Tołpa, Green, Łagodzenie., Delikatny żel micelarny do mycia twarzy i oczu

Tołpa, Green, Łagodzenie., Delikatny żel micelarny do mycia twarzy i oczu

Kwiat lotosu to dobra pozycja do medytacji. Wyciszenie i łagodzenie – czego chcieć więcej? Zawsze do tego można dołączyć anyż, który działa kojąco. W parze to prawdziwy zen również dla skóry.

oczyszczanie twarzy, demakijaż oczu i ust, demakijaż twarzy
wrażliwa
oczyszczające
hipoalergiczna
w tubie
żel

nie dla alergików

Mam skórę silnie reagującą na wszelkiego rodzaju alergeny. Ze względu na to, że z produktów tołpy byłam bardzo zadowolona tak też sięgnęłam po żel dedykowany dla mojej wrażliwej i skłonnej do alergii skóry... I to był mój błąd. Żel ma bardzo intensywny, nieprzyjemny zapach - wręcz mnie drażnił, powodując ogólny dyskomfort. Nie pienił się, co w pierwszym odruchu uznałam za plus... za to podczas mycia, czułam bardzo silne pieczenie skóry na policzkach i czole oraz mocne uczucie wysuszenia okolicy ust. Po chwili na twarzy pojawiła się silna, czerwona wysypka, która potem utrzymała się cały dzień... Jeśli ktoś ma mocną alergię i ma chęć skusić się na ten produkt - jak ja - to polecam się dwa razy zastanowić, bo dopiero po tygodniu od odstawienia produktu moja skóra wróciła do względnej równowagi.

Zupełnie nie dla mnie!

Przypadkowy zakup w Biedronce. Nie trafiony :/ Seria łagodzenie? Przyjazny dla wrażliwej skóry? Hypoalergiczny? No proszę, wybaczcie, ale jak dla mnie nie z taką kompozycją zapachową! Miałam wrażenie, że myję twarz perfumami! Zapach może i ładny, ale jak dla mnie zbyt intensywny, niezbyt kojący, a na
pewno nie wyciszający po całym dniu :(
Czy łagodzi podrażnienia? Niespecjalnie :/ Czy nawilża? Tak sobie :/
A na pewno nie nadaje się do demakijażu oczu i ust-oczy podrażnia, na ustach pozostawia gorzki posmak. Makijaż zresztą zmywa średnio dokładnie, trzeba tonikiem domyć resztę :/

Jestem z niego zadowolona

Żel kupiłam na promocji w drogerii. Zachęciły mnie dobre opinie jakie słyszałam o marce Tołpa. I rzeczywiście, po użyciu wielu kosmetyków mogę powiedzieć, że się z nimi zgadzam.
Żel używałam codziennie wieczorem, aby dokładnie zmyć pozostałości makijażu, które nie zeszły za pomocą nasączonego płynem wacika.
Żel te jest bardzo delikatny dla skóry. Nie wysusza cery i nie podrażnia jej, a wręcz przeciwnie - działa bardzo kojąco.
Ma delikatny zapach, dla mnie idealny, ponieważ nie lubię mocnych zapachów, szczególnie w kosmetykach do twarzy, które kojarzą mi się z ogromną ilością chemii.
Opakowanie jest wygodne w użyciu.
POLECAM

Bardzo fajny

Świetny preparat do szybkiego zmywania makijażu, używam pod prysznicem :-). Delikatny, łagodny dla cery. Genialne jest to, że jednocześnie można nim zmyć makijaż oczu.

