę :)
Mam cerę mieszaną i co jakiś czas zmagam się z przesuszeniem i ściągnięciem skóry na twarzy (zwłaszcza po zmyciu makijażu). Ta emulsja to prawdziwe ukojenie dla buzi - praktycznie od razu po nałożeniu przynosi ulgę. Jest leciutka i błyskawicznie się wchłania, ale jednocześnie zostawia miękką i milutko nawilżoną cerę. Nie zaobserwowałam zapychania ani powstawania wyprysków podczas jej używania, ani razu mnie też nie podrażniła.
Opakowanie - tutaj wielki plus bo jest z pompką - a ja nie cierpię babrać się w słoiczkach. ;)
Jest to pierwszy produkt marki Bandi który wpadł w moje ręce i przyznam że jestem zadowolona - na pewno do niej kiedyś wrócę i chętnie wypróbuję inne kosmetyki tej marki.

Minusem może być dostępność, bo póki co jedyna stacjonarna drogeria w której spotkałam tę emulsję to Hebe.

Bardzo dobra

Emulsję zakupiłam na portalu aukcyjnym po przeczytaniu pozytywnych recenzji na wizażu. Mam cerę mieszaną lecz odwodnioną i często potrzebuję porządnej dawki nawilżenia. Opakowanie emulsji z pompką to na plus, jednak nie widać ile mam zostało produktu w środku więc pewnie któregoś dnia będę zaskoczona, że niestety ale w środku nic już nie ma. Do emulsji miałam dwa podejścia – pierwsze około 3 miesiące temu i nie zachwyciła mnie wtedy. Moja skóra była w czerwcu dosyć problematyczna stąd też pomyślałam, że emulsja nic nie robi i ją odstawiłam. Wróciłam do niej jakoś parę tygodni temu i dałam jej więcej czasu na działanie, używałam na noc i również też parę razy w ciągu tygodnia na dzień i to spowodowało, że zmieniłam o niej zdanie. Skóra zgodnie z obietnicami producenta odzyskała właściwy poziom nawilżenia na pewno jest milsza w dotyku bardziej miękka, no emulsja działa tylko czasem brakuje mi cierpliwości ;) na pewno zużyję opakowanie do końca, pomyślę również o kupieniu ponownie. Jeśli chodzi o emulsję ma ona lekką konsystencję, szybko się wchłania, zapach przyjemny, duża pojemność 50 ml. Można używać pod makijaż. Polecam spróbować.

Świetna nawilżająca emulsja

Świetny krok pomiędzy esencją a kremem. Lekka konsystencja, która szybko się wchłania i nawilża dogłębnie skórę. Sterylne i zgrabne opakowanie pozwala na długie użytkowanie produktu. Nie zapycha! Na pewno kupie ponownie

Mieszane uczucia

Lekki krem, szybko się wchłania. Można stosować pod makijaż. Nawilżać nawilża, lecz nie jest to silne nawilżenie jak obiecuje producent. Natomiast baaardzo wydajny produkt.