Mixa, Hyalurogel, Bogaty krem intensywnie nawilżający, skóra wrażliwa, odwodniona, sucha i bardzo sucha

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Mixa HYALUROGEL Bogaty wzbogacony jest w czysty kwas hialuronowy, naturalny składnik budulcowy skóry, zdolny wchłonąć 1000 razy więcej wody niż sam waży. Natychmiast dostarcza ciągłego nawilżenia skóry przez 24 h.
Kremowa konsystencja szybko się wchłania, aby intensywnie odżywić skórę i zapewnić poczucie komfortu. Nie powoduje powstawania zaskórników.
Zawartość składników aktywnych: 10% kwas hialuronowy + gliceryna.
Odczuwalne rezultaty: Skóra natychmiast zostaje intensywnie odżywiona i ukojona. Wygląda na gładszą i wypełnioną, jest chroniona przed przesuszeniem i czynnikami zewnętrznymi.

bez parabenów, hipoalergiczna
w słoiczku
bogate
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające, łagodzące

Super nawilżenie

Krem uratował moja moją suchą i podrażnioną skórę. Intensywnie ją nawilżył pozostawiając skórę gładką. Krem szybko się wchłania. Nie zostawia lepkiej warstwy. Krem ma ultra lekka konsystencje przez co jest bardzo wydajny. Produkt jest łatwo dostępny.

Świetnie nawilża!

Krem bardzo treściwej konsystencji, świetnie nawilża twarz, nie jest tłusty. Świetnie się nadaje pod makijaż, cera staje się świetlista, podkład się nie waży i się świetnie trzyma.

Wykorzystała: kilka próbek

Działa!!!

kupiłam ze względu na cenę i dużo dobrych opinii. Krem jest lekkiej konsystencji nie pozostawia tłustej twarzy, szybko się wchłania. Buzia po nim jest bardzo miękka i nawilżona. Od siebie polecam stosować na zwilżoną twarz np.tonikiem wtedy jest lepszy efekt. Polecam kupić, bardzo często można go kupic w rossmanie na promocji.

Nawilżenie - działa!

Mam skórę wrażliwą, naczynkową, ze skłonnościami do alergii i zaczerwienień, walczę też z zaskórnikami. Nigdy nie miałam do czynienia z produktami firmy Mixa, więc kupiłam "kota w worku" kiedy szukałam czegoś, czego będę używać na noc i nie będzie mnie zapychać. Krem ma lekko apteczny wygląd, zamknięty jest w słoiczku. Zapach jest na pewno wyczuwalny, nie jest dla mnie wyjątkowo drażniący, więc nie przeszkadza w pielęgnacji. Co do działania- robi wszystko jak należy, nie zapycha, nie powoduje żadnego wysypu, jest dość delikatny i nawilża wystarczająco dla mojej skóry. Szału nie ma, na pewno sam krem nie zapewnia świetnych rezultatów, ale w duecie z mocniej nawilżającymi półproduktami powinien sprawdzić się wzorowo :)

mixa krem nawilżający

Jest to kolejne opakowanie kremu Mixa Hyalurogel Bogaty krem intensywnie nawilżający, którego używam od kilku lat, i mogę śmiało powiedzieć, że nadal jestem zachwycona jego skutecznością.

Dzięki regularnemu stosowaniu tego kremu, moja skóra odzyskała zdrowy wygląd i nawilżenie. Nawet po kilku latach używania nadal jestem pod wrażeniem, jak skutecznie nawilża on moją skórę, pozostawiając ją gładką i miękką.

Nie doświadczyłam żadnych reakcji alergicznych ani podrażnień, co jest dla mnie bardzo istotne, biorąc pod uwagę moją wrażliwą skórę. Krem Mixa nie tylko nie uczula, ale także zapewnia przyjemne uczucie nawilżenia i odżywienia skóry.

Jestem wdzięczna, że mogę polegać na tym produkcie przez tak długi czas, ponieważ spełnia on moje oczekiwania pod każdym względem. Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego kremu do nawilżenia skóry, to zdecydowanie polecam krem Mixa Hyalurogel Bogaty krem intensywnie nawilżający.

