Avon, Nail Experts, Gloss Guard Top Coat (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Tworzy na paznokciach mocny, lśniący film ochronny. Sprawia, że lakier wysycha w ciągu 30 sekund, przedłuża jego trwałość i odporność. Zapewnia niezmieniony, żywy kolor przez długi czas oraz długotrwały połysk. Zawiera filtry UV.

Emeryt genialny

Oj, chyba do takich rzeczy nie należy się przyznawać, ale nie mogę się powstrzymać by nie pochwalić tego top coat\'a.

Buteleczkę odkopałam z pół roku temu w pudle z lakierami. Przeraziłam się, bo ileż może mieć ona lat? Jednak otworzyłam, nic nie zgęstniało, wszystko w najlepszym porządku. To maznęłam eksperymentalnie po pomalowanych paznokciach i efekt przeszedł moje oczekiwania!

Top wspaniale nabłyszcza, przyspiesza wysychanie, ale także znacznie przedłuża (spokojnie o 2-3 dni) trwałość lakieru bazowego. Opóźnia ścieranie się końcówek.

Raczej niemożliwym jest go już dostać, a bardzo tego żałuję - mam nowy top z Essence, ale jednak nic nie przebije tego Avon\'owskiego emeryta, będę go używać póki będzie jeszcze gotów mi pomóc!

świetny!!

tylko dlaczego go wycofali ze sprzedaży?!

Kupiłam na avonowej wyprzedaży i żałuję,ze nei zrobiłam zapasu.
Lakier jest świetny,ponieważ tworzy cieniutką warstwę, która idealnie nabłyszcza pwoeirzchnie paznokcia.
Co wiecej przedłuża trwałosć lakieru!
I jest super wydajny,mam go już 7 miesiecy i zuzyłam jakieś10-15%!!

Nie kupię,tylko dlatego,ze juz nei ma takiej szansy ;/

Używam tego produktu od:7 m-cy

dla mnie bomba

Jestem zdziwiona pierwszymi opiniami, ktore sa tak negatywne, moze trafilyscie na jakas lipna serie?? ten nablyszczacz w ogole sie nie ciagnie, wrecz dwrotnie, jest dosc rzadki, latwo go rozprowadzic, w mig. Paznokcie pieknie sie po nim blyszcza, lakier w ogole nie schodzi, nie sciera sie, nie odpryskuje. Bardzo przyspiesza schniecie. Uwaga: poradzil sobie nawet z Nail Prisms Sally Hansen - lakier o pieknym kolorze, jednak w ogole nie schnacy i zlazacy po kilku godzinach. Wiec chwala Avononowi za to cudenko!!

Używam tego produktu od: kilka razy dopiero
Ilość zużytych opakowań: narazie zaczynam

ot taki sobie

Niby nabłyszcza, niby troszkę utrwala... Ale nie są to aż takie efekty, żeby mnie zachwycić. Przede wszystkim nie spełnia roli przyspieszania wysychania lakieru. Nie zauważyłam żadnej różnicy w tempie schnięcia. I, jak ktoś już wcześniej wspominał, nałożony samodzielnie bezpośrednio na paznokieć, już następnego dnia schodzi całymi płatami - nieładnie.

Fajny

Bardzo ładnie nabłyszcza. Widać różnicę kiedy jest on użyty. Czasem stosuję go prosto na paznokcie jako bezbarwny i efekt równiez zadowalający.
Jedną gwiazdkę odejmuje za konsystencję, kiedy wybieram go z buteleczki wydaje się jakby sie "ciągnął".

dla mnie fantastyczny

To mój ulubiony nabłyszczacz :)
* Maluję paznokcie zazwyczaj raz w tygodniu i dzięki nabłyszczaczowi kolorowy lakier nie zdziera się zbyt szybko, no i cały czas błyszczy. To pierwsza gwiazdka.
* Drugą daję za wygładzenie smug i nierówności, które niestety mi czasem wychodzą przy malowaniu francuskiego. Po nabłyszczeniu wyglądają jak pomalowane przez profesjonalistkę! :) Naprawdę!
* Trzecia gwiazdka jest za to, że starcza naprawdę na długo - przy używaniu go raz na tydzień wystarcza na prawie 5 m-cy!
* Czwarta gwiazdka pójdzie za to, że po zmianie kształtu buteleczki nabłyszczacz jest o wiele wygodniejszy w użytkowaniu (zawsze maluje paznokcie trzymając buteleczkę między kolanami i wcześniej niestety opakowanie dość często mi się wyślizgiwało...)
* No i piąta gwiazdka pójdzie za cenę ... w promocji :) Moja konsultantka daje mi zniżkę 15% więc ostatecznie płacę za niego ok. 11,80zł - myślę, że to bardzo dobra cena.
Dałabym jeszcze i szósta gwiazdkę, bo przestały mi się na pazurkach robić "pajęczynki". Może Avon coś udoskonalił? A może to dlatego, że zmieniłam lakiery z Avonowych na Italian Beauty i KillyS? A jedną gwiazdkę bym odjęła za to, że nabłyszczacz samotnie położony już następnego dnia odchodzi całymi płatami :(
Zostaję więc przy ocenie pięciu gwiazdek.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

niezniszczalny ;)

Do tej pory używałam utwardzacza Inglota i uważałam go za cud techniki. Ale przy Avonie jego zasługi nieco bledną ;)
Z opisów Wizażanek spodziewałam się, że będzie gęsty - nie jest w rzeczywistości, ale nawet jeżeli nawali się go za dużo, nie wylewa się poza płytkę paznokcia, tworzy równą, gładką warstwę.
Tylko trzeba uważać na bąbelki, które mogą zostać przy dużej ilości utwardzacza.
Paznokcie po nałożeniu tego cuda są niesamowicie gładkie i błyszczące, bardzo odporne na obtłuczenia, zarysowania, odbicia... Szybko wysycha, wygładza smugi czy nierówno rozprowadzony lakier kolorowy. Ale należy pilnować, żeby nałożyć go na całkowicie wysuszony lakier - inaczej smugi mogą się jeszcze powiększyć.

Jestem z tego nabłyszczacza bardzo zadowolona.
To jeden z nielicznych naprawdę udanych kosmetyków Avonu :)

dla zapracowanych kobiet

Lakier ten służy przede wszystkim dla kobiet które paznokcie maluję nie codziennie ale tak co 4 dni. I do tego on służy!!!!! jak dla mnie to był on rewelacyjny po pierwsze dlatego że ja paznokcie maluję we wzorki i naprawdę nie chce mi się zmywać moich dzieł codziennie zresztą też nie mam na to czasu
po drugie chodzę na basen i porzadkuję mieszkanie co też przyczynia się do tego że paznokcie szybciej się scierają, ale dzięki temu lakierowi one dłużej niż normalnie zachowywały taki efekt jak w pierwszym dniu pomalowania
ps. porada dla wszytskich go używających malujemy nim paznokcie dopiero wtedy gdy kolorowa warstwa poprzedniego lakieru już wyschła bo inaczej się bedzie rozmazywać :):):)

zmywacz (?)

Jeżeli to ma być preparat nabłyszczający, to chyba tylko w opakowaniu... Bo tak naprawde działa jak zmywacz do paznokci... Lakier pod spodem po prostu zmywa sie przy nakładaniu tego czegos... Jedyny plus i za to 2* to to, ze jako samodzielny lakier wyglada całkiem nieźle... Ale w takim razie po co taka nazwa? :/

Bez pękania

Z mojego punktu widzenia to jedyny kosmetyk, na którego brak reaguję nerwowo. Faktycznie przyspiesza wysychanie lakieru (choć może trzeba zamiast obiecywanych 60 sekund odczekać 90), dla mnie nie mniej ważne, że można przy jego użyciu "rozmalować" zacieki powstałe ze zbyt gęstego lakieru albo awaryjnie domalować odprysk, po operacji nie ma śladu,paznokcie błyszczą. Mimo, że używam go od lat (ponad 10 lat temu odkryłam poprzednika) nie zdarzyło mi się, żeby powłoka pękała (a wiele osób się na to skarży). Może to kwestia technologii nakładania. Pokrywam paznokcie nim paznokcie nie cieniutko - jak lakierem, ale "zalewam" grubą warstwą. Jest gęsty, więc nie spływa i dobrze trzyma się paznokcia.
Fakt, że nigdy nie próbowałam nakładać go na paznokieć bez lakieru, więc nie mam pojęcia jak się wtedy zachowuje.

KWC

Używam go nie zawsze do samego przyspieszenia wysychania lakieru.O te 60 sek mogłabym się spierać ale nie o to chodzi.LAkier używam najczęściej do odświeżenia lakieru.Gdy sam lakier matowieje, rysuje się lub ściera ja nakładam ten preparat i mam pazury jak nowo pomalowane...Ba nawet lepiej bo połysk jest nad wyraz silny i trwały.Jedyną wadą jest pękanie w pajączki ale u mnie to następuje po około 2 dni.Więc mam lakier na pazurach nawet tydzień właśnie dzięki temu preparatowi.Teraz kończę pierwsze opakowanie, co prawda zgęstniał ale wcale nie zmniejszyła się jego jakość :D
Polecam gorąco

25.5.2006 dodaję gwiazdkę-po raz pierwszy avon zrobił ulepszoną wersję nie tylko w opakowaniu ale w jakości. Pajączków już nie robi-zatem jest kosmetykiem bez wad a bardzo pomocnym i czyniacym cuda.

jak dla mnie jest idealny

jak dla mnie jest bardzo dobry! ładnie nabłyszcza, przyspiesza wysychanie lakieru oraz przedłuża jego trwałość. nie zauważyłam aby po kilku dniach pojawiała się ta "pajęczynka". po dość długim stosowaniu nie zasycha w buteleczce. jedyny minus- czasami po nałożeniu tego utwardzacza pojawiają się na pazurku bąble z powietrzem :( i za to własnie odejmuję gwiazdkę!