Thierry Mugler, Angel EDP

Thierry Mugler, Angel EDP

Żaden zapach nie pachniał nigdy tak jak `Angel`. Thierry Mugler kierując się bardziej instynktem niż trendami mody, stworzył `Angel` dla kobiety, która jest w połowie aniołem, w połowie diablicą. Zapach pełen kontrastów, lodowaty błękit flakonu, symbol nieba i marzeń, kryje zaskakujący żar zmysłowości. Jak mawiał Mugler `strzeżcie się aniołów`. Wykreowany w 1992 r.
Zamknięty we flakonie z ręcznie szlifowanego szkła. Występują 3 kształty flakonów - najbardziej znana gwiazda (25, 50 ml), wysmukły (15, 100 ml), kolekcjonerski 75 ml. Można też nabyć zwykłe, nieozdobne opakowanie do uzupełnienia.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: słodkie owoce, jeżyna, nuty morskie, miód
nuta serca: czekolada, karmel, kumaryna
nuta bazy: wanilia, paczula

80% jesień/zima 20% wiosna/lato

Mój jeden z wymarzonych zapachów...

Za tym zapachem "chodziłam" długimi miesiącami, aż dostałam go w prezencie :) Uwielbiam ten zapach, ale muszę mieć na niego "ochotę". Niektórzy go nienawidzą. Uwielbiam go na wieczory (każda pora roku) lub jesien/zima nawet w dzień.

Moją mame przyprawia o ból głowy :D Niektórzy mówią, że pachnie cmentarzem itp. itd.
Dla mnie - zapach cudowny, głęboki, niepowtarzalny, oryginalny. Nie kazdy umie i może go nosić.

nr 1

Mój nr 1 na mojej liście zapachów. Osoby w moim otoczeniu go nienawidzą bo twierdzą że śmierdzi kurzem no ale niestety zdania nie zmienię ;) Zapach długo utrzymuje się, jest intensywny, charakterystyczny, nie podobny do żadnego innego.

Elegancki i trwały zapach

Jedne z lepszych perfum jakie kiedykolwiek miałam. Bardzo trwałe i jednocześnie wydajne. Cena niestety mało zachęcająca ale wystarczy psiknąć się 2-3 razy i pachniemy przez cały dzień - ubrania pachną jeszcze dłużej :)

Używa produktu od: próbka

Mocne i irytujące

Do tych perfum idealnie pasuje powiedzenie: kochać lub nienawidzić. Moje pierwsze zderzenie z nimi było katastrofalne, cały dzień czułam ten zapach, męczące, ciężkie,
Jednak teraz z perspektywy czasu - odnajduje w nich słodycz, stanowczość i odwagę.
I chociaż dalej uważam, że w ogóle nie są perfumy dla mnie, toleruje je i nawet miło poczuć to u kogoś, widoczne do pewnych rzeczy trzeba dorosnąć.

Idealne na zimowe wieczory

Na początku byłam zakochana w tym zapachu i używałam go codziennie. Ale im dłużej używałam, tym bardziej odczuwałam, że za bardzo go na sobie czuje. A w pewnym momencie zaczął mnie męczyć.
Na pewno zwraca uwagę. Wiele osób pytało mnie jakich perfum używam (więc to dowód na ich trwałość) ale opinie na ich temat były podzielone: jednym bardzo się podobał, innym wręcz przeciwnie :)
Na co dzień Angel może trochę męczyć. Ale nie wyobrażam sobie lepszego zapachu na zimowe, wieczorne wyjścia.

Ulubione od lat

Uwielbiam te perfumy, oryginalny zapach i mega trwały. Nigdy nie spotkałam się nawet z trochę podobnym zapachem. Czuć je z kilku metrów, na ubraniach utrzymują się równiez bardzo długo.

Piekne

Piękne perfumy. Zakochałam się w nich od pierwszego psikniecia. Dostałam ten zapach na prezent i odrazu wiedziałam że już nigdy się z nimi nie rozstane. Trwały i bardzo zmyslowy

Piękne

Piękny zapach. To jeden z tych, do których chce powrócić po skończeniu opakowania. Zapach taki nieoczywisty, z jednej strony słodki z drugiej uwodzicielsko kuszący, czyli nie taki całkiem niewinny. Bardzo trwale. Flakon bardzo oryginalny. Nie męczący.

magia

Ten zapach jest zapachem mojej młodości :D
Choć ciężki używałam go latem. Baardzo trwały, kuszący, pociągający, kobiecy.
Trwały czyli jak psiknęłam dwa razy wieczorem, poszłam na imprezę, umyłam się, wstałam rano, poszłam na plażę... to dalej go czułam!
Pobudza zmysły, przyciąga - jest rewelacyjny. Cudowny flakon.

Słodziusi, milusi

Nie rozumiem tych wszystkich recenzji typu "albo kochasz, albo nienawidzisz". Zapach jest przyjemny, ciepły, kobiecy, słodki, bezpieczny. Nie wyczuwam żadnych metali, piwnic czy trupów. Może akurat działa tak na moją skórę, ale od początku czuję dużo słodkości. Najpierw pierniczek, później pralinki, karmel, miód. Na koniec, gdy już zaczyna się ulatniać zaczyna się robić lekko męski, ale dalej przyjemny.

Top of the Top!

Najlepszy zapach ever ... zawsze wracam do niego ..najtrwalszy ,najpiękniejszy... Niekonwencjonalny. Inny od wszystkich . Nieoczyswisty.
Francuski projektant mody skomponował w roku 1992 kultowy zapach Angel, co w tłumaczeniu oznacza ,,Anioł". Thierry Mugler Angel to woda perfumowana dla kobiet, które pragną czegoś ekskluzywnego i niezwykłego. Perfumy te oferują swoim właścicielkom wielkie hausty marzycielskiego piękna orientu.

Mój Nr 1!

Perfumy Angel towarzyszą mi od lat i nigdy się z nimi nie rozstanę! Mocny, zmysłowy i intrygujący zapach - nie da się go pomylić z żadnymi innymi perfumami. To zdecydowanie jedne z tych perfum, które się kocha lub nienawidzi, ale nigdy nie pozostają obojętne... Niezwykle trwały i intensywny zapach, który jest ze mną cały dzień i do tego na długo wypełnia moją szafę i całe mieszkanie. Na ubraniach utrzymuje się nawet kilka dni.

Zapach dla kobiet z charakterem, odważnych i pewnych siebie. Jeżeli ktoś nie lubi ciężkich, intensywnych, czasami nawet duszących zapachów, to zdecydowanie odradzam. Nie polecam również zakupu perfum jako prezent, bo to zapach nie dla każdego. Ja jestem w nim totalnie zakochana! <3

Nietuzinkowy

Zapach z serii tych, które albo uwielbiamy albo nienawidzimy. Zaliczam się do pierwszej grupy, aczkolwiek są momenty, że muszę się z nim rozstać, żeby potem zdać sobie sprawę jak przyjemnie jest do niego wracać. ;-)
Zapach idealnie sprawdza się na wszelkie wieczorne wyjścia, jest mocny, urzekający i tajemniczy a przy tym bardzo trwały.
Obłęd :-)