Galenic, Messager Soin Yeux Multi-Vitamine (krem pod oczy)

Galenic, Messager Soin Yeux Multi-Vitamine (krem pod oczy)

Krem-żel z serii Messager opartej na wyciągu z miechunki, zawierającym Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (witamina F), E oraz prowitaminę A, ktory działa odzywczo i stymulujaco na skórę. Zawiera także ekstakty roślinne, których zadaniem jest zmniejszanie cieni, obrzęków i wygładzenie zmarszczek (m.in. kofeinę, wyciąg z bławatka, arniki).

Nie dla mnie

Ten krem zdecydowanie mi nie odpowiada. po jego użyciu szczypały mnie zarówno oczy jaki i skóra wokół nich. nie zauważyłam żadnych pozytywnych efektów jego stosowania. w skutek niedostatecznego nawilżenia miałam ledwo widoczne, cieniutkie linie pod oczami, nie było ich wiele i nawet nie nazwałabym ich zmarszczkami, ten krem nie poradził sobie z nimi. kiedy poirytowana zaczęłam używać w okolice oczu uniwersalnego kremu do twarzy, po kilku dniach linie stałe się niemal niewidoczne. krem do twarzy był tańszy, było go więcej i w przeciwieństwie do tego badziewia zadziałał.Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

milusi

Zgadzam sie to bardzo dobry produkt pielęgnacyjny.
Jest to krem-żel, który łatwo się w miare wchłania- trzeba lekko wklepać. Bez zapachowy, nie podrazniający oczy.
Szukałam lekkiego kremy nawilżajacego i pielegnujacego ( posiada witaminy) pod oczy i znalazłam go!
W lecie sprawdza sie idealnie, nie wiem jak w zimie.
Mały szklany słoiczek umożliwia zużycie produktu do końca- krem jest bardzo wydajny.

Mój ulubieniec!

Czytając te opinie zastanawiam się czego moje drogie współrecenzentki oczekują po profilaktycznym kremie pielęgnacyjnym? Przecież to nie jest produkt przeciwzmarszczkowy! Jako 32 latka używałam już różnych kremów droższych i tańszych, i ten jest zdecydowanie najlepszy jaki miałam!!! Niezmiernie delikatny, lekki,świeży, idealnie nawilżający, nie klei się, szybko się wchłania. Ładnie wygładza moją skórę wokół oczu, jednak nie wiem jak działa na zmarszczki bo ich jeszcze nie mam. (Gdybym miała, na pewno sięgnęłabym po coś mocniejszego). Kolejny plus to wydajność!
Polecam!!!

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:3-4?

taki sobie kremik pod oczy

kupilam sobie ten kremik bo lubie firme galenic,jednak sie zawiodlam,jest to wedlug mnie produkt dla 20-latki:nawilzajacy srednio,nie splyca zmarszczek mimicznych,nawt ich nabylam wiecej po jego stosowaniu
,nie likwiduje cieni,a opuchniecia moze zmniejsza,cena wygorowana w porownaniu do efektow.Ja go na pewno nie kupie

W sam raz dla 27-latki

Pracuję całymi dniami przed komputerem, codziennie naciągam skórę nakładając soczewki, jestem blisko trzeciego krzyżyka i mam wrodzone sińce pod oczami. Mimo wszystko nawet drobnych zmarszczek nie mam, więc wszystko sprowadza się do prewencji. Na moje sińce genetycznie po babci i tak nic nie pomoże oprócz korektorka. Tak więc mając na uwadze ów wysuszający korektor, komputer, naciąganie przy wkładaniu soczewek i nadciągające powietrze kaloryferowe postanowiłam zaiwestować w dobry krem pod oczy. Uczciwie mówię, że miałam na myśli Active XL LRP, ale że akurat go nie było, a ja byłam zdeterminowana, pani aptekarka podsunęła mi Galenic Messager (uwaga! w aptece przy Jana Pawła blisko skrzyżowania z Al.Solidarności zdarto za niego 82 zł!).

Kremik lekki, raczej emulsja, miły zapach. Bardzo wydajny. Wchłania się błyskawicznie, skóra zauważalnie "zadowolona" - tj. odprężona, odżywiona. Zmarszczek jak nie było tak nie ma, makijaż trzyma się bardzo dobrze. Nie uczula. Dałabym więcej gwiazdek, bo naprawdę przy swojej kondycji nie mam do czego się przyczepić, ale słoiczek jest okropny. Przez to, że muszę maczać w nim paluch, trzymam mój kremik w lodówce. Ech, a wydawałoby się, że producenci rozumieją wyższość tubki... Dodatkowo nie rozjaśnia cieni :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

ok

Bardzo lekki kremik, o konsystencji emulsji. Szybciutko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Minimalnie uelastycznia skórę wokół oczu ale za to dość dobrze radzi sobie z cieniami. Nie szczypie w oczka :) Ogólnie jest ok.

lepiej się wyspać

To baardzo delikatny produkcik. Z całą pewnością łagodny, nie powodujący podrażnień ... a efekty ? No cóż; coś tam wygładza, coś tam zmniejsza.. wchłania się raczej z ociąganiem, warto przyklepać dla przyspieszenia :) Żadnych spektakularnych efektów nie dostrzegłam, stąd mój wniosek, ze to może produkcik dla młodziutkich oczu .. ot, tak wyprasować zmarszczki i woreczki po weselu albo po sywestrze.. tylko po co od razu 65 zł płacić? Lepiej się wyspać :)