Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling `3 enzymy`

Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling `3 enzymy`

Peeling 3 enzymy to efekt gładkiej skóry. Kosmetyk działa jak peeling, ale nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom:
- bromelainie z ananasa,
- papainie z papai,
- mikrokapsułowanej keratynazie.
Bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości. Pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, matową i bez zaskórników.
0% alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów
i donorów formaldehydu

Lubimy się

Z każdej strony widziałam tylko pozytywne opinie na temat tego kosmetyku i przyznam szczerze, że mocno się na niego nakręciłam.
Miał na twarzy robić cuda - złuszczać, napinać, oczyszczać pory. Podchodziłam do niego raczej sceptycznie. W końcu gdy na półce w Hebe zastałam ostatni egzemplarz w promocji, uznałam że trzeba z tego skorzystać. Za produkt zapłaciłam 21 zlotych i jeszcze tego samego dnia przystąpiłam do aplikacji na twarz.
W tym miejscu dodam, że jestem posiadaczką cery normalnej z delikatnie rozszerzonymi porami w okolicy nosa. Borykam się z wypryskami pojawiającymi się po spożyciu większej ilości przetworzonej żywności. Skóra dobrze toleruje wszelkie kwasy i peelingi chemiczne, mimo tego jest dość wrażliwa.

Pierwsze co rzuca się w oczy gdy sięgamy po produkt to opakowanie:
Bardzo na plus; lubię metalowe tubki tołpy, są ładne i poręczne, a jednocześnie korzystne z punktu widzenia samego produktu - nie zasysają powietrza do wnętrza. Grafika na opakowaniu jest bardzo estetyczna, kolorowe owoce zachęcają do używania. Typowe dla Tołpy są także obszerne opisy kosmetyku i jego działania.

Z tubki wyciskamy półprzezroczysty-biały żel o przyjemnym zapachu. Niewielka ilość wystarcza do pokrycia całej twarzy, konsystencja przyjemna, po chwili od nałożenia zaczyna się lekko kleić.
Z licznych opinii wynikało, że po aplikacji można spodziewać się pieczenia, szczypania bądź ogólnego dyskomfortu skóry.
W moim przypadku nic takiego się nie wydarzyło.. ani przy pierwszym użyciu, ani w zasadzie przy każdym z kolejnych. Raz jedynie mój nos zrobił się czerwony, nie mniej po zmyciu peelingu i nawilżeniu rumień minął.
Zgodnie z zaleceniami producenta kosmetyk powinniśmy trzymać na twarzy przez 15 minut, u mnie zazwyczaj trwa to trochę dłużej.
Ze spłukiwaniem resztek produktu nie ma problemu - łatwo się zmywa, czuć w których miejscach na twarzy pozostał jeszcze śliski żel.

Po jego użyciu skóra jest jakby rozpulchniona, sprężysta i gładka. Nie czuję podrażnienia ani przesuszenia. Po kilku użyciach pory na nosie stały się czystsze, mam też wrażenie że są ściągnięte. Nie uregulował u mnie wydzielania sebum.

Dobry

Kupiłam go ponieważ była na niego promocja w Rossmannie. Dość sceptycznie podeszłam do tematu gdyż nie zauważam efektów stosując maski czy peelingi. Po nałożeniu przez całe 10 minut jak zalecono na opakowaniu skóra strasznie piekła. Natomiast na drugi dzień wyskoczyło trochę krost. Nie jestem przekonana czy taki ma być efekt.

porządny peeling, oczyszczona, promienna skóra

używam już drugiego opakowania i jestem zadowolona. produkt z dobrym składem :) widać efekty , moja cera jest mega oczyszczona i promienna. pielęgnacja lepiej sie wchłania odkąd go stosuje :) skóra lekko piecze przez pierwsze 30 sekund od nałożenia ale dzieki temu czuje , że kosmetyk działa i robi swoja robotę :) polecam spróbować tym którzy się zastanawiają

Lubie

Jedni kochają inni nienawidzą. Ja należę do tej pierwszej grupy. Początkowo po użyciu peelingu skóra piecze ale szybko się przyzwyczaja. Skóra po aplikacji pozostaje gładka i dobrze oczyszczona.

nie ma ochów i achów...

