Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

Dobra jakość w przystępnej cenie.

Babcia mojej przyjaciółki pracuje jako makijażystka w teatrze narodowym, po tym jak zapytałam jej jaki tusz poleca bez wachania odpowiedziała "Jak kupisz pierwszy raz tusz 2000 calorie Max Factora, to licz się z tym że już więcej nie kupisz żadnego innego"-miała racje. Zdarza mi się Maxa zdradzić jedynie z Benefitem. Lubię ten tusz ze względu na jego spektakularny efekt na rzęsach, maksymalne wydłużenie, pogrubienie i podkręcenie. Nie mogę również nie wspomnieć o jego cenie w stosunku do jakości.

Wszystko się zgadza

Tak jak obiecuje producent - mamy tu stary, dobry 2000 Calorie, wyposażony w podkręcającą szczoteczkę. Moim zdaniem efekt trochę lepszy niż daje pierwowzór. Jeśli ktoś lubi podstawową wersję, a oczekuje dodatkowo lekkiego podkręcenia, to będzie zadowolony.

Ulubieniec!

Absolutnie uwielbiam ten tusz! Początki jednak nie były łatwe, bo miałam tendencję do nakładania zbyt dużej ilości produktu, ale kiedy udało mi się znaleźć "umiar", efekt stał się genialny. Kilka razy zostałam nawet zapytana, czy mam sztuczne rzęsy bo są tak podkręcone i zagęszczone! U mnie sprawdza się świetnie, podoba mi się kształt szczoteczki, który umożliwia dotarcie do wszystkich rzęs. Opakowanie jest wygodne, klasyczne. Produkt wystarcza na 4/5 miesięcy przy codziennym stosowaniu (mascarę i tak powinno się wymieniać co 6 miesięcy) więc jest wydajny. Jest również dosyć trwały. W drogeriach internetowych można go dostać za około 15 zł także zdecydowanie wart swojej ceny!

Mac factor, 2000 tusz do rzęs

Rewelacja! Maksymalne pogrubienie rzęs, podkręcone jak po użyciu zalotki. Cudowna formuła, przyjemna aplikacka. Tusz się nie kruszy, jest bardzo wydajny i trwały. Dwie warstwy produktu zapewniają fenomenalny efekt. Tusz trzyma się do nawet 12 godziny. Idealny na imprezy, jest naprawdę wytrzymały! Polecam bardzo! Na pewno kupię ponownie!

Obecnie Mój Nr 1 wśród tuszy do rzęs !!!

Tusz przede wszystkim nie rozmazuje się, nawet po całym dniu. Ładny kolor czerni. Moje rzęsy wymagają podkręcenia zalotką, ale szczoteczka w tym produkcie dodatkowo je również unosi. Polecam Wizażankom oczywiście.

Super!

Tusz pogrubia rzęsy, nie skleja ich, ładnie je rozdziela. Nie podrażnia też skóry powiek. Utrzymuje się całkiem nieźle - nawet w czasie deszczu, po całym dniu noszenia jest nadal super. Odpowiada mi też szczoteczka, dobrze podkręca rzęsy. Czerń jest intensywna i głęboka.

Produkt bez szału

Kupiłam ten tusz na promocji mając nadzieję, że to całkiem przyzwoity kosmetyk. Niestety rozczarowałam się - tusz ani nie pogrubia ani nie podkręca. Rzęsy po zastosowaniu są lekko podkreślone, jednak nadal mało widoczne i cienkie.
Plus za to, że nie uczula, nie kruszy się i nie skleja rzęs. Jednak za tę kwotę można dostać tusz, który będzie znacznie bardziej zauważalny. Nie kupię ponownie.

Dobry

Mi co prawda bardziej zależy na podkręceniu niż pogrubieniu ale uważam, że tusz sprawdza się w obu kwestiach. Nie jest bardzo drogi a faktycznie fajnie podkreśla spojrzenie

Wart uwagi ale to trudna miłość

Tusz 2000 Calorie, w klasycznym granatowym opakowaniu zna chyba każda kobieta. Niedawno odkryłam inną, podkręcającą wersję tego tuszu, ze szczoteczką wygiętą w charakterystyczny łuk.
Opakowanie w niczym nie przypomina tego klasycznego, jest bardziej pękate, krótsze, w kolorze czarnym z czerwonymi napisami.
Szczoteczka jest klasyczna ale powiedziałabym, że dość masywna. Włosków jest dużo i są gęsto ułożone. Kształt to charakterystyczny dla tuszy podkręcających łuk. Przypomina mi trochę szczotę do czyszczenia butelek.
Konsystencja jest idealna a szczoteczka nabiera odpowiednią ilość tuszu.

