Mincer Pharma, AA Bacoclalmine, Delikatny peeling enzymatyczny do cery wrażliwej

Zastosowany w recepturze peelingu Enzym keratynolityczny łagodnie przeprowadza proces złuszczania martwych komórek naskórka. Delikatność, a zarazem skuteczność działania enzymu potęgują zastosowane w recepturze substancje aktywne: łagodząca Alantoina, odmładzający Betakaroten i relaskująca Bacocalmina.

Zbyt słaby

Produkt jest naprawdę dobry. Nie uczuli nawet najbardziej wrażliwej cery...jednak mimo to, jego działanie jest zbyt słabe.
Do całkowitego oczyszczenia skóry twarzy potrzeba czegoś mocniejszego. Ten produkt nadaje się do częstego stosowania i może czasem do niego wrócę, jedanak na obecną chwilę jego działanie mi nie wystarcza :P

Delikatny, nie wysusza skóry

Zaznaczam na początku, że nie mam porównania z innymi peelingami enzymatycznymi.

Nie mam probemów z nałożeniem peelingu, jest leisty, ale nałożony w odpowiedniej ilości nie spływa z twarzy.

Jest to peeling dość dobry. Wygładza buzię, pozbywa się martwego naskórka, złuszcza suche skórki. Nie wysusza, za co duży plus.
Po użyciu buzia jest miękka, jakby nawilżona, i nie wymaga zastosowania kremu. Wydaje mi się też, że mam trochę zmniejszone pory.

Co do minusów. Peeling ten nie oczyszcza dogłębnie, zaskórniki jak były tak są (choć używam go tylko raz w tygodniu, i moze dlatego tak jest). Poza tym jego zapach nie jest zbyt atrakcyjny, ale to kwestia indywidualna i nie wpłynie na moją ocenę.

Istotnie jest to kosmetyk do wrażliwej cery. Zatem dla cer niezbyt problemowych polecam, tłustym czy trądzikowym wydaje mi się, że nie pomoże.

Dobry

Wcześniej używałam peelingu enzymatycznego z Lirene i uważam, że ten sprawdza się lepiej.
\\nPeeling jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry.
\\nPozostawia skórę gładką, rozświetloną. Kosmetyk łatwo zmyć, jest wydajny.
\\nPolecam.

dla mnie beznadziejny

Zakupiłam powyższy peeling ze względu na wysokie oceny na wizażu.Ponadto kosmetyczka zaleciła mi stosowanie peelingów enzymatycznych.Jedyne plusy kosmetyku to:cena, brak podrażnień i lekkie wygładzenie skóry.Poza tym nie robi nic:
-nie spełnia podstawowego zadania.czyli nie oczyszcza skóry;efekt wygładzenia jest chwilowy
-mam wrażenie,że pogarsza stan mojej mieszanej cery, odnoszę wrażenie że pory nie są w ogóle odblokowane
-dostępność,trzeba się go nieźle naszukać.
Więcej go nie kupię,nie oczyszcza cery,w dodatku nie ma po nim efektu promiennej,zdrowej cery.

Używam tego produktu od: marzec 2012
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Najlepszy na rynku!

Za ostatnio zakochałam się w kosmetykach Mincera. Nie jest to chyba zbyt wielka firma, ale ten fakt może jest właśnie jej plusem. Niewielkie firmy często chcą się "przebić" dobrą jakością i skutecznością swojego kosmetyku i mają nadzieję zdobyć w ten sposób wierność klientek. Tak właśnie jest w przypadku tego peelingu enzymatycznego. Jako entuzjaztka wszelkiego rodzaju peelingowania się (mechanicanego), nie bardzo ufałam w skuteczność peelingów enzymatycznych. Jakaś ekspedientka w sklepie poleciła mi Mincera. Muszę powiedzieć, że jestem zachwycona. Po aplikacji czuję jedynie lekkie mrowienie, ale ten objaw wskazuje, że peeling naprawdę działa. Skóra jest po nim rewelacyjna! Nie tylko odświeżona, rozjaśniona, delikatna i gładka, ale dodatkowo wspaniale i długotrwale nawilżona. Właściwie nie muszę już nakładać kremu nawilżającego pod makijaż.
Nie jestem jakimś uczuleniowcem, ale często po peelingach miałam skórę podrażnioną przez kilka godzin. Tu jest świetnie!

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba cała i drugą kończę

Świetny

Plusy:
+kupiony w ciemno okazał się strzałem w 10, najlepszy jaki dotąd miałam
+tani
+wygładza, usuwa martwy naskórek, efekty widoczne już po pierwszym użyciu
+nie podrażnia
+jest bardzo wydajny
+łatwo się zmywa
+delikatny efekt szczypania- czujesz, że działa
+nie trzeba dokładnie pilnować czasu trzymania
+delikatny, apteczny zapach

Minusy:
- trudno go dostać

Polecam. Do wrażliwej, naczynkowej cery sprawdza się świetnie. Nie potęguje zaczerwienień. Można stosować także bezpośrednio przed wyjściem. Po jego użyciu cera jest gładsza, świeższa, lepiej przygotowana na przyjęcie podkładu/kremu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

lepszy od mechanicznego?