Super konsystencja i zapach

Krem Mixa Hyalurogel to super propozycja dla skóry suchej, która już po umyciu i osuszeniu zaczyna się ściągać i szczypać. Delikatny krem, który nie jest za rzadki, ani za gęsty, łagodnie koi i jednocześnie odświeża, nawilża, a do tego pięknie pachnie, jakby...winogronami?:)

Polecam!

Krem który trzeba wypróbować

To jest naprawdę fajny krem. Świetnie nawilża, skóra staje się miękka, przyjemna w dotyku i wygląda promiennie. Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Jak dla mnie świetny i warty aby po niego sięgnąć.

Codzienne nawilżenie.

Lubię kremy, które szybko się wchłaniają a przede wszystkim, są skuteczne.
Ten krem, to moja codzienna rutyna, nie raz uratował mnie przed przesuszoną skórą.
Naprawdę szybko się wchłania, ładnie pachnie I co najważniejsze, nie podrażnia oczu, to dla mnie dodatkowy atut, ponieważ wiele kremów, sprawia, że oczy mi łzawią, ten jest idealny dla mnie.

Najlepszy krem

Krem ma lekką konsystencję i bardzo dobrze nawilża, nakładając grubsza warstwę na noc rano budzę się z pięknie nawilżoną twarzą. Produkt jest bardzo wydajny potrzeba niewielkiej ilości aby starczyło na całą twarz.

Mieszane odczucia

Mam cerę raczej tłustą ze skłonnością do powstawania zmian trądzikowych. To nie wyklucza faktu, że taka cera może być odwodniona. Dlatego sięgnęłam po ten krem od mixy. Widzę, że gdy zaniedbam nawilżenie skóry szczególnie na czole pojawiają mi się drobne zmarszczki, które znikają po nawodnieniu skóry.

Krem od Mixa jest mega lekki, dość rzadki, łatwo rozprowadza się po twarzy. Wchłania się zostawiając delikatną warstewkę na twarzy. Używam go na noc. Jednak mimo wielu określeń takich jak Bogaty, Intensywny ten krem nie robi u mnie nic... Zaraz po nałożeniu nie daje odczucia nawilżenia, rano także budzę się z odwodnioną skórą. Zdecydowanie krem nie sprawia wrażenia bogatego.

Obecnie stosuję go na kanapkę, po wchłonięciu nakładam jeszcze jeden krem. Zapach jest intensywny, przyjemny. Opakowanie szklane, ciężkie, słabo nadaje się na podróż. Produkt łatwo jest zużyć do ostatniej kropli.

Dziwny to produkt, może gdyby był reklamowany jako lekki krem nawilżający miałabym inne odczucia. Jak dla mnie nie spełnia obietnic z opakowania, jakby w środku był inny produkt.

Mixa, krem godny polecenia

Krem od mixa pozytywnie mnie zaskoczył, kupiłam go na promocji i kosztował grosze. Wchłania się całkiem dobrze, jest tłusty Ale to zaleta podczas aktualnych mrozów. Podczas porannego skincare trzeba uważać na włosy żeby nie stały się tłuste od kremu(do momentu aż się wchłonie). Naprawdę świetny krem w niskiej cenie. Szczerze polecam.

Polecanko

Mam buzię skłonną do podrażnień, trądzikową, przetłuszczającą się w strefie T. Ostatnio moja skóra potrzebuje dużo nawilżenia i postawiłam na polecaną wszędzie Mixę. To mój pierwszy produkt z tej firmy i miłe zaskoczenie. Krem bardzo ładnie nawilża, szybko się wchłania i pozostawia buzię miękką, a co najważniejsze nie klei się. Nie zauważyłam też żadnych negatywnych skutków takich jak wypryski, zapchanie. Jedyna wada to wydajność, mam wrażenie, że krem znika za szybko. Dorwałam go na promocji za 18.99 zł, jednak w regularnej kosztuje prawie 37 zł i oczekiwałabym, że starczy chociaż na miesiąc użytkowania. Mimo to jest warty zakupu i wleciało już drugie opakowanie tego kremu.