L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

Używa produktu od: próbka

Farba loreal

Farba 1021 z miodem . Odcień idealnie dobrany do moich włosów . Farba o pięknym zapachu , jak żadna . Wlosy są po niej lśniące i widocznie odzywione .Polecam każdemu kto farbuje po raz pierwszy.

przestrzegam

Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów tym kremem koloryzującym, dlatego ostatnio skusiłam sie na zakup koloru Satynowy blond 801. Kolor wyszedł naprawdę ładny, moje pierwsze wrażenie było bardzo dobre..lecz po paru dniach zauważyłam podczas mycia głowy ...mnóstwo włosów w wannie. Przeraziło mnie to okropnie. Wcześniej troche czytałam o tej farbie , dziewczyny skarżyły się że pozbawia ich włosów z głowy.. nie wiem co mnie podkusiło żeby kupić ten szajs.. chyba myślałam, że mnie to nie spotka, bo pojawiły się też i pochlebne opinie co do tego produktu. Nigdy nie miałam problemu z wypadaniem włosów, farbuje włosy zwykłymi farbami od 15 lat i nie działo się nic. Pierwszy i ostatni raz! Tej farbie mówię nigdy więcej i mam nadzieje, że to wypadanie w końcu ustąpi.

Jestem jej wierna od lat

Mam długie włosy w kolorze ciemnego blondu i po zobaczeniu ile mnie będzie kosztować impreza zafarbowania ich na jaśniejszy kolor u fryzjera postanowiłam spróbować sama. Padło na tę farbę i jestem jej wierna już od kilku lat. Używam odcienia 1021 i daje na moich włosach ładny, jasny i dość zimny blond. Nie zauważyłam pogorszenia kondycji włosów, farba mnie nie uczula. Na ten moment nie widzę potrzeby szukania lepszej. Farbuję odrosty średnio co półtora miesiąca i zazwyczaj udaje mi się kupić farbę w promocji za około 19 złotych. U fryzjera musiałabym zapłacić pewnie z 300 złotych, więc moja wewnętrzna Grażyna jest w tym układzie usatysfakcjonowana.

ciemna czekolada 323

Loreal Casting Creme Gloss Farba 323 Ciemna Czekolada to piękny kolor ,którego zużyłam bardzo dużo opakowań ,koloryzacja przez kilka lat w połączeniu z L'Oréal Paris
Préférence Nr. 3.66 - Intensives Dunkelrot Farba do włosów do wykonania pasemek .
Bardzo odpowiadał mi ten kolor ,był intensywny i połyskujący .wielkim plusem były dołączone rękawiczki jednorazowe i balsam do włosów.Włosy po koloryzacji pięknie pachniały i się dobrze rozczesywały .Jednak skład farby bardzo ekologiczny i mało inwazyjny ,przekładał się na trwałość koloru ,czułam się bardzo zawiedziona ,że starczał na tak krótko .Mocno się wypłukiwał i blednął ,włosy wyglądały jak zniszczone i niezadbane ,mimo częstych koloryzacji co około 5 tygodni .

Kupuję ❤

Kiedyś farbowałam włosy jedynie w salonie fryzjerskim, ale zaczęło mnie męczyć dostosowywanie swojego czasu do grafiku fryzjerek, oraz dłużyły mi się zabiegi które trwały około 3 godzin.
I tak Casting Loreal stała się moją ulubioną farbą do włosów.
Farba znajduje się w kartoniku ze zbliżonym kolorem włosów modelki, do tego, który uzyskamy po zafarbowaniu.
Dołączona jest para jednorazowych, foliowych rękawiczek oraz miniaturka odżywki do włosów. Moja farba to "ciemny brąz" i do niej dedykowana jest odżywka z olejkiem kokosowym, bardzo dobrej jakości, wydajna i pięknie pachnąca.
Farba ma zapach typowy dla tego rodzaju produktów. W kartoniku znajduje się buteleczka ze szpiczastym dozownikiem, w którym znajduje się główny składnik- aktywator, do którego dodajemy farbę, która mieści się w tubie. Należy rozmieszać oba składniki aż kolor stanie się jednolity i przechodzimy do nakładania farby. Jest to bardzo wygodna forma i czysta, ponieważ nie ma potrzeby rozpracowywania farby w miseczce. Nakładamy ją wyciągając z buteleczki wprost na włosy. Farba ma konsystencję kremową która po rozmasowaniu zaczyna się pienić. Ja przed aplikacją zwilżam włosy, wówczas farba lepiej się rozprowadza. Wmasowuję ją jak przy myciu włosów. Następnie przeczesuję włosy grzebieniem i trzymam 15 minut, po czym znowu rozsmarowuję i trzymam jeszcze 5 minut. Spłukuje i gotowe. Farba mniej niszczy włosy w porównaniu do innych. Długo zapewnia intensywny kolor, który dopiero z czasem się wypłukuje.

