Max Factor, 2000 Calorie Curved Brush Mascara (Tusz podkręcająco - pogrubiający do rzęs)

2000 Calorie ze szczoteczką w kształcie łuku, która pozwala wymodelować rzęsy. 2000 Calorie Curved Brush to tusz pogrubiający i zagęszczający rzęsy, a dzięki szczoteczce umożliwia dodatkowo efekt zalotnego podkręcenia. Polimery zmiękczają, uelastyczniają i modelują rzęsy Naturalne woski wzmacniają i uzupełniają uszkodzoną strukturę rzęs. Ponadto charakteryzują się dużą odpornością na wysokie temperatury i wilgotne powietrze, dzięki czemu makijaż rzęs jest odporny na ścieranie i nie rozmazuje się. Tusz Max Factor jest hipoalergiczny.

Ok!

Tusz jest dość trwały i przyjemnie się z nim pracuje, można nałożyć tylko jedną warstwę i można uzyskać pożądany efekt pogrubienia i podkręcenia. Raczej nie nadaję się dla osób o krótkich rzęsach, które poszukują wydłużenia. Jest dość wydajny, nie skleja rzęs, ani się nie osypuje.

Udany kuzyn klasycznej wersji

Jako fanka klasycznej wersji masakry postanowiłam przetestować jakiś czas temu wersję z podkręconą szczoteczką, sprawdzając czy będzie ona dawała jeszcze lepsze efekty.

#Opakowanie
Tusz zapakowany jest w klasyczne czarne, proste opakowanie i czerwonymi napisami, detalami. Ładnie komponujący się duet. Wewnątrz znajduje się wygięta łukowato, szczoteczka z włosiem (preferuje ten typ bardziej niż silikonowe). Szczoteczka jest średniej wielkości co ułatwia malowanie. Aczkolwiek definitywnie wolę klasyczną wersję, łatwiej mi się nią operuje i maluję dolne rzęsy.

#Konsystencja i kolor
Tusz już od początku ma odpowiednią konsystencję, nie był za rzadki, ani za gęsty (co grozi szybszym zasychaniem). Czerń jest głęboka, mocno podkreśla rzęsy, uwidacznia je i nadaje im wyrazistości.

#Zapach
Bezzapachowy.

#Działanie
Maskara bardzo ładnie podkreśla oczy, rzęsy są pogrubione, lekko podkręcone, szczoteczka rozdziela włoski tak, że nie ma efektu pajęczych nóżek. Jest tu efekt otwartego oka, bardziej wyraziste go. Tusz się nie osypuje, nie rozmazuje. Przy zmywaniu nie było większych problemów, nie miałam kłopotu z domyciem oka i nie musiałam trzeć.

#Nieporządne
Nie powodował uczulenia, podrażnienia, łzawienia. Nosiłam soczewki i nic się nie działo.

#Wrażenia
Tusz bardzo ładnie podkreśla oko, pogrubia, podkręca i rozszesuje rzęsy jednak wolę wersję klasyczną gdyż łatwiej mi malować nią dolne rzęsy (to pewnie kwestia osobnicza).

#Wydajność
Tusz starczył na ok 3 miesiące, dość długo utrzymywał świeżość, nie zasychał bardzo szybko.

#Cena
Kupiony w promocji ma całkiem fajną, niską jak na Max Factor cenę.

Może być

Tusz jak tusz. Szczoteczka fajnie rozczesuje rzesy. Tusz nie podrażnia. Rzęsy są lekko podwinięte... I właściwie tyle. Szału nie ma. Żółty tusz za 13 zł z Miss Sporty jest o niebo lepszy. Szkoda, bo wiele sobie po nim obiecywałam

Najlepszy!

Ten tusz towarzyszy mi już od kilku lat i chyba nigdy go nie zamienię na inny! Mam krótkie rzęsy, które dodatkowo są skierowane w dół. W połączeniu z zalotką robi naprawdę dobrą robotę! Wydłuża moje rzęsy i dodatkowo je podkręca, do tego jest wydajny i niedrogi (plus często są promocje w Rossmanie, gdzie kosztuje 19 zł). Szczoteczka również na plus, jest wygodna w użytkowaniu.

wielkie nic

Tusz nie dawał u mnie żadnego efektu - ani podkręcenia, ani pogrubienia. Dałam mu kilka szans, próbowałam malować na kilka sposobów, jednak ciężko było uzyskać jakikolwiek efekt...

Nic specjalnego.

