Apart, Natural, Mydło w płynie `Jaśmin i ylang ylang`

Apart, Natural, Mydło w płynie `Jaśmin i ylang ylang`

Kremowe mydło w płynie Apart Natural to wyjątkowa i bogata formuła wzbogacona naturalnym ekstraktem z jaśminu i orchidei oraz witaminami. Odpowiednio dobrane składniki myjące pozostawią dłonie czyste i przyjemne w dotyku. Połączenie łagodnych, a zarazem głębokich nut jaśminu, sandałowca i ylang-ylang pobudzi Twoje zmysły. Specjalnie dobrana, kremowa formuła, nawilża skórę sprawiając, że jest ona gładka i miękka w dotyku. Naturalne prebiotyki przywracają równowagę biologiczną skóry, a kompleks witamin skutecznie ją odżywia.

mydła
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w płynie
>250ml
Skóra
normalna

Mydła w płynie to jedna z rzeczy, których nie może zabraknąć z moim domu. Zawsze mam jakieś na stanie i często sięgam po nowe warianty. Połączenie jaśminu i ylang ylang niezwyle mnie zaciekawiło, więc bez wahania zakupiłam sobie ten produkt. Jeśli lubicie kremowe mydełka o delikatnym, kwiatowym zapachu, które nie wysuszają skóry dłoni, to to jest taki właśnie produkt.

OPAKOWANIE

Opakowanie tego pordukto jest w formie zapasu re-fill będącego klasyczną saszetką w kolorze biało-fioletowym z delikatną grafiką przedstawiającą kwiaty ylang ylang i jaśminu. Na opakowaniu mamy logo marki i nazwę serii. Opis jest dokładny i idealnie rozmieszczony, dzięki czemu nie przytłacza. Saszetkę wyposażono w dzióbek, który pomaga na przelać zawartość do właściwego pojemnika.

MYDŁO

Mydełko ma kremową konsystencję, białą barwę i przyjemny zapach, który umila stosowanie tego produktu na co dzień. Jest dość rzadkie, ale nie spływa z dłoni podczas aplikacji czy mycia. Zapach jest kwiatowy, ale delikatny z nutą ylang ylang, która osłabia nieco jaśmin, razem stanowią udane połączenie, utrzymuje się chwilę po myciu. Mydło bardzo dobrze się pieni oczyszczając dłonie w delikatny sposób. Nie wysusza ich przy codziennym stosowaniu, ale też nie ma właściwości pielęgnacyjnych. Skład niestety nie powala: na drugim miejscu mamy SLS, na trzecim nieco łagodzącą jego działanie glicerynę, a dalej składniki aktywne. Kosmetyk jest wydajny, wystarczy mała ilość na jedno zastosowanie, więc możemy cieszyć się nim przez dłuższy czas. Zapas 900 ml to inweestycja warta zakupu. Plusem jest korzystna cena i dobra dostępność, gdyż kupimy ten produkt zarówno stacjonarnie jak i w sieci bez większych problemów. Swój egzemplarz kupiłam w promocji za 4,99 zł, ale cena regularna jest niewiele wyższa. To dobrej jakości produkt w korzystnej cenie.

PLUSY
+ ładny zapach
+ kremowa konsystencja
+ oczyszcza bez wysuszania
+ ładne, praktyczne opakowanie
+ korzystna cena

Najlepsze od Apart z tych co miałam

Mydło ma kremową konsystencję o idealnej gęstości. Dokładnie myje dłonie. Trochę wysusza, ale nie jakoś przesadnie. Starcza na długo. Ślicznie pachnie. Tak delikatnie, wdzięcznie. Kosztuje grosze.

Nie ten zapach...

Kupiłam to mydło w zapasie o pojemności 1125 ml, kosztowało tylko 6 zł, więc szkoda było nie skorzystać. Niestety, to był błąd - nie odpowiada mi jego zapach. Jest zbyt typowo mydlany, z domieszką rzeczywiście czegoś kwiatowego, ale nie wiem dokładnie czego. Jest dość duszący, pudrowy.

Konsystencja jest niezbyt gęsta, mydło też nie pieni się zbyt mocno.
Skutecznie oczyszcza skórę, nieco ją wysusza.

Wielbię!!

Jeśli ktoś uwielbia tak jak ja, zapach dawnego Dove Original... Polecam! To jest dokładnie ten zapach. Od dawna szukałam zamiennika,, ponieważ nasz Dove już tak nie pachnie, a wersja niemiecka o tym zapachu kosztuje sporo. Myje się nim od stóp do głów, mimo, że kupiłam jako mydełko do rąk.
Cena 8zl za 900ml zapas uważam że jest bardzo dobra.
Troszkę słabo się pieni.