Befine, Amber Fantasy, Fragrance Body Mist (Zapachowa mgiełka do ciała)

Befine, Amber Fantasy, Fragrance Body Mist (Zapachowa mgiełka do ciała)

Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała. Zawiera składniki odżywiające skórę.

nawilżające, zapachowe
zapachowa
Skóra
normalna

Wspaniała :)

Bardzo lubię tą mgiełkę :) Niech nie zwiadzie was słowo "mgiełka", gdyż jest bardzo intensywna i naprawdę długo się utrzymuje. Ma bardzo przyjemny słodki zapach. Jest bardzo wydajna i mało kosztuje. Opakowanie mimo, że plastikowe to jest naprawdę solidne, nic się nie psuje. Idealna nie tylko na lato, ja używam zamiennie z różnymi perfumami i śmiem twierdzić, że w niczym im od nich nie odbiega. Polecam każdemu do wypróbowania :)

Nie wychodzę bez niej z domu!

Wiele razy przymierzałam się do zakupu jakiejkolwiek z tych mgiełek, ponieważ stanowczo przyciągają uwagę swoim przepięknym opakowaniem (solidnie wykonane, atomizer działa bez zarzutu).
Jednak nie będę ukrywać - kwota 40 zł za tego typu produkt to dla mnie sporo, tym bardziej, że w moim otoczeniu nikt ich nie używał, więc nikt też nie pomógł mi swoją opinią... Wreszcie nadarzyła się promocja i skusiłam się na wersję amber czyli bursztyn. Kiedy zobaczyłam, że jedną z nut zapachowych jest drzewo sandałowe, które uwielbiam wybór był prosty!

Już od pierwszego użycia zostałam oczarowana - zapach jest boski! Bardzo ciepły, kojarzy mi się ze słonecznym, letnim wieczorem. Słodki, dość intensywny, totalnie kobiecy! Dodatkowo mam wrażenie, że otula moją skórę, bardzo długo czuję go na sobie oraz dookoła - trwałość to jego zaleta!
Co ważne nie jest duszący, mimo swojej intensywności pozostaje lekki i świetnie sprawdza się na co dzień jak i na wieczór.
Szczególnie w okresach letnich chętniej sięgam po mgiełki, które całkowicie zastępują mi perfumy.

Warto wspomnieć również, że pojemność produktu to 270 ml, czyli naprawdę sporo, a co za tym idzie mgiełka jest ogromnie wydajna, nawet przy częstym stosowaniu możemy cieszyć się nią przez kilka miesięcy.

Z czystym sumieniem mogę polecić akurat ten zapach. Sama pokochałam go do tego stopnia, że ostatnio zaopatrzyłam się w kolejną, zapasową buteleczkę! :)