Eveline Cosmetics, Revitaplex, Skoncentrowana odżywka do rąk i paznokci w balsamie

REVITAPLEX™ to więcej niż krem. Formuła stworzona na bazie nowatorskiej, zgłoszonej do patentu technologii oferuje spektakularny efekt 100% wygładzenia, nawilżenia oraz długotrwałą ochronę 48h przed zewnętrznymi czynnikami odpowiedzialnymi za powracającą suchość skóry dłoni i kruchość płytki paznokciowej (zawarty w wodzie chlor, detergenty, mikrourazy, itp.). Bogata w kwas pantotenowy i keratynę receptura wykazuje niezwykłe rezultaty zarówno w pielęgnacji dłoni, jak i paznokci już po 10 dniach stosowania.

Dobry produkt

Lubię ten balsam do rąk i paznokci.Faktycznie wzmacnia paznokcie , szczególnie gdy ktoś ma ubytki po hybrydach.Dobrze nawilża , nie pozostawiając lepkiej warstwy.Opakowanie z pompką bardzo efektowne i wygodne.Nie jest moim numerem 1 ale warto było wypróbować.Wszystko zależy od tego w jakim stanie są moje dłonie.

Słaby kosmetyk

Produkt dużo obiecuje: 100% wygładzenia, silne nawilżenie i ochrona 48h, 100% mocniejsze paznokcie w 10 dni, niestety nic z tego nie znalazło potwierdzenia w praktyce. Niech was nie zmyli bardzo ładne opakowanie i piękny zapach. Absolutnie nie polecam dłoniom, które potrzebują regeneracji. Ten produkt wam nie pomoże. Nie kupię go po raz drugi.

Dobre nawilżenie w dobrej cenie

Mnie spodobał się ten produkt. Kremik o bardzo delikatnym zapachu i dobrej konsystencji. Mam go zawsze obok, wygodne opakowanie pozwala na szybką aplikację. Dłonie są po nim dobrze nawilżone ale nie tłuste.

polecam

po dwóch tygodniach regularnego stosowania widzę olbrzymią różnicę jeśli chodzi o skórę na moich dłoniach oraz paznokcie. Są dobrze nawilżone oraz zregenerowane. Nie ma żadnych suchych skórek, dłonie są aksamitnie gładkie. Krem ma delikatny zapach, ledwo odczuwalny. Mam wrażenie, że paznokcie mniej się łamią i rozdwajają. Naprawdę bardzo duży plus za działanie, tym bardziej że krem kosztuje nieco ponad 10 złotych.