Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece MAX (Tusz wydłużająco-pogrubiający)

Pojemność 7,2 ml

Tusz posiada Max Factor Masterpiece MAX szczoteczkę Volume iFX, która podkreśla i rozdziela każdą rzęsę wydłużając ją i pogrubiając. Dodaje nawet do 400% więcej objętości w porównaniu z rzęsami nie umalowanymi tuszem. Nie osypuje się, nie rozmazuje oraz nie skleja rzęs.

Cudo cudo i jeszcze raz cudo

Tusz dostałam w prezencie i pokochaliśmy się od razu. Jest moim ideałem jaki powinien mieć tusz. Ma super szczoteczkę, która fajnie podkreśla, podkręca, pogrubia i wydłuża rzęsy. Tusz nie osypuje się, nie skleja rzęs, nie kruszy. Pięknie naturalnie podkreśla, aż ma się efekt takich sztucznych ale naturalnych rzęs. Klienci aż w pracy pytają się co ja zrobiłam z rzęsami :D A swoje mam naprawdę bardzo słabe. Także efekt megaa. I do tego trzeba podkreślić że jest bardzo trwały. Cały dzień spokojnie wytrzymuje.

dobry

Przyzwoity tusz , choć przyznam, że mam innych faworytów wśród marek drogeryjnych.
Niby wszystko jest poprawnie - nie kruszy się, jest w miarę trwały i nie odbija się na powiece, natomiast brak mi tu obiecanego efektu wow.
Tak naprawdę to lekko wydłuża i ładnie rozdziela rzęsy.
Szczoteczka mała, zgrabna, dość giętka - łatwo się nią manewruje.
Efekt można pogłębić, dokładając ewentualnie kolejną warstwę.
Sam produkt jest średnio wydajny, nie zasycha zbyt szybko w opakowaniu, ale też jego pojemność nie jest imponująca.
Podsumowując - wszystko jest ok, ale szału brak.

Ok ale bez szału

Mam długie, gęste i ciemne rzęsy więc praktycznie każdy tusz daje "jakiś" efekt. Z reguły szukam tych pogrubiających i podkręcających. Tusz maxfactor daje całkiem fajny efekt, ale raczej naturalny. Rzęsy są lekko wydłużone, podkręcone i rozczesane. Szczoteczka jest silikonowa i ma klasyczny kształt. Podoba mi się to, że nabiera się na nią idealna ilość produktu, nie za dużo i nie za mało. Ja za swoją maskarę zapłaciłam 15 zł i uważam, że nie warto jej kupować w standardowej cenie, bo raczej nie jest tego warta.

Świetnie rozdziela rzęsy

Tusz ma świetną szczoteczkę, która doskonale rozdziela każdą rzeszę, jest bardzo wydajny nie kruszy się po całym dniu noszenia i ma intensywnie czarny kolor. Jak dla mnie nic dodać nic ująć.

Idealne dopełnienie makijażu

Na ten tusz natrafiłam przypadkiem, ponieważ była promocja na jednej ze stron drogeryjnych - jednak nie żałuję swojego wyboru. Tusz jest bardzo wydajny, dodatkowo świetnie rozczesuje rzęsy i je pogrubia, a także się nie kruszy. Zawsze wiem, że mnie nie zawiedzie i pomoże mi się poczuć po prostu pięknie, nawet jeżeli tylko wytuszuje rzęsy. Aktualnie po wykorzystaniu całego tuszu została mi świetna szczoteczka, która wspaniale się sprawdza do rozczesywania sklejonych rzęs.

Super

Ciężko znaleźć dobry wydłużający tusz. Ten dla krótki rzęs sprawdzi się idealne. Mocno wydłuża rzęsy, rozdziela je i pogrubia. Efekt jest bardzo zadowalający. Dodatkowo ma bardzo głęboki kolor, nie osypuje się, jest trwały, trzyma się cały dzień. Polecam!

