Clinique, True Bronze, Pressed Powder Bronzer

Clinique, True Bronze, Pressed Powder Bronzer

Kategoria
Pojemność 9,6 g

Puder brązujący w postaci prasowanego pudru w puderniczce z lusterkiem, dostępny w trzech kolorach.
Dołaczony jest także pędzelek z naturalnego włosia w eleganckim etui. Postada beztłuszczową formułę, o przedłużonej trwałości, przeznaczony do każdej cery.

Efekt
matowe
prasowane

Ulubiony

Jest to mój ostatnio ulubiony bronzer. Jestem blada blondynka a ten kolor pasuje mi idealnie do cery i włosów, nie robi plam podczas nakładania, jest super wydajny, nie pyli się zbyt mocno. Ogólnie świetny produkt nie spodziewałam się aż takiego zachwytu z mojej strony. Jedyny minus to cena uważam ze jest dość wysoka jak na bronzer ale jest on warty każdej złotówki

Świetny produkt! Polecam! Wart swojej ceny

Posiadam odcień 02 sunkissed, pomimo jasnej cery bronzer jest idealny, zima nakładam niewielka ilość produktu, który delikatnie przyciemnia kosci policzkowe, latem dodaje pięknej opalenizny,
Produkt zawiera delikatne drobinki, niewidoczne na skórze, nie wysusza, nie zatyka porów,
Produkt kupiłam z myślą o wakacjach, pomimo to stosuję go do dziś, przez cały rok

Nie do konturowania.

Nie nadaje się do konturowania, przynajmniej u mnie ,dawał efekt pomarańczy. Za to do ocieplania twarzy jak najbardziej. Drobinki widoczne w opakowaniu nie są widoczne na twarzy jednak twarz wygląda dzięki nim świeżo.
Bardzo wydajny.

super kosmetyk

Posiadam wersję najjaśniejszą, mam dość bladą cerę. Przez długi czas leżał nieużywany, nie mogłam przekonać się do używania bronzera, myślałam nawet o pozbyciu się go. Na szczęście zdążyłam się do niego przekonać przed tą decyzją :) Bardzo przyjemnie nadaje delikatnego kolorytu cerze. Ma delikatne drobinki, ale nie widać ich na skórze. Dobrze się aplikuje i nie robi plam. Cera jest ożywiona i wygląda bardzo ładnie. Odcień jest bardzo naturalny, nie ma nic wspólnego z pomarańczą.
Opakowanie porządne, z lusterkiem, bez zarzutu. Pędzelek moim zdaniem średni, używam go do innych pudrów, do tego wolę bardziej puchaty i większy.
Uważam, że jest wart swojej ceny, przy tak dużej wydajności można sobie pozwolić na troszkę luksusu.

NAJLEPSZY BRONZER

Krótko i zwięźle. Trudno zrobić sobie nim krzywdę, nie robi plam, nie wysusza, nie zapycha, można dozować poziom nasycenia koloru na twarzy. Nie robi plam. Kolor sunkissed bardzo ładny z delikatnymi drobinkami. Dobry na lato jak i na zimę. Bardzo żałuje, że kolor 04 został wycofany. Bardzo wydajny. MÓJ ULUBIONY!

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne

Zdecydowanie na tak

Pomyślałam dokładnie to co napisała koleżanka poniżej - lubię go :)

Bardzo sympatyczny produkt. Trudno zrobić sobie nim krzywdę, ma dobrą pigmentację, ale też odcień który powoduje, że efekt który osiągamy jest subtelny i naturalny. Deliaktne złote drobinki dodają efektu glow. Niesamowicie wydajny, mam go już drugie wakacje i końca nie widać ;) dołączony do zestawu pędzel jest również bardzo przyzwoity, noszę go codziennie w kosmetyczce do bronzera, różu, rozświetlacza wg. potrzeby - mały, poręczny, delikatny, mięciutki i mimo wielu myć nadal wygląda jak nowy :)

Używam tego produktu od: ponad roku

lubię go

Bronzer bardzo fajnie komponuje się z moją bledszą skórą i nie wygląda to sztucznie czy tandetnie. Opakowanie jest bardzo wydajne, dlatego tym razem nie będę narzekać na cenę, chociaż faktycznie mogłaby być niższa….
+delikatny, naturalny odcień
+konsystencja idealnie przylega do skóry, nie obsypuje się
+ładnie mieni się w słońcu
+wygodne i wydajne opakowanie
+porządnej jakości pędzelek
+delikatny, nie duszący zapach
+uniwersalny, pasuje do każdego z cieni

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Idealny.

