Biotherm, Aquasource Mask (maseczka nawilżająca, cera normalna/mieszana)

Biotherm, Aquasource Mask (maseczka nawilżająca, cera normalna/mieszana)

Maseczka intensywnie nawilżająca do cery normalnej i mieszanej.

Jej głównym składnikiem jest wyciąg z planktonu termalnego, który dostarcza skórze mikroelementy i witaminy. Działanie nawilżające wzmacniają: gliceryna i ceramidy. Olejek z drzewa masłowego wygładza i zmiękcza przesuszony naskórek.

DOBRA

Hmmm. Zgadza sie,ze dobrze nawilza ale przy mojej raczej tlustej cerze sie nie sprawdzila-mimo dosc lekkiej konsystencji jest dosc tresciwa i mi wyskakuja po niej grudki (pryszcze).Natomiast swietnie sprawdza sie po solarium albo opalaniu-wtedy jest ok.Aha.no i zgadza sie,ze tuz po nalozeniu czuc ja na twarzy (jakby mrowienie),wiec raczej nie nadaje sie do cery wrazliwej.

przyjemna

Jakimś dziwnym trafem zostałam jej próbkami obdarowywana w każdej Sephorze, w której robiłam ostatnio zakupy. Używałam jej dwa razy w tygodniu zamiast kremu na noc. Lekka, bardzo ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, ale nie można jej położyć za dużo, bo się wałkuje. Dobrze nawilża, wygładza, twarz jest rano miękka, gładka, ma wyrównany koloryt, nawet pory są zwężone. Wszystko byłoby pięknie, niestety, powoduje powstawanie dziwnych grudek, jakby wyprysków na policzkach. Wydajna.

wart swojej ceny

nic specjalnego

Maseczka ma postac zelu - konsystencja i zapach dosyc przyjemne. Nawilzanie tak na 3, bo efekt nie utrzymuje sie zbyt dlugo. No i niepolecam do cery wrazliwej - bo ja odczuwalam dosyc silne pieczenie podczas aplikacji

przeciętna

Maseczka rzeczywiście intensywnie nawilża skórę i... nic ponadto. Za tę cenę spodziewałam się lepszych efektów. Inna wada: opakownie wystarcza na zaledwie kilka aplikacji, bo skóra intensywnie "pije" Aquasource Masque. Kosmetyk na 3 z małym plusem. Drugiego opakowania raczej nie kupię.