Do peelingow enzymatycznych nie mialam przekonania. Pisze, ze nie mialam, bo dzieki tej kompletnie obcej mi firmie i ich peelingowi juz mam :D. Zazwyczaj uzywam scrubu Clinique lub innego peelingu mechanicznego, ale efekt po jego zastosowaniu utrzymywal sie u mnie dosyc krotko, chyba, ze non stop nawilzalam skore. Gdy ja jednak za mocno nawilze nie mam suchych skorek, ale moja normalna cera na skutek przewilzenia zaczyna sie blyszczec w ciagu dnia, co zazwyczaj nie jest moim problemem (i kolo sie zamyka).

Wprawdzie peeling Mincer nie rozwiazal wszystkich problemow mego zycia, ale sprawil, ze peelingi enzymatyczne (z tym oczywiscie na czele) wrocily do moich lask.

Plusy:
+ BRAK TARCIA
Peeling mechaniczny jak sama nazwa wskazuje kaze nam trzec skore drobinkami. Takie tarcie przyczynia sie do szybszego powstawania zmarszczek, szczegolnie jak sie ma wrazliwa skore. Ja pierwsze zmarszczki juz niestety mam, wiec staram sie pielegnowac cere z wielka dbaloscia. Peeling enzymatyczny eliminuje koniecznosc jakiegokolwiek pocierania. Nakladam-czekam-zmywam. Jest cos prostszego w uzyciu?

+ DELIKATNY
Faktycznie nadaje sie do skory wrazliwej. Buzia nie jest po nim w ogole zaczerwieniona. Nie przyczynia sie do uwidaczniania przebarwien ani rozszerzenia porow.

+ CZAS UZYCIA
Trzymalam go niejednokrotnie ponad 20 minut (producent radzi chyba 10-15, o ile sie nie myle) i skora nie byla podrazniona, a nawet mam wrazenie, ze stala sie jeszcze gladsza, bardziej promienna i odswiezona.

+ EFEKT
Dobrze zluszcza martwy naskorek. Spodziewalam sie, ze bedzie to jeden wielki pic na wode, ale okazalo sie, ze jest to produkt, ktory nie tylko obiecuje scieranie naskorka, ale takze spelnia te obietnice. Buzia wyglada po nim wspaniale.

+ DOWOLONA CZESTOTLIWOSC STOSOWANIA
Wprawdzie producent doradza jak czesto nalezy stosowac peeling (chyba 1-2 razy w tygodniu), ale nic negatywnego nie stalo sie z moja skora, gdy stosowalam odrobine czesciej. Staram sie ostroznie dobierac intensywnosc scierania, zeby nie zetrzec ze skory calego plaszcza ochronnego, ale jednoczesnie pozbyc sie tego, co jej zbedne.

+ NIE WYSUSZA SKORY
Buzia jest po nim wyjatkowo dobrze nawilzona i miekka, tak jakby mial w skladzie jeszcze jakis pielegnujacy krem.

+ CENA
Wczesniej uzywalam znacznie drozszych scieraczy, wiec powrot do sprawdzonych i niedrogich zrodel niezmiernie mnie satysfakcjonuje.

+ WYDAJNOSC
Ja go wprawdzie nakladam gruba warstwa, ale i tak jest wydajny. Mija wlasnie miesiac odkad go mam i jeszcze zostala polowa.

+ LATWO ZMYWALNY
Ma wodnista, lekka konsystencje, wiec jego zmycie to pikus.

+ NIENACHALNY ZAPACH
Preferuje wprawdzie kosmetyki calkowicie bezzapachowe i bez dodatku perfum, ale ten mi nie przeszkadza, nie jest nachalny. Slabo sie go wyczuwa.

Minusy:
- OPAKOWANIE
Wizualnie wielki plusik, bo wyglada jak peeling apteczny, ale niestety opakowanie popsulo mi sie przy pierwszym uzyciu i tubka sie nie zamyka :(. Musze bardzo pilnowac, zeby rowno stala i zeby nic jej nie przycisnelo, bo inaczej przewroci sie i zawartosc skonczy na podlodze.

- NIE DO UZYCIA „NA SZYBKO”
Nie nadaje sie do uzycia rano gdy wychodze z domu. Peeling mechaniczny (a wlasciwie scrub) moglam uzyc przed makijazem. Bylo raz-dwa, niecala minuta i mialam gladka buzie. Tutaj musze pamietac wieczorem, zeby zrobic peeling, bo jak zapomne, nastepnego dnia bede miala problem z ladnym nalozeniem podkladu, aby nie uwidocznil suchych skorek.

Mimo minusow peeling polubilam i kupie ponownie. Moge polecic wszystkim osobom z cera wrazliwa. Nie jest to peeling cudotworca, wiec sadze, ze na bardzo wymagajacej buzi sie nie sprawdzi, ale w koncu nie do takiej jest przeznaczony, wiec nie mozna miec pretensji.

Używam tego produktu od: miesiaca

Wspaniały jest !!!

Bardzo dobry,bardzo delikatny i bardzo skuteczny.Lepszy od Eris.
Dobrze sprawdza się zwłaszcza teraz zimą.

Po zmyciu cera jest czysta i odświeżona.
Jest wydajny.
Nie podrażnił,nie uczulił.
Wchłania się szybciutko.
Nawilża cerę.
Rozjaśnia cerę.
Leciutko pachnie,nie jest silnie perfumowany.
Lekka konsystencja.
Łatwo się zmywa.
Zmniejszyły się zaskórniki na twarzy.
Ujednolica koloryt.
Zbladły trochę przebarwienia.
Trzymałam go ponad 20 min. i nic się złego nie stało więc myślę że jest bezpieczny dla skóry.
Oceniam go jako bardzo dobry.

Używam tego produktu od: dwa miesiące temu

Trafiony w sam raz

Choć raz zrobiłam zakupy w należytej kolejności, to znaczy najpierw poczytałam opinie o peelingach na wizażu a dopiero potem wybrałam się do sklepu. Zazwyczaj kupię coś naprędce a potem czytam że to kompletna klapa. A tu proszę, skuszona niezłymi opiniami na wizażu wybrałam Mincera i nawet zastosowałam tak jak radzą dziewczyny czyli nałożyłam troszkę grubszą warstwę i potrzymałam parę minut dłużej niż zaleca producent. Efekt: mięciutka i odświeżona cera. No powiedzmy sobie szczerze że do końca tych zaskórników nie rozpuścił, ale za to ładnie pachnie, nieźle się trzyma dzięki żelowej konsystencji, nie spływa, nie zasycha zbyt szybko a w dodatku świetnie nawilża i natłuszcza.

Używam tego produktu od:2 tygodni

Naprawdę delikatny

Peeling spełnia obietnice producenta w sprawie delikatności działania - nie powoduje pieczenia czy podrażnienia, przez jakiś czas czuję tylko coś w rodzaju rozgrzania czy mrowienia. Buzia po "zabiegu" jest wyraźnie gładsza w dotyku i chyba także trochę zmiękczona.
Sam kosmetyk ma bardzo lekką, dosyć płynną konsystencję, łatwo go więc rozsmarować; nie zasycha mocno, więc także ze zmyciem nie ma problemów. Jest wydajny. Chwalę sobie jego niealergiczną formułę, chociaż alergikiem nie jestem, ale myślę, że skóra zawsze będzie wdzięczna za delikatniejszą pielęgnację. ;)

Używam tego produktu od: 7 tyg.
Ilość zużytych opakowań: początek 1

Najlepszy.

Tak jak w opisie.....sprawdzilam juz wiele peelingow enzymatycznych dostepnych w sklepach kosmetycznych i stwierdzam ze jedynie po Mincerze widze efekty. Po zastosowaniu moja skóra jest natychmiastowo ujednolicona i oczyszczona.
Jest jedno ALE....peeling moze podrazniać osoby które w tym czasie uzywaja czegoś mocnego przeciwtrądzikowego poniewaz skóra jest wtedy podrazniona ale jest na to rada. Wystarczy nakładac na twarz grubszą warstwe tego peelingu i ważne zeby ta warstwa była równomierna. Nastepnie najlepiej jest spryskać twarz woda(najlepiej uzyc atomizera) i nie dopuścic zeby peeling wysychał (ja poprostu spryskuje buzie woda co jakis czas) i wtedy napewno was nie bedzie podraznial a skóra bedzie oczyszczona.

Ja trzymam peeling na twarzy co najmniej pol godziny.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: dotychczas 5 ale bedzie więcej :D

ok

kupilam go bo lubie produkty mincer. jest bezzpachowy, co lubie, chociaz jak maja jakies fajne zapaszki to rowniez nie narzekam.
buzia po nim jest miła i wygladzona,ale jak to w peelingach enzymatycznych trzeba go trzymac na twarzy a tego nie lubie, bo jak dla mnie to strata czasu. odejmuje gwiazdke za to ze mnie szczypie jak mam go na twarzy,ale nie powoduje to zadnych alergii ani nic,moze po prostu tak reaguje na jego dzialnie, nie wiem. ale polecam

Używam tego produktu od:pol roku