Kupiłam najjaśniejszy odcień i trochę żałuję, bo jest mi za jasny jak się opalę, ale to przecież nie odejmuje mu niczego jeśli chodzi o jakość.
Plusy:
+delikatne rozświetlenie,
+kolor idealny jeśli nie jest się zbyt opalonym,
+bardzo wydajny, mam go około roku i nie widzę żeby go ubywało,
+długotrwały raczej, bo nie zauważyłam żeby schodził jakoś prędko,
+opakowanie estetyczne, z lusterkiem, no super,
+nie da się nim raczej zrobić sobie krzywdy.
Minusy: brak.

Używam tego produktu od: Roku

opalona słońcem

Posiadam odcień 02
Mam kilka bronzerów w użyciu, ten nie jest moim ulubionym , ale jest dobry i nie mam do niego większych zastrzeżeń
*wydajność używam go od 1,5 roku na przemian z innymi i włściwie ledwo widać ubytek
*daje efekt muśnięcia słońcem
*nie uczula i nie podraznia
*trwały;nie sciera sie , nie tworzy plam, ładnie wyglada przez wiele godzin
*dobrze napigmentowany i wystarczy niewielka ilość,ale trzeba tez uwazać aby nie przesadzić
* posiada drobinki ale po nalozeniu są ledwo widoczne , chyba tylko w słońcu
* dobry jakośćiowo pędzelek , chociaż ja go nie używam
*opakowanie skromne, estetyczne( a liczy się przecież zawartość), nie mam z nim problemów technicznych:)
*cena mogła by być niższa
*nie wiem czy kupię ponownie , jest tyle jeszcze kosmetyków tego typu do przetestowania , a zamin ten mi się skończy to kto wie

Ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Piekny bronzer

Jak zwykle kosmetyk Cliniqe się sprawdził:
piękne, solidne opakowanie
przyjemny kolor (mam odcień 02 sun kissed)
dobrze się go nakłada (ale nie pędzelkiem dołączonym do opakowania, który jest za mały)
mega wydajny (mam ponad rok, a ubytku prawie nie widać)

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego, a używam codziennie

Niestety

Zacznę od tego, że mam kapryśną cerę, mieszaną na której niewiele kosmetyków długo się utrzymuje. Bronzery i róże szybko się ścierają, dlatego trwałość kosmetyku to dla mnie priorytet.

Clinique niestety pomimo wielu zalet, bardzo krótko się utrzymuje na mojej twarzy, przez co jest dla mnie zdyskwalifikowany.

+ładny, naturalny kolor
+ładne, porządne opakowanie
+dobra tekstura
+nie zapycha
+wydajny

+/- daje dość delikatny efekt, mam dość ciemną karnację i żeby było go widać muszę nałożyć kilka warstw. Dla kogoś bez wprawy w cieniowaniu może to być zaleta bo trudno z nim przesadzić.

-trwałość na skórze

Podsumowując jest to bardzo dobry puder z jedną tylko wadą.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

brzydko pomarańczowy oraz nieprzyzwoicie drogi

Zawiodłam się po jego zakupie... Do tej pory miałam bronzer Bourjois Chocolate i tamten używałam na policzki. W sumie do konturowania twarzy, niż jako bronzer który miałby udawac opaleniznę. Kiedy spróbowałam przyciemnic nim twarz, wystraszyłam się tego co zobaczyłam w lustrze - wyglądałam jak marchewa, jak tani solar. Zaufałam więc marce Clinique i postanowiłam wydac na bronzer jeszcze 3x więcej. Kupiłam za 116 zł ze zniżką okazjonalną odcień 02 tzw. "Sunkissed". Nałożyłam na czoło. Wyglądałam znowu jak tani solar, jakbym namalowała sobie pomarańczową poziomą krechę na czole, ohydna marchewa. Ten odcień nie powinien się nazywac sunkissed, tylko "efekt samoopalacza", nie obrażając samoopalaczy.

A więc ten puder nadaje się znowu tylko do konturowania policzków, a że miałam mój stary bourjois, to Clinicque sprzedałam szybko, bo chętnych nie brakuje. Ale ja uświadamiam - to nie jest dobry kosmetyk.

+ zapewne jakośc

- efekt taniości, tandetnego "solara"
- byle jakie opakowanie, widac, że przy najmniejszym stuknięciu wieczko odpadnie
- drożyzna na maksa, nie warto

Kolor jest fatalny, ja osobiście uważam, a także tak doradzają lepsze makijażystki youtubowe, zamiast pomarańczowych odcieni bronzerów należy używac lekko przybrudzonych, brązowych lub (z moich analiz) takich wpadających w przygaszoną czerwień ale nigdy żółc czy świeży pomarańcz. Mój typ to np. odcień Mau z Meow Cosmetix, który wygląda przepięknie i naturalnie (zakupiłam ostatnio w wersji bronzera "sunkissed!" o lekko aksamitnym, perłowym wykończeniu). Natomiast Clinique to matowy, żywy odcień pomarańczu z błyszczącymi złotymi drobinkami - na zdrowy rozsądek nie polecam ani blondynkom, ani brunetkom.