Używam od lat

Nie noszę sztucznych rzęs, ani nie stosuję zabiegów przedłużania rzęs, dlatego tusz do rzęs to kosmetyk bez którego nie mogę się obyć i też druga sprawa, że bez pomalowanych rzęs wyglądam nijako- czegoś mi brakuje.
Ten tusz stosuję od paru ładnych lat i nie zliczę ile opakowań zużyłam.
Stosuję go na zmianę z tuszem od Loreal i nie powiem, który jest lepszy, bo to 2 zupełnie różne tusze.
Tusz od Max Factora zapewnia raczej dzienny, naturalny efekt. Ja nie lubię mieć mocno wytuszowanych rzęs, bo w pracy muszę wyglądać elegancko, mam kontakt z klientem i ostatnie czego oczekuję, to posklejane, oblepione tuszem rzęsy.
Ten tusz ma małą, silikonową szczoteczkę, która dociera do najmniejszych, najdrobniejszych rzęs i pięknie je podkreśla.
Rzęsy są podkreślone, intensywnie czarne, oko jest widoczne i tego oczekuję.
Nie przysiadam do niego, nie nakładam 3 warstw, bo w moim wieku takie rzęsiska po prostu odpadają. Na większe wyjścia owszem i nawet pozwalam sobie na sztuczne rzęsy, ale na co dzień chcę je tylko pomalować, podkreślić i kończę na 1 warstwie.
Tusz się nie osypuje, nie odbija na górnej powiece i nie zasycha tak szybko w opakowaniu jak np 2000 calorii, który u mnie był kompletną klapą

Bez efektu wow

Efekt jaki dawał ten tusz był całkiem fajny - lekko wydłużał, podkręcał, rozdzielał, unosił rzęsy, ale zaznaczam, że nie dawał efektu sztucznych rzęs - raczej taki dzienny. Tusz nie odbijał mi się na pod brwiami a przyznam, że mam z tym problem, lekko się niestety osypywał.
Szczoteczkę miał dość małą, bez problemu można być dotrzeć nią do każdej rzęsy, ciężko było się nią ubrudzić - myślę, że większości osób będzie odpowiadać
To co mnie zaskoczyło to to, że ten tusz wystarczył na około miesiąc stosowania - bardzo krótko, ale po tym czasie się po prostu skończył.. ledwo dało się wytuszować rzęsy.. nie sądzę aby trafiło mi się otwierane opakowanie bo tusz kupiłam w internecie.
Podsumowując - nic specjalnego. Efekt poprawny, bez wow, trwałość też mogłaby być lepsza. Wydajność kiepska... Nie wrócę do niego.

Bardzo dobry

Używając tego tuszu doznałam efektu pogruienia i rozdzielenia rzęs. Jest bardzo trwały, nie rozmazuje się oraz nie skleja. Jestem naprawdę pod wrażeniem objętość moich rzęs.

Mój Mistrzuniu

Rzęsy mam krótkie, rzadkie, mega mizerne...

*To jedyny tusz, który od razu po pierwszym otwarciu ma idealna konsystencję

*Nie skleja

*Jest intensywnie czarny

*Wydłuża i pogrubia

*Nie osypuje się

*Trzyma się na rzęsach cały dzień

*Jest bardzo wydajny

*Jest wart swojej ceny

Uwielbiam i polecam :)

Idealny

Prawdę mówiąc zacznę od tego, iż na początku gdy zakupiłam ten tusz miałam mieszane uczucia co do niego. Wydawał mi się zbyt nijaki, nie robił z rzęsami nic spektakularnego. Odstawiłam go kupiłam sobie inny i dopiero przy drugim podejściu zauważyłam że ten tusz jest świetny. Wszystkie inne sklejaly mi rzęsy, a ten pięknie rozdzielał pojedynczo każdą najmniejszą rzęskę. Dzisiaj stwierdzam że jest obłędny, wydłuża jak nie wiadomo co i jest bardzo trwały do tego wcale się nie kruszy. Jest najczęściej używanym przeze mnie tuszem bo nigdy mnie nie zawiódł od tamtej pory jak nauczyłam się pracować szczoteczką aby podkreślić w rzęsach to co najlepsze ,a nie tylko wytuszowac byle jak na szybko.

Bardzo dobry tusz

Jeden z lepszych tuszy jakie miałam okazję używać. Co jest dla mnie najważniejsze nie powoduję obciążenia rzęs i nie skleja ich. Idealny dla kobiet, które stawiają na naturalność i pragną podkreślić naturalne piękno swoich oczu.

Najlepszy tusz ever

Testowałam różne tusze - od tańszych po bardzo drogie jak Dior Iconic czy Givenchy i za każdym razem wracam z podkulonym ogonem do tego tuszu. Nie skleja rzęs (genialna szczoteczka), długo się trzyma, nie kruszy się, a efekt dramatic look jest przepotężny. Bardzo mocno wydłuża rzęsy bez obciążania ich.