Lovely, Gold Glow (Puder)

Lovely, Gold Glow (Puder)

Zgłaszająca osoba: 3976

Naturalny,hipoalergiczny z dodatkiem nagietka.Pielęgnuje i chroni skórę twarzy, nadając jej zdrowy i świeży wygląd. Wyjątkowa trwałość pudru sprawia, że makijaż wygląda świeżo przez wiele godzin.

Cena: ok. 10zł

Tani i dobry :)

Używam go do poprawek w ciągu dnia. Szukałam czegoś w miarę niedrogiego, do torebki, a przy tym poręcznego i w ładnym opakowaniu. Ten puderek spełnił te wymagania, choć kupiłam go w tzw. zupełne ciemno (nie czytałam wcześniej nic na jego temat). Fajny wzorek na opakowaniu (tylko po co ten kiczowaty napis?), fajny na samym pudrze, bardzo fajny zapach, ładny kolor (mam nr 2), który zupełnie wtapia się w skórę. Nie tworzy plam, ani ,,zacieków" na podkładzie, przyzwoicie matuje. Jak na poprawki w ciągu dnia - idealny.
Szczerze - nie spodziewałam się takich plusów po kosmetyku za 7 zł.

Używam tego produktu od: sierpień 2007

FAJNY!

Zabardzo nie mam porównania do innych produktów , więc poprostu go ocenie taki jaki jest. Ogolnie się sprawdza. matuje i ma bardzo naturalny wygląd. buźka bardzo ładnie po nim wygląda. nie świeci się. Wygładza twarz i nie tworzy maski. w sam raz :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1wszego

Niezły...

Puder zamknięty jest w bardzo fajnym i poręcznym opakowaniu, z dołączonym puszkiem. Ja posiadam wersję bez drobinek i taka mi odpowiada. Puder nieźle matuje, wygładza i fajnie, delikatnie brązuje. Kolejnym atutem jest niska cena, ok. 6 zł. Puder ten najwygodniej nakładać pędzlem, dzięki temu trudno z nim przesadzić i nie powstają żadne plamy.

POLECAM :-)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Superr

Kupiłam go 1 rok temu do tego czasu używałam innych pudrów ale ten jak na moją cere jest najlepszy.

Plusy :
* wtapia się w cere
* bardzo tani
* pięknie pachnie
* dobrze się rozprowadza pomimo nieporęcznej gąbeczki dołączonej do pudru
* i najważniejsze nie zatyka porów

Wady :
jedyna wada tego kosmetyku
* mała gama kolorów

Jak na tą cene jestem mile zaskoczona i jutro mam zamiar znów kupić puder z Wibo.. ;)

Pozdrawiam ;**

Używam tego produktu od: 1 roku

Bardzo dobry :)

Puder tak samo dobry,jak jego wersja "niebrązująca".Taniutki.Ślicznie pachnie :D Świetnie matuje i nie zapycha porów.Wydajny.
Opakowanie jest ładne,ale tylko na początku,dopóki wzorek się nie zacznie ścierać.
Mam najjaśniejszy kolor i jest dla mnie idealny,kiedy jestem lekko opalona (czyli właśnie na lato).Jakoś nie potrafię się przekonać do jego brązującego efektu,bo jest matowy,nie ma drobinek,a ja jakoś tak się przyzwyczaiłam,że brązujący powinien też ładnie rozświetlać.Dlatego 1* mniej :)
Ale ogólnie polecam:) Szczególnie jako normalny puder :)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

takie pfff

cena na plus, jest taniutki.
pachnieć, pachnie delikatnie i przyjemnie.
opakowanie... okropneeee
jakichś super właściwości to on nie ma :D
i najgorsze: zbija sie w opakowaniu przez ten "fikuśny wzorek" :P I nie można go wydobyć, a w drapanie pudru to ja się nie będę bawić.
Z braku innego może bym i kupiła ale jak na razie innych mi nie brakuje :)

nic specjalnego.

Używam tego produktu od: rzadko...

Fajo Fajo

Mamy dowód na to, że tańsze może być lepsze od tych droższych. Puder jest super dobrze się wchłania i rozprowadza. Nie jest zbyt mocny i nie pozostawia szram i brązowych rumieńców. Choć jego opakowanie wydaje się małe to i tak starcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Bardzo dobry

Jest to mój pierwszy puder prasowany,więc nie mam porównania ale tan wydaje mi się dobry. Dobrze matuje(sprawdił się na całodniowej wycieczce), nie zatyka porów, niewidoczny na twarzy,dosyć dobrze kryje.

Używam tego produktu od:2 tyg.

jestem bardzo zadowolona!

Świetny puder! Raczej nie przepadam za pudrami prasowanymi, ale ten uważam świetnie spełnai swoej zadanie:
+bardzo dobrze matuje
+nadaje skórze delikatny blask i rozświetlenie,a to dla mnie najważniejsze!
+wytrzymuje na twarzy spokojnie 8-10h
+ładnie pachnie
+nie zatyka porów - nie tworzy maski
+skóra wygląda po nim naturalnie, a nie ja po wysypaniu na siebie tony cementu
+w połączeniu z podkładem Lovely rozświetlajacym - najlepsza para pod Słońcem!

jedyny minus jaki znalazłam to trzeba się troche namachać, żeby go dobrze nałożyć, ale to głównie prze nieodpowiednią, dołączona do niego gąbke. Po zmianie - problemu brak.

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1