Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Najlepszy tusz jaki miałam!

Tusz naprawdę warty swojej ceny. Jak najbardziej pogrubia, podkręca i wydłuża rzęsy. Nie kruszy się w ciągu dnia, nie skleja rzęs i jest trwały. Stosuję go od kilku lat. Czasami kupuję inny i szybko wracam do tego, bo uważam, że w tej cenie nie ma lepszego!

Pewny zawodnik w mojej kosmetyczce ;)

To jeden z tych produktów, co do których nie mam wątpliwości kiedy po nie sięgam. Wiem, że mnie nie zawiedzie, że moje rzęsy będą wyglądać pięknie.
Przede wszystkim świetnie rozczesuje (nie ma mowy o sklejaniu). Rzęsy sprawiają wrażenie jakby były rozdzielone co do pojedynczej sztuki.
Bardzo efektownie wydłuża i tylko leciutko podkręca końcówki, dzięki czemu rzęsy wydają się naprawdę super długie.
Nie osypuje się w czasie dnia, a jednocześnie łatwo zmywa.
Bardzo łatwy w aplikacji.
W moim przypadku, nie jest to tusz pogrubiający, czy zagęszczający rzęsy w istotny sposób. Jest to maskara dająca efekt zjawiskowych wachlarzy - taki, jaki chyba najbardziej lubię.
Niezależnie od tego jakie tusze właśnie testuję, Masterpiece Max mam zawsze w swojej kosmetyczce. Mój pewniak, który daje mi poczucie bezpieczeństwa ;D

dla mnie świetny

Idealny na codzień. Łatwa, szybka aplikacja dająca naturalny efekt. Zastąpił mój ulubiony tusz roller lash z benefitu. Najlepsza maskara za świetną cenę.

dla mnie super

jestem z niego bardzo zadowolona. super trwały, nie kruszy się i nie tworzy efektu pandy, szczoteczka silikonowa równomiernie nakłada tusz, nie tworzy grudek. Jedna warstwa ładnie rzęsy podkreśla, są subtelne na codzienny makijaż. Dwie albo trzy warstwy sprawiają że moje rzęsy wyglądają pięknie, są gęste i długie. Miałam nawet pytania czy to moje czy sztuczne. Wytrzymuje cały dzień bez poprawek

Mój osobisty HIT

Kilka lat temu przeszukałam cały Internet, żeby znaleźć idealny tusz. No i tak napotkałam ten. Pamiętam, że miałam wtedy mało pieniędzy (ciężkie czasy studenckie), więc dozbierałam i go kupiłam. Ależ byłam zadowolona, pierwszy raz długie lekko grubsze i przede wszystkim rozdzielone rzęsy.
Zdążyłam przetestować wiele produktów, które pojawiały się później i były "hitami YouTube", ale nic jeszcze mi nie przypadło do gustu bardziej niż ten produkt, choć zdążył już nieco zmienić opakowanie, nadal jest moim tuszowym ulubieńcem.

Jeden z ulubionych

Jakoś tusze od MaxFactor od zawsze dobrze współgrały z moimi rzęsami.
A Masterpiece jest jednym z moich ulubieńców.

Dobrze pogrubia rzęsy, ładnie je wydłuża i podkręca.
Nie skleja, nie rozmazuje się, nie osypuje. Tak jak się go nałóży, tak można być pewnym, że cały dzień można spokojnie z nim spędzić i żadna osypana niespodzianka nie znajdzie się pod oczami.

Nie śmierdzi. Nie sprawia, że nasze rzęsy są twarde jakby miały się przy dotknięciu zaraz całe pokruszyć.

Szczoteczka zgrabna i przyjemna, krzywdy sobie na pewno nią nie zrobimy.

Słaby

Kupiłam zachęcona opiniami i się zawiodłam. Tusz ani nie wydłużył ani nie pogrubił mi rzęs, a do tego jego skleił. Inne dużo tańsze tusze sprawdziły się u mnie dużo lepiej.

Ulubiony

Po raz kolejny sięgam już po ten tusz i aż jestem zdziwiona, że jeszcze nie napisałam o nim opinii :)
Masterpiece jest zdecydowanie moim ulubieńcem. Miałam od niego długą przerwę, ale porównując go do poprzedników jakie ostatnimi czasy miałam widzę teraz, że zbyt długą ;)

zakochałam się :)

Pierwszy tusz, który przekonał mnie do silikonowych szczoteczek. Do tej pory używałam siostrzanego 2000k, który jest tuszem doskonałym, jednak to co robi ta wersja...wow. Pogrubia, wydłuża, pięknie rozczesuje rzęsy, a przy tym nie uczula! Trudno również ubrudzić powiekę używając tego produktu. Efekt utrzymuje się przez cały dzień bez efektu pandy pod oczami. A zmywanie? Najprostsza sprawa. Byłam zaskoczona jak łatwo zmyć produkt, który tak dobrze trzymał się przez cały dzień. decydowanie mój ulubieniec, polecam :)

Max Factor

Jeden z lepszych tuszów, które gościły w mojej kosmetyczce. Świetnie wydłuża i jednocześnie pogrubia rzęsy bez ich sklejania i nie pozostawia grudek. Unikalna szczoteczka rozdziela rzęsy nadając im pożądany kształt i sprawia, że oko jest idealnie pomalowane. Poręczne opakowanie i kształt dający się łatwo otworzyć to dodatkowe plusy tego tuszu.

Dobry tusz

Tusz kupiłam przypadkowo, ponieważ akurat skończył mi się poprzedni. Żałuję tylko, że tak późno na niego trafiłam, ponieważ jest rewelacyjny. Rzeczywiście wydłuża rzęsy a przy tym je pogrubia. Co prawda cena mogłaby być niższa, ale i tak jest to produkt godny polecenia.

Tusz godny polecenia

Cóż dużo pisać ! Tusz jest na prawdę godny polecenia ! Unosi i wydłuża rzęsy, piękna głęboka czerń.
Dzięki tej szczoteczce ( jak tusz mi się skończy to na pewno ją zachowam ) jestem w stanie bez problemu wytuszować dolne rzęsy, z każdym innym tuszem mam problem i zawsze się ubrudzę !
Tusz nie osypuje się. Wydaje mi się, że ten tusz szybko zasycha, ale tutaj duraline bardzo pomaga
Polecam ten produkt !

Uwielbiam ją!

Ten tusz jest jednym z najlepszych jakie używałam. Kupuję go zawsze, gdy jest na przecenie, ponieważ jest dość drogi. Ma fajna szczoteczkę, unosi i podkręca rzęsy. Niestety dosyć szybko zasycha w opakowaniu.