Straszny pogrom dla włosów

Po wieloletnim rozjaśnianiu włosów chciałam wrócić do naturalnego koloru. Wybrałam chłodny ciemny brąz, nie pamiętam dokładnego odcienia farby. Włosy czarne po koloryzacji przez ponad miesiąc, obecnie ciemnobrązowe z czerwonym połyskiem. Myłam włosy już ponad 20 razy, a kolor strasznie wolno się spłukuje. Od momentu aplikacji włosy wypadają garściami, są matowe, suche, plączą się. Nie polecam nikomu. Nawet po rozjaśnianiu nie miałam takiego pogromu na włosach, po prostu obecnie mam siano mimo olejowania, pielęgnacji bogatymi maskami i nawilżania włosów mleczkiem z keratyną i innymi specyfikami, nawet własnoręcznie przygotowywanymi ze świeżego awokado i oliwy z oliwek, które zawsze działały cuda.

Najlepsza farba do włosów

Farbuję włosy regularnie od około 10 lat. Przez ten czas przerobiłam wiele produktów ale tylko ta farba ze mną została na stałe.
Mój kolor to 801 - satynowy blond. Jest to ładny, jasny odcień blondu bez żółtych tonów.
W opakowaniu znajdziemy tubkę z kremem koloryzacyjnym, aktywator oraz miodową odżywkę do włosów. Aby przygotować krem należy wycisnąć zawartość tubki do buteleczki i mocno wstrząsnąć. Produkt nie śmierdzi amoniakiem i innymi chemikaliami, jak inne produkty koloryzacyjne.
Po zmyciu produktu do włosów należy użyć załączonej odżywki do włosów. Odżywka jednak nie jest moim ulubieńcem bo mimo, że nabłyszcza włosy to jednak powoduje u mnie puszenie się włosów.
Co do samej koloryzacji to jest to jedyny krem koloryzujący, który nie niszczy mi kompletnie włosów. Wiadomo, każde farbowanie w jakimś stopniu niszczy włosy ale w tym przypadku uszkodzenia są minimalne i przy pomocy odpowiedniej pielęgnacji w kilka dni moje włosy odzyskują zdrowie.

coś za coś

Farba świetnie pokrywa siwe włosy, nadaje im blasku, miękkości. W zestawie znajdziemy również mini maskę do włosów bazującą na sylikonach, która robi większe WOW na włosach.
Konsystencja dla mnie jest super, gdyż farbuję włosy sama lub z pomocą męża, farba się leje i delikatnie pieni, po nałożeniu na odrosty delikatnie masuję skórę głowy tak jak w przypadku szamponu. Niestety łatwo się ubrudzić.
Problem w tej farbie mam inny, przy użyciu drażni mi głowę (co nawet bym wytrzymała) ale strasznie wzmaga wypadanie włosów... W wannie i na szczotce jest ich bardzo dużo, co jest dla mnie niewybaczalne, ponieważ sprawia to, że moja wcześniejsza pielęgnacja włosów nie ma sensu. Używałam tej farby kilkukrotnie, za każdym razem wypadanie było ogromne. Zapach utrzymuje się kilka dni, żadna odżywka nie jest w stanie się go pozbyć.
Wolę siwieć, niż tracić kolejne włosy. Jestem zawiedziona, ponieważ znalazłam swój idealny chłodny odcień (nr. 300), zbliżony do naturalnego, idealnie maskujący oznaki starości, jednak boję się o swoje długie i gęste włosy.

Ba 4+

Farba Loreal Casting ma dużo zalet .Pięknie pokrywa siwe włosy,nue niszcząc ich przy tym gdyż jest bez amoniaku.Włosy po farbowaniu są miękki i sypie.
Jedyny problem konsystencja farby, farba się leje ,jest zbyt rzatka.Trzeba zabezpieczyć dobrze uszy i czoło.Ja używam koloru czarnego(lukrecja).