No nie ukrywam, że początki były trudne. Mając tak potężnie wyglądającą szczotkę spodziewałam się “kłopotów” ale liczyłam bardziej na zbyt mocno wytuszowane i posklejane rzęsy. Tymczasem po pierwszym pociągnięciu efekt był bardziej jak 2 kalorie tic taca niż 2000 max factora. Drugie, trzecie…niewiele lepiej, czwarte no coś się zaczyna dziać, ale między czasie mam górną powiekę w czarnych plamkach.
Moja niecierpliwość wygrała, tusz poszedł w odstawkę, ale dostał drugą szansę.
Przy odrobinie cierpliwości można uzyskać ładny efekt. Fakt, trzeba się namachać, trzeba to robić ostrożnie aby nie narobić sobie plam dookoła, ale rzęsy wyglądają pięknie. Efekt to pięknie podkręcone rzęsy (moje są podkręcone, ale ten tusz jako jedyny do tej pory wykręca je jeszcze bardziej). Pogrubienie jest naturalne, to nie jest efekt pajęczych nóżek. Wydłużenie też jest widoczne. Tusz pięknie otwiera oko, robi wachlarz z rzęs, optycznie unosząc zewnętrzny kącik. To jest właśnie ten efekt, który mnie kupił.
Trwałość jest bardzo dobra, wytrzymuje cały dzień bez osypywania się, nie odbija się na powiekach. Zmywa się bez większego wysiłku.

Podsumowując: tusz daje radę i to bardzo dobrze ale wymaga czasu i wprawy. Szczoteczka jest duża i trzeba mieć nią operować. To nie jest tusz dla niecierpliwych, śpieszących się, matek polek wiecznie w biegu.
Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to wypada on dobrze pod warunkiem że kupujemy tusz na promocji i to -50%.
Efekt daje piękny, ale pod warunkiem że mamy czas lub umiemy się malować precyzyjnie w biegu i pod presją. Coś za coś.

jedne z tych lepszych

kiedys to byl mój tusz nr. 1 przez kilka miesięcy. Teraz są inne równie dobre ale raz na jakiś czas wracam do 2000 calorii i zawsze jestem zadowolona. Szczoteczka i formuła tuszu są świetne, naprawdę podkręcają rzęsy i nie powodują ich ponownego opadania przy kolejnej warstwie tuszu. Jest też bardzo trwały, nie kruszy się. A cena jest co raz bardziej okazyjna wiec warto go wypróbować. Takie moje dawne KWC :)

Lubię tą szczoteczkę

Za szczoteczkę ma ogromny plus. Fajnie podkreśla, pogrubia rzęsy. Ma ładny, intensywny kolor. Czy podkręca, na pewno nie u mnie (ale mam bardzo odporne rzęsy na podkręcanie). Poza tym nie widziałam go jeszcze nigdzie stacjonarnie w drogeriach.

klasyk

Wracam do niego, jak nie mam pomysłu na nowy tusz.

zalety:
- dobrze rozdziela rzęsy
-delikatnie podkręca
-dobrze się zmywa
- odpowiedni kolor czerni na co dzień

wady:
- nie daje jakiegoś spektakularnego efektu

Klasyka zawsze się obroni

Ten tusz darzę z jednej strony ogromnym sentymentem, a z drugiej uwielbiam efekt, który pozostawia na rzęsach. Wygięta szczoteczka idealnie unosi, rozdziela i podkręca rzęsy. Łatwo się nią operuje, bez brudzenia powiek, czy okolic dolnych rzęs. Zgrabna szczoteczka dociera w każdy kącik bez problemu. Tusz nie osypuje się, nie odbija, jest trwały. Ekstremalna czerń dodaje spojrzeniu tajemniczości.