Eveline, Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h (Długotrwały podkład do twarzy)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.90/5

LadyMakeup
Średnia ocena: 4.99/5

zobacz więcej ofertzwiń

Eveline Liquid Control HD, Mattifying Drops Foundation baby Face Effect Long Lasting Formula 24h to innowacyjny podkład nowej generacji. Jego płynna, nietłusta i niezwykle lekka konsystencja zapewnia maksymalnie naturalny efekt „drugiej skóry”.

Podkład Eveline Liquid Control HD doskonale kryje i długotrwale matuje cerę do nawet 24 godzin, bez efektu maski. Idealnie wyrównuje koloryt, zapewniając rezultat udoskonalonej cery, tzw. „baby face effect”.

Na uwagę zasługuje wygodna forma aplikacji podkładu Eveline Liquid Control HD. Dzięki komfortowej pipetce można precyzyjnie kontrolować stopień krycia skóry.

fajny

Kupiłam go na promocji w drogerii Hebe - poleciła mi go dziewczyna, która tam pracuje - oczywiście ja zawsze mam dylemat przy zakupie podkładu, który wybrać (lubię za każdym razem mieć inny). Cena była ok akurat trafiłam na promocje, z doborem koloru nie miałam problemu i najwazniejsze od razu w domu zaczełam eksperymentować z nim! Aplikuje się świetnie, rozcieram magiczną gąbeczką i kolor fajnie pokrywa się z kolorem skóry, fajnie kryje i nie spływa tak szybko ze skóry trzyma sie ok. Niestety gdy nadszedł czas jego kończenia się był problem aby zuzyć produkt do końca a szkoda...

Podoba mi się

Opakowanie - jestem na tak! Jest higieniczne dodatkowo jest rzadki więc kończąc go można odkręcić pipetę i wylewać go na dłoń co pozwoli nam na wykorzystanie całego produktu.
Krycie - Producent obiecuje nam duże krycie. Niestety tego oczekiwania nie spełnia, krycie jest raczej średnie, również ciężko jest je zbudować, ponieważ podkładać się rozmazuje przy większej ilości. Lecz nie ukrywam, że dla mnie krycie jest wystarczające, niespodzianki dodatkowo kryłam korektorem, który dobrze wpasował się w ten podkład.
Niestety bardzo szybko się zmazywał w niektórych miejscach co znaczy o tym, że nie jest długotrwały dodatkowo wyświecał się w strefie T, ale wystarczyło użyć bibułki matującej i był spokój na kilka godzin.

Polecam!

Super lekki podkład nie zapycha idealnie wygląda na skórze i świetnie kryje efekt drugiej skóry. Mam skórę mieszaną podkład trochę się wyświeca po paru godzinach ale wystarczy przypudrować, mimo to i tak go uwielbiam i do niego wracam.
Warto wypróbować polecam!

Idealny na letnie dni, bez efektu maski

Mam bardzo duży opór przed kupowanie podkładów, staram się trzymać tego sprawdzonego. Kilkukrotnie przejechałam się i nie ukrywajmy pieniądze poszły w błoto a podkład nietknięty trafił na półkę z resztą innych podkładów.

Moje wymagania też są znaczące bo cerę mam przetłuszczająca, trądzikową z przebarwieniami. Od podkładu oczekuję mimo wszystko aby zakrył niedoskonałości i trochę wyrównał koloryt. Mój poprzedni radził sobie z tym doskonale, ale pech chciał że będąc na zakupach mojego catrice nie było, a że potrzebowałam na już, to szybko w telefon w opinie w top produkty i w miarę podobnej cenie.

No i padło na Eveline Liquid, skład nic mi nie mówił - tą linijkę opuściłam. "Doskonale kryje" - myślę ok to coś dla mnie! "Długotrwale matuje do 24h" - hmm tu nie skomentuje, bo to raczej niemożliwe przy mojej cerze. "Bez efektu maski" - oo to jest to!. Dobra przekonało mnie, teraz pytanie jaki kolor?! Pełna dezorientacja, szybkie testery i dylemat, który??? Okey padło na 020, niech się dzieje wola boska, co ma być to będzie.

Po powrocie do domu i chęcią przetestowania nowego cacuszka, usiadłam przed lustrem i do dzieła. Piszą przed użyciem wstrząsnąć, no to proszę bardzo :D
Konsystencja nie jest za rzadka, taka dla mnie idealna. Samo opakowanie wygodne, bardzo lubię wszelakie podkłady w szklanych butelkach z pipetką.
Posiadam pojemnik do mieszania podkładów i tam aplikuje podkłady. Staram się nabrać podkład raz aby zbyt często nie odkręcać i nie wtłaczać powietrza.
Zdecydowanie jedna aplikacja wystarcza na pokrycie twarzy i szyi.

Efektu maski nie tworzy, jest delikatny, kolor dobrałam idealnie. Czuje się w nim tak jakbym podkładu na twarzy nie miała. Fajna alternatywa na lato.
Niestety do końca nie jest tak kryjący jakbym tego oczekiwała, przy bardziej czerwonych krostkach muszę wspomóc się innym podkładem.

Po 2h od nałożenia podkładu moja twarz w strefie T jest błyszcząca, ale tutaj nie byłam rozczarowana, spodziewałam się że w tej kwestii nie pomoże.

Ogólnie jestem usatysfakcjonowana , zawsze to jakaś alternatywa na wiosenne czy letnie dni :) Będę stosować na przemiennie z Catrice.

Fajny

Kupiłam podczas promocji w rossmannie. Założeniem był podkład na co dzień. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Lekkie/średnie krycie, które można dobudowywać żeby zakryć bardziej widoczne niedoskonałości. Świetliste, bardzo naturalne wykończenie. Świetnie dopasowany do skóry, wyrównuje koloryt idealny do makijażu make up no make up. Trzyma się na mojej mieszanej cerze cały dzień. Jedyny minus to konsystencja, która jest bardzo rzadka.

Nie dla mnie

Podkład kompletnie mi się nie sprawdził, bo mnie zapychał, a szkoda ponieważ naprawdę robił "baby face effect" Niestety, zdrowie skóry jest ważniejsze, a z moją cerą trądzikową długo bym nie pociągła z takim podkładem.

Ogólnie zauważyłam, że twarz w tym podkładzie wygląda na bardzo wygładzoną i dobrze prezentuje się pod światło, no faktycznie jakby efekt tej "drugiej skóry" Ciężko stwierdzić czy ma się podkład na buzi, a tego właśnie szukam zawsze w podkładach i mało, którymi można uzyskać tak świetny efekt.

Jednak potwornie ciężko się nim pracowało.
Z jedną warstwą nie przykrywał wszystkich niedoskonałości, a gdy próbowałam nakładać kolejne, to robiły się "smugi" Trzeba było się namęczyć, by twarz wyglądała wyjściowo. Może ja nie mam wystarczających zdolności, ale ani gąbeczką, ani pędzelkiem, ani palcami nie potrafiłam tego kosmetyku nałożyć w sposób pożądany, a jednak chciałabym szybko nałożyć sobie makijaż.

Oczywiście podkład dość mocno oksydował, odcień 005 IVORY na początku dość ładny, później robił się zbyt opalony i odcinał się od szyi.

Rewelacyjny podkład za niewielką cene

Do zakupu skusiły mnie pozytywne opinie dotyczące tego produktu. Znajduje się w szklanej buteleczce z pipetką, o dość niestandardowej pojemności 32ml. Konsystencja podkładu jest rzadka, wręcz wodnista. Podkład ma bardzo dobre krycie. Nakładam go za pomocą gąbeczki i łatwo się rozprowadza oraz ładnie dopasowuje do cery. Wygląda na skórze naturalnie i nie tworzy efektu maski. Mam cerę mieszaną i większość podkładów drogeryjnych są u mnie nietrwałe, zaś ten podkład trzyma się cały dzień! Nie podkreśla porów, nie zapycha ani nie wchodzi w zmarszczki. Świetny podkład za niewielką cenę

bardzo dobry

Używałam go zamiennie z revlonem , byłam zadowolona. Idealnie wtapial się ze skóra co dawało naturalny efekt. Nie wyświęcił się zbyt szybko. Mat przez cała noc. Nie ważył się na buzi.

Mój ulubieniec

Dostałam ten podkład na urodziny i szczerze mówiąc to najlepszy podkład jaki miałam. Cera wygląda młodo, efekt baby face serio osiągnięty. Nie miałam po tym podkładzie na szczęście żadnych nieprzyjaciół bo czasami i bywa, że dane podkłady nawet potrafią robić "niespodzianki". Naprawdę go polecam ♥

Zapowiadało się idealnie...

Lubię testować kosmetyki firmy Eveline. Mają całkiem fajną jakość biorąc pod uwagę cenę. Podkład zapowiadał się wyśmienicie. Kupiłam w najjaśniejszym kolorze, ponieważ jestem dość blada, a podkłady lubią oksydować.
Podkład bardzo ładnie wygląda na skórze. Utrzymuje się dość długo a przede wszystkim się nie wyświeca, co jest dużym plusem przy mojej tłustej cerze.
Niestety jego dużym minusem jest fakt, że zapycha. Po kilku aplikacjach na twarzy pojawiają się grudki...
Wielki ból...bardzo go lubię, ale niestety wizja zsypanej grudkami twarzy wygrywa. Czasami po niego sięgnę, za co później przychodzi mi słono zapłacić.

MA W SOBIE TO COŚ

Cerę mam brzydką z natury. Tłusta, zaskórniki, rozszerzone pory, zaczerwienienia, jakieś nierówności po starych przygodach na twarzy.
Od lat używam revlon colorstay, ale na lato chciałam jakiejś odmiany. Podkład eveline kupiłam w odcieniu 010. Nie wiem co on ma w sobie, ale daje ładne, naturalne wykończenie na buzi. Nie podkreśla suchych skórek ani rozszerzonych porów. Krycie można dowolnie budować. Jedyne, do czego mogę się przyczepić to trwałość, ALE ściera się "ładnie", tzn równomiernie. Nie dałabym za niego regularnej ceny, ale w promocji jak najbardziej.

Nie

Podkład ściera się, jest tłusty na skórze, daje uczucie ściągniętej maski :/ nawarstwianie wygląda źle, a super jest jedynie opakowanie gdzie aplikator świetnie spełnia swoją funkcję zachowując higieniczność całości. Pod oczami wysuszona tragedia po nałożeniu :/ Myślałam, że nie istnieje produkt tłusty, który mógłby być suchą maską, jednak szok istnieje :D

Niestety utlenia się

Podkład ma super konsystencje bardzo podoba mi się jego efekt na skórze, stosowałam codziennie do pracy z pudrem ryżowym Pierre Cardin.
Przez pierwszy miesiac użytkowania nie miałam żadnych zastrzeżeń do niego byłam bardzo zadowolona. Niestety zaczął mi ciemnieć na twarzy, taki bardziej różowy się robił po nałożeniu (mój odcień vanilla light jeśli dobrze pamietam).
Od tego czasu używam go sporadycznie i mieszam go z jaśniejszym podkładem.
Szkoda po efekt na skórze jest super