Lovely, Gold Glow (Puder)

Lovely, Gold Glow (Puder)

Zgłaszająca osoba: 3976

Naturalny,hipoalergiczny z dodatkiem nagietka.Pielęgnuje i chroni skórę twarzy, nadając jej zdrowy i świeży wygląd. Wyjątkowa trwałość pudru sprawia, że makijaż wygląda świeżo przez wiele godzin.

Cena: ok. 10zł

Nie, nie, nie.

Z racji małej ilości gotówki i frustracji z powodu braku odpowiedniego pudru kupiłam właśnie to coś. Niby nieuczulające, a jednak po każdym zastosowaniu na mojej twarzy pojawiają się krosty. Poza tym swędzi mnie po tym pudrze skóra, zwłaszcza na brodzie, a zapach jest nie lada drażniący. Jedyny plus to to, że choć nie jest idealnie w odcieniu mojej skóry na jakiś czas i w jakimś stopniu kryje niedoskonałości.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Hmm..

Jako pudru bym go w życiu nie użyła, w mojej kosmetyczce robi za bronzer. W świetle drogeryjnych jarzeniówek wyglądał na bardziej przyzwoity, a na skórze...

Plusy:
-nie uczula, a dotąd wywaliłam chyba kilkanaście pudrów w kamieniu przez wywoływane swędzenie
- ładny zapach, ale jak dobrze, że ulotny...:)
-ładny odcień, nie za pomarańczowy, ale taki \'opalony\'

Minusów nie będę wymyślać na siłę, myślę, że nie nadaje się do stosowania do matowienia twarzy, ale jako bronzer spełnia się doskonale.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Lubię!

Posiadam nr 3, matowy, który stosuję wyłącznie jako bronzer.

Fajny produkt za niewielką ceną. Szukałam jakiegoś matowego bronzera i trafiłam na ten puder z Lovely. Zapłaciłam za niego bodajrze 7zł w promocji. Dostępny tylko w Rossmannie. Opakowanie całkiem przyjemne dla oka, wieczko się nie zepsuło i przez cały czas użytkowania działało bez zarzutu.

Kolor jest na prawde fajny, brązowy, bez żadnych pomarańczowych tonów. Nie za ciemny, do jasnych karnacji w sam raz (sama taką posiadam). Całkowicie matowy, żadnych drobinek.
Można nim ładnie wykonturować buzię, nie zostawia plam, łatwo się rozciera.czasami stosowałam go również na szyję czy dekolt i także się sprawdzał. Przyjemny zapach, wydajny (starczył mi na 9 miesięcy).

Jedyne do czego moglabym się przyczepić to trwałość na buzi - wytrzymuje ok 6-7 godzn, potem niestety troszkę traci kolor.

Lubię probować nowe rzeczy, więc pewnie następnym razem sięgnę po coś innego, ale ten produkt będę miło wspominać, i jeśli nie znajdę czegość równie fajnego w tej cenie - z przyjemnością do niego wrócę :)

idealny na wykończenia make-up :)

Po raz pierwszy korzystałam z pudru mineralnego z błyszczącymi drobinkami.

JEST:
+tani
+wydajny
+uwielbiam drobinki odbiające światło.

Mimo to:
- czasem irytuje mnie jego zapach
- nie nadaje się jako podkład i puder w jednym
- drobinki długo pozostają na palcach mimo, że nakłądam pędzlem.

Pozostaje długo na mojej skórze (kilkanaście godzin), ale już po godzinie nie jest w stanie ukryć mojej naczynkowej cery. Mam za to wrażenie, że błyszczące drobinki odwracają uwagę od dużego zaczerwienienia.

Za to znakomicie nadaje się do wykończenia makijażu
i w tej roli zdecydowanie polecam:)

ukochany jako bronzer! :)

Kiedyś wraz z moim chłopakiem byłam na zakupach w Rossmannie i na gwałt potrzebowałam pudru i paru innych drobiazgów. Lubię firmę Wibo, po chwili wzięłam w łapki puder, zapłaciłam i poszłam do domu. Oczywiście o mało nie dostałam zawału, gdy w dziennym świetle zobaczyłam kolor. Nic jednak się nie stało, zaczęłam stosować go jako bronzer do konturowania twarzy. Sprawdza się idealnie!
Pierwszą wersję miałam matową, akurat od lutego używam wersji z delikatnymi drobinkami złota, nie sa one jednak zbyt "nachalne", wręcz przeciwnie, pięknie wyglądają. :)

PLUSY:
-cena
-wydajność
-zapach
-idealnie współgra u mnie z każdym podkładem
-ładnie się rozciera
-w lato używam go na dekolt, ramiona, pięknie podkreśla opaleniznę, bądź wieczorami na całą twarz, buzia idealnie wtedy wygląda
-nie wysypuje po nim
-ladne opakowanie :)

Minusów wg mnie brak, za tę cenę produkt spełnia wszystkie swoje zadania idealnie!

Oceniałam go pod kątem bronzera, nie wiem czy po dłuższym stosowaniu na całą twarz może kogoś wysypać, mnie to się nie zdarzyło w lato.
Z czystym sumieniem polecam ten produkt! :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

+piękny, cukierkowy zapach
+twalosc
+wydajność
+opakowanie
+używam go tylko na policzki jako pudru brązującego i w tej roli sprawdza się idealnie
+promienna, świeża buźka

Na minus:
-raczej nie kryje, jednak z takimi problemami ma radzić sobie podklad
-bardzo latwo sie kruszy, sypie - mi \\\'polamal\\\' sie po malenkim upadku.

dobry, ale...

Całkiem przyjemny.

+śliczny zapach
+kolory
+wydajność
+opakowanie
+twarz po nim wygląda świeżo

-trwałość, niestety szału nie robi.

Pewnie jeszcze kiedyś go kupię.

Złocista opalenizna

Plusy:
+ ładny zapach kosmetyku
+ nadaje naturalny efekt rozświetlenia, skóra twarzy (zwłaszcza opalona) wydaje się promienna
+ nadaje mojej skórze efekt delikatnej opalenizny
+ dość trwały, nie wymaga poprawek
+ niska cena

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 x 12,5 g

świetny!

Kupiłam ten puderek bo zauważyłam go na półce mojej mamy. Użyłam kilka razy i stwierdziłam, że sama muszę go też wypróbować. Jestem z niego bardzo zadowolona i aż żal mi się robi że ponad połowę musiałam wyrzucić bo mi się rozbiła na podłodze:|

Plusy:
-śliczny zapach
-dokładnie kryje
-złote drobinki na ciele i buzi w słońcu wyglądają pięknie i bardzo dobrze rozświetlą naturalny makijaż
-wydajny
-nie zostawia plam
-po użyciu buzia jest matowa i naturalna (nie zostawia efektu tapety)
-cena jest niska
-łatwa dostępność (drogerie Rossman)
-wygodne, małe i lekkie opakowanie:)

Jak najbardziej polecam go, sama kupię go zapewne po raz kolejny:)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

wow :o najlepszy?!

:) kupiłam go dosc przypadkowo. w pośpiechu chciałam kupic kuleczki brązujące, nie bylo juz, wiec wziełam ten oto puder. Myslałam ze w zastępstwie na jakis czas. Ale mile zaskoczenie mnie spotkało kiedy nałozyłam go na kości policzkowe ;)

+ ładny wyrazisty złoto-brazowy odcien, lekko \\\'mieniacy sie na złoto\\\' moze tylko u mnie gdy uzywam go na podkład i puder. Efekt bardzo naturalny - lepszy niz przy kulkach lub rozu
+ wygodnie sie go nakłada - robie to pędzelkiem. Dobrze sie rozprowadza, wtapia w skore i daje jedolity naturalny odcien
+ utrzymuje sie na twarzy caly dzien.
+ lekki blask lecz nie sa to nachalne złote migrujace po całej twarzy drobinki
+ ma ładny zapach :)
+ nie podraznia, nie uczula.
+ czasem gdy uzywam go troche na dekold - ładnie podkresla opalenizna, nadaje subtelnego blasku :o
+ cena :D, wydajnosc - starcza na dobre kilka miesięcy przy codziennym stosowaniu ( czasem z poprawkami)
+ wygodne estetyczne opakowanie - napisy moze i sie scieraja ale samo pudeleczko spelnia swoja funkcje do samego konca ;)

- 1/2 gwiazdki za to ze pod koniec troche sie kruszy - lecz moze to wina ze nosilam go w kosmetyczce w trobece? nie wiem ale w kazdym bądz razie nie powoduje to tego ze nie nadaje sie od do uzytku. Nadal nie traci swoich własciwosci do samego konca.

zdecydowanie moj ulubiony brazujacy puder. zrezygnowałam z innych różow itp. produktow w tej tonacji :)

Polecam gorąco :)

super

puder jest super, odpowiedni dla mnie.
* dobrze kryje,
*korzystna cena.
*nie sypie się bardzo,
*trzyma się dość długo.

wybieram numer 02. jest matowy. wydaje mi się , że inne odcienie delikatnie się świecą, jakby miały w sobie brokat. używam go od dłuższego czasu i jak na razie nie zmieniam.

polecam jak najbardziej. ; )

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: 4 , duże

Bardzo dobry .

Idealnie dopasowałam do cery . Cera przy nim nie jest świecąca . Delikatnie zakrywa niedoskonałości ale nie daje efektu maski , bardzo naturalny . Polecam .

Używam tego produktu od: Kilku dni :)
Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie .