Befine, Sensual Seduction, Refreshing Body Moisturizer Mist (Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała)

Odświeżająca i nawilżająca mgiełka do ciała. Zawiera składniki odżywiające skórę.

Piękny zapach na długo.

Tytuł mojej recenzji zabrzmiał jak reklama płynu do prania, ale tak jest naprawdę. Mgiełkę kupili mi rodzice, gdy byli na zakupach jako prezent na imieniny. Udało im się wtedy ją dorwać w cenie 30 zł, według mnie cena jest jak najbardziej przystępna do jakości. Nie przepadam za perfumami, są dla mnie za mocne. Zawsze wolałam mgiełki, były lżejsze i miały piękny, delikatny zapach. Był to wtedy okres wiosenno-letni, a mgiełka idealnie się wpasowywała w ten czas swoim zapachem. Ma cudowny zapach, nie jestem dokońca pewna jaka jest to mieszanka. Pachnie trochę truskawką, trochę kwiatami i jest bardzo delikatna a zarazem intensywna, co brzmi nieco paradoksalnie. Długo utrzymuje się na skórze jak i ubraniach, skończyła mi się kilka miesięcy temu, a szkoda. Nie podrażnia skóry, ani nie uczula. Ma poręczne opakowanie i starcza na długo.

Idealna na lato

Mgiełkę BeFine zakupiłam w Rossmannie. Obecnie produkty tej marki są mało dostępne w Polsce, a szkoda.
Mgiełka zapakowana jest w lekkie opakowanie, z atomizerem, więc idealnie nadaje się w podróż. Opakowanie jest przezroczyste, z kolorowymi, kwiatowymi wstawkami.
Zapach jest zdecydowanie kwiatowy, ale wyczuwalne są też owocowe nuty. Ta wersja zapachowa łączy w sobie melona, śliwkę i świeżą fresję. Zapach jest słodki i dość długo utrzymuje się na skórze.
Cena mgiełki to 40 złotych, sama sobie jest wydajna, więc uważam że to przyzwoita kwota. Ja mgiełkę mam już kilka miesięcy i zostało mi jeszcze pół opakowania.
Jeśli chodzi o działanie produktu, bardzo przyjemnie odświeża, dlatego szczególnie polecam na chłodniejsze dni. Producent obiecuje odżywczo-nawilżający efekt, jednak na dłuższą metę ciężko mi to ocenić, gdyż używam jej raczej okazyjnie, gdy moja skóra potrzebuje odświeżenia. Mgiełka szybko się wchłania, woń alkoholowa szybko przemija. Skóra po niej się nie klei i jest przyjemnie gładka. Plus za to, że nie plami ubrań Ja jestem na tak, z pewnością wypróbuje też inee nuty zapachowe.