Avon, Sheer Nourishment Tinted Moisturiser (Krem koloryzujący)

Avon, Sheer Nourishment Tinted Moisturiser (Krem koloryzujący)

Nawilżający krem koloryzujący. Lżejszy niż podkład, ale tonujący koloryt skóry. Posiada filtr 15. Dla tłustej cery-porażka. Pod spód musi być super matujący krem, a na wierzch puder, inaczej się nie da. Zapach kiepski. Ale rzeczywiście lżejszy niż podkład. Nie na lato :(

Jest ok.

Kupiłam go zamiast klasycznego podkładu, aby nadał kolorek a nie robił tzw "tapety". Wg mnie spełnia to zadanie, ale niestety trzeba go przypudrować :/ Poza tym, jest leciutki i ma bardzo przyjemny zapach :) Acha! Jest wydajny!Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

nie dla mnie:(

mam tlusta cere sklonna do wypryskow:/ przez zime troszke ją podleczylam wiec na lato chcialam zamienic podklad na cos lzejszego- padlo na avon:) mam kolor light. uwazam ze jest swietny- troszke kryje i ogolnie mi sie bardzo podoba ale niestety strasznie mnie po nim wysypalo:/ i musialam wrocic do podkladu zeby to ukryc:( gdyby nie to bylabym bardzo z niego zadowolona;)

Używam tego produktu od:miesiaca

fajniutki :)

uzylam juz kilka opakowan tego kremi8ku - podlkadu i za kazdym razem jestem z niego zadowolona. NAPEWNO NIE JEST DOBRY DLA OSOB Z TLUSTA CERA!
Po nalozeniu go skora wyglada bardzo naturalnie, nabiera fajnego delikatnego, subtelnego kolorku.
Nawilza, co przy mojej skorze, ktora musze smarowac kremem bambino! jest koniecznoscia.
Jest "leciutki" i zawiera filtr przez co idealnie nadaje sie w letnie dni :)
POLECAM!

super

mam kolor medium dla mnie jest b dobry,krem szybko sie wchłania,nadaje ładny kolor,dobrze nawilza ,nie powoduje swiecenia twarzy,jak dla mnie super,szkoda ze w tubce jest tylko 30ml

fatalne kolory

Mnie on pasuje.Mam tłustą cerę i gdy byłam bardzo opalona uzywałam odcienia medium...wyglądałam naprawdę naturalnie i lekko.Ale stanowczo stwierdzam że ktoś mało myślał nad paletą odcieni.Medium nie jest medium tylko Dark.A Dore pasuje dla Indianek-czysta marchewo-cegła.Nie używałam jeszcze light więc spróbuję za rok.Nie podoba mi się chemiczny zapach i tępa konsystencja...Kremem bym to nie nazwała.
Tylko dla tłustuch gładkich cer i tylko na lato

nieeee

Niby to ma być krem koloryzujący ale....Przede wszystkim w ogóle nie pielęgnuje, wręcz wysusza skórę, nawet moją tłustą. Po godzinie znika z twarzy, ogólnie wielkie nie wiadomo co. I fatalnie się rozprowadza, jakoś szybka zasycha na skórze, przez co tworzą się plamy.

bubel

Zero krycia czy też wyrównania koloru cery, nawet minimalnego, a to kremy koloryzujące przecież robią. Dla tłustej/mieszanej cery totalny bubel. Po godzinie spływa. Na suchych partiach twarzy też jakby go nie było. Nie wiem w ogóle do czego on ma niby służyć... i komu?! Kolejny mega niewypał firmy Avon.

RACZEJ NIE

Skusiła mnie(jak na wszystkie produkty Avonu) promocja:D no i wysoki filtr, na punkcie, którego mam ostatnio jakiegoś fioła:D W każdym razie po kilkunastu użyciach mogę stwierdzić jeden niezaprzeczalny fakt: strasznie źle sie rozpowadza:( Jest "tępy" trzeba dodatkowo używać np pianki, żeby uzyskać pożądany poślizg i równomiernie rozprowadzić podkład. Po nałożeniu przez ok 1-2 godziny na buzi utrzymuje się fajny "apetyczny" :D kolorek, z czasem jednak (nie wiem co sie dzieje) zaczyna zanikać, po 4-5 godzinach nie widać że cokolwiek było nakładane na twarz. Trochę szkoda, że nie matuje - ale producent nic takiego nie pbiecuje więc nie ma co sie czepiać:D Mam też wrażenie, że zatyka pory...:(
Mi osobiście nie spodobal się i tak jak w ocenie kosmetyku, mogę napisać , żę "mógłby być jeszcze lepszy":D

jako taki

Zużyłam ok.4 opakowań, sama nie wiem dlaczego, chyba z przyzwyczajęnia. W sumie to nie mogę narzekac na wygląd cery, wiec ten kremik tonujący ładnie wyrównywał jej koloryt i to wystarczało, dawał świetny efekt, ale niestety krótkotrwały; mam tłustą cerę i już po ok.godz. świeciłam sie niemiłosiernie, a więc do tłustych cer zdecydowanie sie nie nadaje. Używałam go w lecie, na opalonej buzi prezentuje sie rewelacyjnie, no i oczywiście ogromny plus za filtry ochronne. Byłby rewelayjny gdyby nie to świecenie sie buzi, czego nienawidzę :( i za to tylko 3*.

lubię go.

Plusy
-dobry dla początkuujących dziewczyn eksperymetnujących z podkladami, nie zostawia smug, nie odcina się drastycznie od skóry
-łatwo się rozprowadza
-ma całkiem rzadką konsystencję
-twarz wygląda naturalnie
-daje efekt świeżości skóry, idealny na dzień
minusy:
-zapach niezbyt przyjemny, ale szybko isę ulatnia
-według mnie powinien być bardziej trwały, ale jest to kosmetyk bardzo lekki wiec nie mozna sie po nim spodziewac zeby był na buzi cały dzień

Do niczego

Kupiłam go juz dosyć dawno w promocji i ciągle nie moge go zuzyć, ponieważ jest fatalny. Wiem, że jest to krem koloryzujący, ale to nie usprawiedliwia jego marnej jakości.
Po pierwsze kolor - na zdjęciu wyglądał ładnie, a w rzeczywistości jest nienaturalny, taki ceglasty, a twarz wygląda jak maska pośmiertna. Po drugie rozprowadza sie nierównomiernie i wałkuje. Po trzecie przetłuszcza twarz. Po czwarte ma taką dziwną maziowatą konsystencję.

bylby idealny gdyby ...

mial pelen filtr. Niestety zawiera tylko parsol :-(. Poza tym same zalety - swietnie odzywia i dlugotrwale nawilza cere, bardzo ladnie wyrownuje jej koloryt (kolor light nie jest dla mnie za ciemny), nie zostawia zadnych sladow ani warstw poslizgowych. Dobrze sie rozprowadza.
Niestety, kupilam go po to by zredukowac ilosc warstw nakladanych co rano na lico (koncentrat odzywczy, filtr i makeup), i mialam nadzieje zredukowac je do jednej. Jednak ze wzgledu na niepelny filtr nie mam szans na jedna warstwe ...
Poki co nie mam zamiaru go kupowac po raz kolejny, a to dlatego ze udalo mi sie wypatrzyc krem koloryzujacy zawierajacy dwutlenek tytanu, ktory to krem mam zamiar wyprobowac w najblizszym czasie. ale nie wykluczam ze wroce do Avonu, wtedy zmienie deklaracje kupna an TAK ;-).