Podkreślenie koloru

Farbuję włosy Castingiem już od kilku lat. Lubię go za to, że nie sieje zniszczenia na mojej głowie, jest najdelikatniejszą farbą jaką kiedykolwiek używałam. Muszę jednak podkreślić, że efekt to delikatna koloryzacja, bardziej nadaje się do nadania naturalnemu kolorowi włosów fajnych refleksów i podkręcenie odcienia, niż do radykalnej zmiany kolorów. Zmywa się stopniowo, na tyle delikatnie, że przy dobrze dobranym kolorze względem naturalnego, nie trzeba nagle farbować włosów, kiedy tylko pojawi się odrost.
Za to MISTRZOSTWEM jest odżywka dodawana do tej farby. Chętnie bym ją kupiła w każdych ilościach, gdyby tylko można było dostać ją osobno.

Szybko się wypłukuje

Używałam tej farby kilkakrotnie, jakiś czas temu, głownie były to odcienie brązu - na plus duża gama kolorów, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, ale tylko wtedy gdy szukasz naturalnych kolorów. Chcesz coś bardziej żywego, niestety, niekoniecznie.
Farba jest łatwo dostępna w drogeriach, często można ją dostać na przecenie w przystępnej cenie - i uważam, że dopiero przeceniona jest warta zakupu.
Nakłada się przyjemnie, nie spływa z włosów, ale nie jest bardzo wydajna - to odróżnia ją od reszty farb z Loreal. I niestety nie jest trwała. Kolor bardzo szybko się wymywa - nazwałabym ją bardziej szamponem koloryzującym niż farbą. Szkoda...

Kiedyś moja ulubiona farba

Co prawda od mojego ostatniego użycia tej farby minęło trochę czasu, ale okres, kiedy farbowałam nią włosy wspominam bardzo pozytywnie.
Najważniejsze - kolorystyka. W ofercie dostępne są chłodne odcienie brązów/ciemnych blondów, bez dodatkowych złotych refleksów, co mi bardzo odpowiadało. Pozwalało bardzo naturalnie wyrównać kolor włosów bez późniejszych odrostów.

W opakowaniu znajdziemy bardzo wygodny aplikator z utleniaczem w środku, do którego bez problemu można dodać farbę bez wylewania i brudzenia wszystkiego wkoło. Wystarczy potrząsnąć buteleczką i mamy gotową mieszankę. Cienka końcówka pozwala bardzo precyzyjnie zaaplikować farbę na włosy.

Jak na farbę do włosów, zapach nie był jakoś bardzo drażniący, dało się wytrzymać bez duszenia :)

Odzywka dołączona do zestawu jest po prostu cudowna. Wystarcza spokojnie na kilka razy, a włosy po niej są super miękkie, błyszczące, nie plątają się.

Farb już nie kupuję, ponieważ aktualnie zaopatruję się w marki dostępne w hurtowniach fryzjerskich.

Farba spełnia moje oczekiwania

Po krem koloryzujący Casting Creme Gloss sięgnęłam po tym jak szukałam "tej odpowiedniej" dla mnie farby po wycofaniu przez L`Oreal serii PRODIGY.
Zanim trafiłam na kolor, który najbardziej odpowiadałby moim oczekiwaniom trochę minęło.
Niestety kolory wychodzą znacznie ciemniejsze niż informacja zawarta na opakowaniu. Odpowiednik Casting Creme do koloru Prodygy, który wskazywał producent, niestety ma się nijak, dlatego zachęcam samemu do poszukiwania koloru według własnych preferencji oraz wybieranie jaśniejszego odcienia wg informacji na opakowaniu.
Zazwyczaj celowałam w jasne/bardzo jasne brązy, natomiast używając tych tonów z Casting Creme włosy okazywały się bardzo ciemne brązowe wręcz wpadające w czerń.
Ostatecznie znalazłam odcień, który w miarę mi odpowiada i jest on z tonów ciemnego blondu (mam włosy ciemne).
Jeśli chodzi o sam produkt to jest on bardzo łatwy w użyciu. Farba podczas nakładania ma przyjemny zapach i co najważniejsze nie zawiera amoniaku. Produktu jest bardzo dużo i z pewnością wystarczy na pofarbowanie włosów średniej długości a nawet długich.
W opakowaniu znajdziemy również pojemniczek ze specjalną końcówką do nakładania farby. Po farbowaniu włosy są miękkie, błyszczące i gładkie, jest to zapewne również zasługa odżywki dołączonej do farby, która zapachem również powala.
Krycie oceniam jako dobre, natomiast mogłaby bardziej farbować całkowicie siwe włosy.
Na chwilę obecną jest to produkt, przy którym pozostanę, natomiast nie wykluczam, że będę poszukiwała jeszcze "tej jedynej".