Befine, Sweet Passions, Refreshing Body Moisturizer Mist (Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała)

Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała. Zawiera składniki odżywiające skórę.

Jedna z najlepszych mgiełek

Mgiełkę kupiłam kiedyś na promocji w rossmannie. Zapach jest świeży, kwiatowy, lekko słodki. Na letnie dni jest idealna. Jak na mgiełkę zapach utrzymuje się dość długo, lecz lubię w ciągu dnia się "dopsikać". Cena regularna jest dość wysoka, ale pojemność też jest większa, do tego mgiełka jest wydajna. Obecnie już chyba nie do kupienia, a szkoda, bo była to jedna z najlepszych mgiełek jakie miałam.

super mgiełka

Jestem zakochana w tym zapachu. Jest bardzo odświeżający i słodki. Jak na mgiełkę utrzymuje się bardzo długo.
Mgiełka jest dość wydajna, miałam ją dość długo. Na pewno wypróbuje inne zapachy.

Mam słabość do tego zapachu :)

Odkąd dostałam ją na urodziny od przyjaciółki parę lat temu, jest to moja ulubiona mgiełka. Jej zapach kojarzy mi się z wiosną. Pachnie pięknie-kwiatowo. Zapach przeważnie utrzymuje się cały dzień na ubraniach. Opakowanie jest całkiem wygodne. Przez atomizer nie lecą grube krople tylko delikatna mgiełka.

Taki sobie

Mgiełka ma śliczny zapach, ale bardzoo krótkotrwały.. Zanika może po 40 minutach. Jedynym plusem jest to że buteleczka jest pojemna. Jednak żałuje tych wydanych 40 zł.