Bardzo go lubię

Kupiłam go tylko dlatego, że był na promocji i mile mnie zaskoczył. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i makijaż, jest delikatny dla oczu, dlatego dobrze się sprawdza także przy ich demakijażu. Żel jest bardzo delikatny dla skóry, nie uczula nie podrażnia. Delikatnie nawilża i koi skórę, przywracając jej komfort. Produkt ma bardzo dobry, przemyślany skład. Zapach jest bardzo delikatny. Opakowanie wygodne z otwarciem w postaci klipsa. Cena jest niska a produkt jest wydajny i ogólnodostępny. Gorąco polecam, warto przynajmniej wypróbować ;)

Bardzo go lubię

Bardzo lubię ten żel. Nie podrażnia mi skóry i dobrze usuwa makijaż. Niestety się nie pieni i raczej nie pachnie. To znaczy czymś tam pachnie ale nie umiem tego opisać - zapach jest raczej nijaki i mało wyczuwalny. Żel się nie pieni i zazwyczaj zużywam go więcej niż powinnam ale to, że się nie pieni raczej jest plusem. Bo dobrze pieni się raczej wszystko co ma w sobie dużo chemii.
Po jego stosowaniu nie mam żadnych podrażnień - jest delikatny - a skóra nie jest ściągnięta.
Polecam.

bardzo łagodny

Mam cerę mieszaną, ale bardzo łatwo ją podrażnić czy wysuszyć. Postanowiłam kupić jakiś delikatny żel bez sls i wzięłam w ciemno tego. Dla mnie jest naprawdę dobry.

Produkt jest gęsty i przeźroczysty. Nie pieni się wcale, więc nie ma co lać go więcej, bo i tak się nie pieni. Dla mnie ciężko się do tego przyzwyczaić, bo wszystkie poprzednie produkty do mycia twarzy wybierałam pieniące.

Zapach anyżu uwielbiam, jest taki trochę męski. Świetny.

Żel dobrze oczyszcza skórę. Makijaż zmywam cały płynem micelarnym, więc tutaj za bardzo wykazać się nie może, ale jak zostają mi jakieś resztki tuszu do rzęs, to usuwa je bez problemu.

Także dobrze oczyszcza buzię po nocy, gdzie nakładam jakiś bardziej treściwy krem i olejek. Wszelkie pozostałości tych kosmetyków usuwa a także sebum.
Czuć, że skóra jest czyściutka.

Najważniejsze, to nie ściąga skóry ani trochę a większość żeli nawet tych do cery suchej mnie ściągało.

Moja skóra często po myciu jest zaczerwieniona a przy Tołpie Łagodzenie tego problemu nie ma.

Dla mojej cery mieszanej jest bardzo fajny, chociaż mógłby być bardziej wydajny. Także stylistyka opakowania przypadła mi do gustu.

Przeciętny o beznadziejnym zapachu

Skuszona miłymi wspomnieniami innego żelu do mycia z firmy Tołpa, kupiłam tę wersję. Działanie oceniam na przeciętne, nie wyróżniające się- jest teraz dużo fajnych żeli do mycia. Ale zapach? zapach jest wręcz okrutny, musiałam go odstawić na dłuższy czas bo totalnie mnie on odstraszał, teraz ponownie do niego wrócę ale jedynie po to żeby nie wyrzucać pieniędzy w błoto. Na pewno do niego nie wrócę.

Skuteczny, łagodny i niedrogi :)

Złapałam go w pośpiechu przy kasie w markecie, bo akurat kończył mi się używany przeze mnie do tej pory żel micelarny Ziaji.
mówi się że pośpiech jest złym doradcą jednak w tym przypadku sprawił, że odkryłam świetny kosmetyk.
Jest bardzo łagodny, a to ważne przy mojej ultra wrażliwej naczynkowej cerze, a przy tym niewiarygodnie skuteczny. Bez uprzedniego zmywania wacikiem jest w stanie usunąć prawie cały makijaż, zwłaszcza oczu, a ja używam cieni, tuszu i eyelinera w dość ciemnych kolorach. Po przemyciu tym żelem już niewiele zostaje do starcia wacikiem :)
Żel Ziaji nie umywał się do skuteczności żelu Tołpy.
Będę kupować , mimo, że ma troszkę drażniący zapach :P