Lovely, Gold Glow (Puder)

Lovely, Gold Glow (Puder)

Zgłaszająca osoba: 3976

Naturalny,hipoalergiczny z dodatkiem nagietka.Pielęgnuje i chroni skórę twarzy, nadając jej zdrowy i świeży wygląd. Wyjątkowa trwałość pudru sprawia, że makijaż wygląda świeżo przez wiele godzin.

Cena: ok. 10zł

całkiem dobry

Kupiłam ten puder zupełnie przypadkowo. Na szczęście tak mi się spodobał, że mimo wypróbowania innych pudrów z tej półki cenowej, żaden nie był lepszy.

Na plus:
- ładne rozświetlenie cery, bez zbytniego świecenia sie
- najjaśniejszy odcień pasuje do mojej bladej cery
- cena
- dostępność
- zapach (nie znalazłam jeszcze pudru, który by miał ładniejszy zapach)
Na minus:
- trwałość, ale jak na tę cenę to trzyma dość długo

Ilość zużytych opakowań: kilka

może być.

mam najjaśniejszy kolor- muszę przyznać, że jest piękny i gdyby był całkowicie matowy byłby naprawdę fajny.

niestety dla mnie nie nadaje się do całej twarzy, po prostu irytuje mnie to błyszczenie, myślałam, że nie będzie aż tak widoczne.. ale zaczęłam stosować go jako rozświetlasz i tą funkcję spełnia znakomicie.

+ ładny kolor
+ tani
+ wydajny

+\\- ma drobinki które ładnie rozświetlają, ale nie wyglądają dobrze na całej twarzy

- nie nadaję się do tłustej cery - chyba, że jako rozświetlacz
- irytuje mnie ten zapach... mógłby być bardziej neutralny

Niezastąpiony

Ten puder opiszę w samych superlatywach, bo wad nie dostrzegam. Mam odcień 2.
Przede wszystkim 1) tani, po 2) idealnie dopasowuje sie do skóry, po 3) jest niemalże niewidoczny, po 4) ładnie pachnie po 5) idealnie się rozprowadza dzięki dołączonej gąbeczce.
Mój ideał po prostu, co tu dużo pisać!

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

no i ślicznie:)

Miałam nr1 (naturalny kolor ze złotym pyłkiem i poświatą)

Jak już sama nazwa mówi \"golden\" i taki jest ten puder.Mój kolorek -najjaśniejszy, właściwie służył tylko do rozświetlenia ..Za to w tym zadaniu był niedościgniony. Kładłam go na czubek nosa, kości policzkowe, czubek brody...Czasem dużym pędzlem omiatałam ramiona i dekold...A w chwilach \"złego humoru\" gdy byłam niewyspana i zmęczona..dużym pędzlem na CAŁĄ twarz. Nie zrobiło mi to kuku..wręcz odwrotnie efekt super..Przy użyciu pędzla ..ramiona nagle iskrzyły się w słońcu, a buzia tryskałą zdrowiem bez nachalnej choikowej perły czy brokatu. Jak używałam gąbeczką na czubek nosa i końcu policzkowych wydawało sie jakby mnie \"słońce pocałowało\" ...Efekt dobry na codzień w szare dni, letnie wieczory, a jak się więcej nałoży-na imprezy i święta. Puder naprawdę świetny i nic niemożna mu zarzucić.Do tego mocne opakowanie , ładna faktura, tani no i posiada ładnu kokosowy zapach:)

Polecam. Jak będę w rossie to znowu go zakupię. Bo niestety u mnie w mieście go nie ma.Może dodatkowo wezmę ciemną brązującą wersję?

