Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mia Calnea, Daily Pink, Pilerka

Mia Calnea, Daily Pink, Pilerka

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 55 g
Cena 25,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mini-tarka wykonana ręcznie przez doświadczonych polskich rzemieślników z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów. Dopieszczona i zapakowana przez delikatne kobiece dłonie. Pilerka Daily Pink to praktyczna i wygodna mini-tarka o średnim poziomie ścierania - szybko i skutecznie usunie zrogowaciały naskórek stóp pozostawiając je miękkie i gładkie. Wodoodporna, umożliwia stosowanie zarówno na mokro jak i na sucho. Wysokiej jakości materiał ścierający nie osypuje się, co sprawia, że tarka nie traci walorów użytkowych przez długi czas. Niewielki gabaryt sprawia, że Pilerka zmieści się w każdej kosmetyczce. Powłoka antybakteryjna SILD.

Cechy produktu

Rodzaj
inne
Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Najwyższa jakość

Tarkę kupiłam pod wpływem impulsu, na stronie Douglasa, nie widząc jej nigdy wcześniej na żywo. Przy otwarciu opakowania opadła mi szczęka. Produkt jest dopracowany w najmniejszych szczegółach.

Działanie i wykonanie: To nie jest kawałek drewna z wklejonym byle jak kawałkiem papieru ściernego, tylko akcesorium z prawdziwego zdarzenia. Pilerki różnią się od siebie nie tylko kolorystyką, ale też ziarnistością materiału ściernego. Różowa jest łagodna i bardzo dobrze wygładza pięty, chociaż można też zetrzeć nią pokaźne góry martwego naskórka. Wszystko zależy od tego, jak jej użyjemy. Stosowana na sucho szybko spiłuje nadmiar warstwy rogowej, natomiast na mokro elegancko wygładzi. Woda jej niestraszna, nie namięka, nie ,,namacza" się, żadne ziarenko materiału ściernego nie odpadło, nic się nie zwinęło. Po prostu żadnej usterki ani śladu. Drewno ze zrównoważonej uprawy, doskonałej jakości, wypolerowane na gładziutko, nie ma mowy o drzazgach. Wszystkie krawędzie są przyjemnie obłe.
Gumka do trzymania pilerki jest wąska i minimalnie się naciąga. Dzięki temu może jej użyć nie tylko osoba o niedużej, szczupłej dłoni, ale także tej większej.

Jeśli chcecie kupić naprawdę dobrze wykonany, luksusowy przedmiot za niewielkie pieniądze, to jest strzał w dziesiątkę!

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  106
  recenzji

  474
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  67
  recenzji

  570
  pochwał

  9,74

 3. 3

  85
  produktów

  22
  recenzji

  640
  pochwał

  9,43

Zobacz cały ranking