Tusz zakupiłam po pozytywnych rekomendacjach. Opakowanie standardowe, szczoteczka jaka jest, każdy na zdjęciach widzi. Dość sporo produktu zbiera się przy szyjce i dobrze czasami to przecierać. Szczoteczka nabiera produktu w sam raz, nie za dużo, nie za mało. Kolor jest głęboko ciemny, to prawdziwa czerń. Nie zauważyłam ani podkręcenia, ani pogrubienia. Tusz jedynie posklejał moje rzęsy w odnóża krótkonogiego pająka. Mimo że maskara wygląda na mnie okropnie, to sam tusz się nie osypuje. Spokojnie wytrzymał do wieczora (niestety, bo chyba wolałabym, aby sam zszedł z moich oczu...). Ogólnie jak dla mnie niewypał. Ale dodam, że mam krótkie i raczej proste rzęsy, moje to będzie dobry produkt za lasek z wachlarzem podkręconych rzęs...

Podkręca rzęsy i tylko tyle, nic specjalnego

Zacznę od plusów, tusz faktycznie podkręca rzęsy i nie osypuje się przez cały dzień i tyle. Nie jest to tusz który robi z rzęsami efekt łał, potrafi sklecić rzęsy, trzeba dobrze rozczesać. Drażni mnie to że przy wyjęciu szczoteczki, jest dużo tuszu przy nasadzie i na końcu czyli trzeba porządnie wyczyścić szczoteczkę zanim można ją użyć co jest dla mnie stratą czasu jak i tuszu.
Nie podoba mi się kolor, nie jest to dla mnie ładna, głęboka, wyraźna czerń jaką lubię tylko taki trochę bardziej grafitowy odcień. Jest mnóstwo tuszy drogeryjnych, które są tańsze i znacznie lepsze.

Wszystko się zgadza

Tak jak obiecuje producent - mamy tu stary, dobry 2000 Calorie, wyposażony w podkręcającą szczoteczkę. Moim zdaniem efekt trochę lepszy niż daje pierwowzór. Jeśli ktoś lubi podstawową wersję, a oczekuje dodatkowo lekkiego podkręcenia, to będzie zadowolony.

Ulubieniec!

Absolutnie uwielbiam ten tusz! Początki jednak nie były łatwe, bo miałam tendencję do nakładania zbyt dużej ilości produktu, ale kiedy udało mi się znaleźć "umiar", efekt stał się genialny. Kilka razy zostałam nawet zapytana, czy mam sztuczne rzęsy bo są tak podkręcone i zagęszczone! U mnie sprawdza się świetnie, podoba mi się kształt szczoteczki, który umożliwia dotarcie do wszystkich rzęs. Opakowanie jest wygodne, klasyczne. Produkt wystarcza na 4/5 miesięcy przy codziennym stosowaniu (mascarę i tak powinno się wymieniać co 6 miesięcy) więc jest wydajny. Jest również dosyć trwały. W drogeriach internetowych można go dostać za około 15 zł także zdecydowanie wart swojej ceny!

Mac factor, 2000 tusz do rzęs

Rewelacja! Maksymalne pogrubienie rzęs, podkręcone jak po użyciu zalotki. Cudowna formuła, przyjemna aplikacka. Tusz się nie kruszy, jest bardzo wydajny i trwały. Dwie warstwy produktu zapewniają fenomenalny efekt. Tusz trzyma się do nawet 12 godziny. Idealny na imprezy, jest naprawdę wytrzymały! Polecam bardzo! Na pewno kupię ponownie!

Obecnie Mój Nr 1 wśród tuszy do rzęs !!!

Tusz przede wszystkim nie rozmazuje się, nawet po całym dniu. Ładny kolor czerni. Moje rzęsy wymagają podkręcenia zalotką, ale szczoteczka w tym produkcie dodatkowo je również unosi. Polecam Wizażankom oczywiście.

Super!

Tusz pogrubia rzęsy, nie skleja ich, ładnie je rozdziela. Nie podrażnia też skóry powiek. Utrzymuje się całkiem nieźle - nawet w czasie deszczu, po całym dniu noszenia jest nadal super. Odpowiada mi też szczoteczka, dobrze podkręca rzęsy. Czerń jest intensywna i głęboka.

Produkt bez szału

Kupiłam ten tusz na promocji mając nadzieję, że to całkiem przyzwoity kosmetyk. Niestety rozczarowałam się - tusz ani nie pogrubia ani nie podkręca. Rzęsy po zastosowaniu są lekko podkreślone, jednak nadal mało widoczne i cienkie.
Plus za to, że nie uczula, nie kruszy się i nie skleja rzęs. Jednak za tę kwotę można dostać tusz, który będzie znacznie bardziej zauważalny. Nie kupię ponownie.