Używam tego produktu od: pół roku albo i więcej
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i będzie niedługo następne

Mile zaskoczona

Kupiłam ten puder, bo potrzebowałam na szybko jakiegoś taniego pudru na codzień do poprawek. Tak mi przypadł do gustu, że zaczęłam uzywać go zamiast sypkiego do wykańczania makijażu. Dla mnie kosmetyk ma same plusy:
+ tani
+ naturalny kolor (mam nr 2) - świetnie stapia się ze skórą, jest bardzo drobno zmielony i właściwie niewidoczny na twarzy
+ mnie ten zapach się podoba:)
+ zawiera nagietek, chyba mniej syfków mi wyskakuje odkąd go używam
+matuje nieźle, u mnie na ok. 4 godziny - to najdłużej ze wszystkich pudrów jakie używałam
+nie wysusza
+nie uczula i nie zapycha

Jedyny minusik to brak lusterka,ale to rekompensuje super cena (zapłaciłam jakieś 8 zł. Szkoda, że nie ma na opakowaniu napisanego składu, zresztą nigdzie w necie nie mogłam go znaleźć. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:1.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Ten 'zapach'...eh

Mi niestety nie przypadł on do gustu. Nie dość, że ma paskudny zapach, to jeszcze krótko utrzymuje się na twarzy. Plus- najjaśniejszy odcień faktycznie jest bardzo jasny i może łatwo stopić się z kolorem cery.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:napoczęte 1

TAK! TAK! TAK!

Genialny! Tani, ślicznie pachnie, zaskoczył mnie bardzo! : ))
Długo się trzyma, nie brązuje paskudnie, naprawdę naturalny, gąbeczka również bardzo przyjemna : )
Naprawdę polecam! : D

Używam tego produktu od: 3 dni

Świetny produkt

Mój KWC :) Posiadam odcienie 1 i 4 -dwa ,które zawierają drobinki,z czego 1 jest jasna a 4 nadaje się jako bronzer.Uwielbiam te pudry,zakochałam się w nich po prostu.Buzia po ich zastosowaniu jest taka śliczna-świeża,promienna,gładka....no cud miód i orzeszki :)Zakupiłam już po dwa opakowania na zapas bo stare już sie kończą-a miałam je 3 lata,używałam średnio co 2/3 dni.Także są naprawdę wydajne.Dodatkowymi plusami są-cena-w Rossmanie ok 8 złotych i piękny zapach :)Jest to moje największe odkrycie jeśli chodzi o kosmetyki,nigdy nie byłam z żadnego pudru tak zadowolona jak z tych.Naprawdę polecam gorąco,szczególnie na lato,żeby podkreślić pięknie opaleniznę :)

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

W sumie OK...

Produkt bardzo fajny, śliczny zapach, jednak nie matuje zbyt długo, jakieś 2 godziny i trzeba poprawiać...
Chyba kupię go jeszcze raz, ze względu na ten piękny owocowy zapach...:)

Używam tego produktu od: dłuugo....
Ilość zużytych opakowań: 1-2??

Gdzie ta trwałość??

U mnie ten puder trzymał się max. 2h, ale ma też kilka zalet. Ładnie pachnie i dobrze kryje, ale po nim jeszcze bardziej widać to, co chcę się ukryć :/
Opakowanie mogłoby być lepsze, ale na aplikator nie narzekam.

Używam tego produktu od: daawno

bardzo fajny

Kupiłam go, bo potrzebowałam matującego pudru w niskiej cenie. Zdecydowanie spełnia moje oczekiwania. Dobrze się rozprowadza (chociaż gąbka do niego dołączona jest dosyć toporna), ślicznie pachnie, ładnie się mieni na skórze, tylko trochę słabo kryje - ale czego się można spodziewać po pudrze za 8 zł. I tak jestem zadowolona z zakupu i polecam, bo przynajmniej u mnie nie wywołuje żadnych skutków ubocznych w postaci wysypek, pryszczy itp.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

nie dla skóry trądzikowej

Puder nadaje się dla skóry normalnej, lekko przyciemnia skórę nie robiąc maski (jeśli odpowiednio dobierze się kolor, ale nie ma z tym problemu). Jednak na moją skórę trądzikową nie zadziałał, ponieważ świeciłam się po 1-2 godzinie. Ale jest lekki, np. nadaje się na imprezę ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa