Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Nail Tek, Formula II Foundation (Podkładowa odżywka do paznokci)

Formuła Foundation II przeznaczona do paznokci miękkich, cienkich lub rozdwajających się posiada walory odżywcze Formuły II, Intensive Therapy.
Foundation posiada mikrowłókna i naturalne wypełniacze oraz wiąże pozostawiając lepką, matową powierzchnię. Idealnie wygładza płytkę paznokcia. Dzięki znakomitej przyczepności umożliwia długie noszenie barwnego lakieru.
Produkt łatwopalny. Zawiera formaldehyd. Chronić skórki olejem lub tłuszczem. Chronić przed dziećmi. Nie połykać. Nie wdychać. Unikać kontaktu z okolicą oczu.

olejek
odżywki do paznokci
regenerujące, wzmacniające

cudowny

Używałam go kilka lat temu, zarówno jako odżywkę i jako lakier podkładowy. Świetnie utwardzał paznokcie(ciężko było je zgiąć), paznokcie obleczone były warstwą ochronną, dzięki czemu rosły bardzo długie. Nadawał mleczny, matowy kolor płytce paznokcia. Miałam, go ze Stanów, więc przerażająca cena 120zł mnie ominęła. Teraz można go kupić od polskiego dystrybutora dużo taniej.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

Rewelacja

Przez ponad 2 lata nosiłam tipsy, po ich zdjęciu postanowiłam zaintestować w dobrą odżywkę i to był strzał w dziesiątkę!

Już po tygodniu widać było znaczną poprawę kondycji paznokci. Teraz są naprawdę długie i mocne.

Już nigdy nie zdecyduję się na tipsy, gdy mam takie piękne i przede wszystkim zdrowe paznokcie.

REWELACJA !!!!!!!!

O tym, że to świetna odżywka chyba już wszyscy wiedzą - kilka wątków na forum paznokcie.
Z króciutkich paznokci przy pomocy dwóch odżywek - podkładowej i nawierzchniowej - wyhodowałam piękne, zdrowe i długie pazurki (wiele osób pytało czy to są naturalne, bo nie mieściło im się w głowie że takie długie i własne)
Trzeba tylko poczytać forum w celu zapoznania się z takim sposobem użycia, który daje najlepsze efekty.

Oczywiśie CENA odżywki spadła juz do dzisiejszego dnia znacząco, teraz można ją kupić na allegro PONIŻEJ 30 zł.

Ilość zużytych opakowań: 5, właśnie czekam na przesyłkę z następnym kompletem ;)

b. dobre

dosyć długo kręciłam się koło odżywek Nail tek, zawsze jednak kupowałąm tańsze, drogeryjne, jednak szybko schły w opakowaniu i nie dawały dobrych efektów na dłuższą metę.
W końcu zainwestowałam w 2 odżywki Nail Tek na allegro, każda ok. 35zł i nie żałują używam od prawie 2 miesięcy i wreszcie moje paznokcie stały się twardsze, mocniejsze, narazie nie rozdwajają się, systematycznie je piłuję, szklanym pilnikiem, żeby narazie się wzmocniły, jednak wcześniej nawet wyrastające niewiele poza opuszkę już się rozdwajały, teraz już tego nie ma :)
używałam obu odżywek Formula II
jestem zadowolona

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy

Jedyna tak dobra! Polecam!!!

Odżywka rewelacyjna. Już po kilku aplikacjach widać poprawę kondycji paznokci! Doskonale wyrównuję płytkę paznokcia, przygotowując ją pod lakier.
Pierwszy raz zetknęłam się z tą odżywką u manikiurzystki, która ją zastosowała na moich paznokciach. Po kilku dniach, gdy zmyłam lakier nie poznałam własnych paznokci! Ona naprawdę działa! Po kilku zastosowaniach miałam zupełnie inne paznokcie, piękne i zdrowe!
Jedynie podana tutaj cena jest moooocno przesadzona! Ostatnio kupowałam i kosztowała ok. 30zł!!!!!!

Używam tego produktu od: 2001r
Ilość zużytych opakowań: