Petal Fresh Pure, Grape Seed & Olive Oil, Moisturizing Conditioner (Pestki winogron i oliwki, Nawilżająca odżywka do włosów)

Delikatna, naturalna odżywka wegańska do włosów suchych i zniszczonych. Skutecznie regeneruje włosy, przywracając im zdrowy i naturalny wygląd. Formuła oparta na bogatych w antyoksydanty organicznej oliwie z oliwek i organicznym ekstrakcie z pestek winogron głęboko nawilża i odżywia nawet najbardziej przesuszone i łamliwe włosy, sprawiając, że stają się miękkie i jedwabiście gładkie.
Petal Fresh Pure to naturalne kosmetyki wegańskie wprost ze słonecznej Kalifornii. Powstały zgodnie z ideą, według której to co nakładamy na własne ciało i włosy jest tak samo ważne, jak to czym się odżywiamy. Dlatego też formuły Petal Fresh Pure wypełnia koktajl naturalnych i certyfikowanych składników organicznych.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
normalna

Bardzo nawilżająca odżywka

Odżywka spełnia swoje zadanie w 100%. Nawilża i jest to wyczuwalne juz przy splukiwaniu włosów, są jedwabiscie miękkie, gładkie. Po wyschnieciu włosów są one zdyscyplinowane i lśniące. Można przesadzić z jej ilością, trzeba szczegolnie uwazac, aby nakladac ja na same końce. Jest bardzo wydajna.

Rewelacja!

Z tej serii sprawdził się na moich włosach zarówno szampon, jak i odżywka, która jest nawet lepsza, a nawet- doskonała. Nie nakładam odżywek zbyt często, preferuję maseczki o dogłębnym działaniu, ale Petal Fresh tu akurat zaskakuje bardzo wysoką jakością.

Odżywkę nakładam na 5 minut, czasem dłużej. Jest gęsta, nie spływa z włosów, zapach jest przyjemny, kojarzący się z winogronami. Po spłukaniu tej odżywki włosy są gładkie, lśniące, lekkie, nie puszą się. Co prawda nie są dociążone, ale układają się idealnie, odzyskując formę i gładkość. Zazwyczaj odżywki są dla mnie zbyt lekkie, ale ta nieźle się obroniła, jedna z nielicznych, która służy moim włosom. Kupiłam w Hebe, teraz przeszły one do Rossmanna. Kupię ponownie.

Jedna z ulubionych

To jedna z ulubionych odżywek do włosów. Używam jej zarówno na włosy, jak i na skórę głowy, ponieważ łagodzi i koi. Niestety może powodować mocniejsze przylizanie włosów. Włosy po jej użyciu są miękkie i przyjemne w dotyku. Podoba mi się przemyślany i bezpieczny skład.

Naprawdę świetna:)

Ostatnimi czasy postanowiłam spróbować bardziej naturalnej pielęgnacji włosów. Są one osłabione i wypadające przez problemy hormonalne,więc bombarduje je dobroczynnymi składnikami z każdej strony! Zrezygnowałam z suszarki i silikonów w maskach czy odżywkach na rzecz ziół i innych naturalnych składników. Odżywkę Petal Fresh zakupiłam po poleceniu jej przez moją ulubioną włosową blogerkę,która również posiada cienkie wymagające włosy.

Odżywka opakowana jest w dużą butelkę,którą charakteryzuje porządne wykonanie i ładna,skromna szata graficzna. Zatyczka jest typu klik i niestety tutaj się nie sprawdza,ciężko jest wydobyć odżywkę na dłonie,trzeba użyć więcej siły niż zazwyczaj. Jednakże przy tym jak działa jest to niezauważalne! Pierwsze co mnie naprawdę w niej zachwyciło to obłedny zapach! Jest świeży i jednocześnie delikatnie słodki. Utrzymuje się na włosach przez długi czas,co bardzo mi się podoba. Konsystencja jest gęsta i zwarta przy czym bardzo dobrze rozprowadza się na włosach,nie spływając z nich. U mnie najlepiej sprawdza się stosowana jako pierwsze O!Od razu czuje jak wnika we włosy. Wbrew powszechnym opiniom ,że pierwsze O to może być byle jaka maska czy odżywka,moje włosy potrzebują czegoś porządnego. Jeżeli nie lubią jakiejś maski czy odżywki to odczuje to również stosując ją jako pierwsze O. Stosuje ją miesiąc i zauważyłam bardzo dużą poprawę stanu włosów! Są znacznie pełniejsze,wydają się być grubsze w dotyku. Bardzo ładnie błyszczą i są gładkie,za każdym razem gdy jej używam. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona i z czystym sumieniem polecam wszystkim cienkowłosym. Włosy nie latają jak piórka tylko są cięższe i bardziej mięsiste :) Można poczuć również różnicę w dotyku,włosy zdecydowanie są mocniejsze i mniej suche.

Nawilżenie i zmiękczenie - Słodkawy aloesowy zapach

O ile szampon z tej serii trochę mnie rozczarował, o tyle ta odżywka przerosła oczekiwania. Jest oparta na glicerynie i zawiera naturalne ekstrakty roślinne.

Mam włosy po ziołowej trwałej, a ta odżywka je nawilżyła i zmiękczyła. Dodatkowo nabłyszcza i jest wydajna. Kupiona w Rossmanie.

Moje odkrycie

To jest coś co moje włosy lubią najbardziej. Szybko się wchłania, natychmiast wygładza i rozplątuje mokre włosy, nie obciąża.
Mogę śmiało stwierdzić, że odżywka jest o niebo lepsza od masek, które stosowałam do tej pory (a mało tego nie było) ;)
Warto wspomnieć o miłym zapachu i o szokującej wydajności, wystarczy naprawdę minimalna ilość produktu, aby wetrzeć i dogłębnie nawilżyć włosy średniej długości.
Jedno opakowanie jest ze mną już tak długo, a stosuje odżywkę co 2 mycie.

Jedna z ulubionych odżywek

Ma bardzo ładny, delikatny zapach, jest wydajna. Ma fajną konsystencję - nie jest ani bardzo rzadka, ani bardzo gęsta, już niewielka ilość wystarczy na moje długie (do tyłka) włosy.
Włosy po niej są nawilżone i miękkie, dobrze się rozczesują, nie puszą się.

Świetna

Odżywki z Petal Fresh są świetne! Po keratynowym prostowaniu staram się używać kosmetyków z naturalnymi składami i od jakiegoś czasu mogę takie dostać w Rossmanie! Tej odżywki używam już od 3 miesięcy przynajmniej raz w tygodniu. Mam długie włosy i daje jej dość sporo a nadal mam jej jeszcze 1/3 opakowania. Jest bardzo wydajna! To co robi z moimi włosami to też magia! Są po niej miękkie i przyjemne w dotyku. Końcówki wyglądają ładnie. Dobrze się je rozczesuje i fajnie się układają.

Przyzwoita

Kupiłam tę odżywkę razem z szamponem z tej serii.

Podoba mi się jej skład, który jest naturalny. Zapach też jest super, taki winogronowy i dość długo utrzymuje się na włosach.

Włosy są po niej miękkie i nie ma problemu z rozczesaniem.

Jednak mam wrażenie, że odżywka jest jakby ciut za słaba dla nich. Włosy nie są tak gładkie jak po produktach innych firm. Szczerze mówiąc za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Mam mieszane uczucia co do tej odżywki...

Tak na prawdę nie wiem co mam o niej myśleć. Z jednej strony ma dobry, dość naturalny skład oraz fajną konsystencje, ale mam wrażenie, że po jej zastosowaniu moje włosy są szorstkie i mam problem z opakowaniem, ciężko wydobyć z niej produkt.

Bardzo fajny

Moim zdaniem to bardzo fajny szampon który sprawia że wlosy stają się nawilzone . Ma dość przyjemny zapach i jest wydajny. Miło się myje głowę. Zostawia delikatny zapach na cały dzień. Polecam albo wlosy są po nim mega zdrowe

Odżywka jest dość wydajna, po nałożeniu nie spływa z włosów. Ma bardzo przyjemny zapach który pozostaje po wysuszeniu. Włosy bez problemu mogę rozczesać, są sypkie, delikatne i nawilżone. W moim odczuciu działa również wygładzająco. Są pełne blasku i co najważniejsze- odżywka nie obciąża włosów , nie są one oklapnięte . Bardzo dobry produkt za przystępną cenę. Skład też ma chyba z miarę okej.