Peeling faktycznie dość dobrze oczyszcza, działa na duże niedoskonałości i pozostawia matową skórę. Niemniej jednak, nie zauważyłam, aby bardzo oczyszczał zaskórniki, Efekt jest krótkotrwały i dość szybko zaskórniki znowu się pojawiają. Ponadto, mimo jego użycia dalej mam podkreślone suche skórki.
Producent zaleca stosowanie go 2 razy w tygodniu, natomiast u mnie efekty widać, gdy stosuję ten peeling 3 razy w tygodniu.
Stosowałam dużo lepsze peelingi enzymatyczne.

rewelacja

Zanim zakupiłam ten peeling dużo o nim czytałam. Kusił, kusił aż skusił. I teraz jestem zł, że tak późno skusił. Peeling ma świeży, owocowy zapach. Jest też bardzo wydajny. Zdarza się, że po nałożeniu na skórę trochę piecze, ale jest to chwilowe. Produkt jest łatwy w użyciu i łatwo się go też zmywa. Skóra po jego użyciu jest delikatna, przyjemna w dotyku. A jak zaaplikuję jeszcze serum to mam wrażenie, że odżywa. Nie jest to produkt bardzo tani, ale często można go trafić na promocjach i wtedy warto kupić i cieszyć się piękną buzią.

Bardzo dobry peeling enzymatyczny

Czytałam wiele recenzji na jego temat ale jakoś nie po drodze było mi go kupić. Skusiłam sie na niego na promocji w Rossmann- cena była super bo zapłaciłam ok. 17 zł :) Nie wiem jak mogłam wcześniej bez niego żyć! Jest świetny- super oczyszcza, pozostawia cerę bardzo gładką, zaskórniki są zniwelowane i co najważniejsze nie podrażnia!! Przy pierwszym użyciu czułam pieczenie, które minęło po kilku chwilach. Po zmyciu skóra nie była nawet zaczerwieniona.
Produkt bardzo ładnie pachnie i łatwo się go aplikuje.

bez ochów i achów

Nie rozumiem skąd się wzięły pozytywne opinie na jego temat. Mam skore tłustą z wypryskami, stosowałam go przez miesiąc po 10 minut. Nie zmniejsza wydzielania sebum na czym najbardziej mi zależało, skóra po nim się troszkę łuszczy co daje uczucie brudu i lepkości. Nie zdziałał cudów.. w sumie to nic nie zdziałał, oczyszczenie minimalne.

Dermo Face

Jak na peeling enzymatyczny to jest ok. Ok jest takze samo opakowanie - ktore nie jest moze szczytem designu, ale jest wygodne i nie pozwala na zmarnowanie zawartosci tubki.

Nieco gorzej jest z pierwszym kontaktem z peelingiem - pomimo fajnego zapachu posmarowana skora najzwyczajniej piecze jak diabli. Wraz z kolejnymi uzyciami uczucie lekko zelzalo, niemniej trzeba je odnotowac. Lepsze wrazenie sprawiaja za to same efekty peelingu - twarz jest miękka i oczyszczona, jest przyjemna w dotyku i nieprzesuszona.

Jeżei ktos jest w stanie przezyc opisany dyskomfort to warto.

U mnie nie robi nic

Po zużyciu pierwszego opakowania byłam w szoku, bo za każdym razem kiedy go stosowałam nie widziałam absolutnie żadnych efektów. Nie poprawił kondycji mojej skóry pod żadnym względem. Nie radzi sobie nawet z suchymi skórkami, a z tym sobie radzą u mnie prawie wszystkie peelingi enzymatyczne. Ponieważ jest tak zachwalany, kupiłam drugą tubkę z postanowieniem, że będę nakładała grubą warstwą, bo tak jest napisane na opakowaniu. W tubce jest malutko produktu, więc nakładany grubą warstwą, wystarczył mi na 3 aplikacje. Znowu żadnych efektów, ale wszyscy chwalą, to kupiłam jeszcze jedną tubkę, z nadzieją, że po trzech opakowaniach na pewno zauważę jakąś różnicę. Nie zauważyłam. To jeden z moich największych zawodów kosmetycznych. Ja nie wiem co w tym produkcie można chwalić. Nigdy nie wrócę do tego peelingu i generalnie, przez ten produkt zniechęciłam się do całej marki. Przykro mi.

Kosmetyk cud!

Peeling 3 enzymy to kosmetyk idealny dla mojej bardzo kapryśnej cery. Próbowałam wiele peelingów ale ten jest absolutnie idealnym rozwiązaniem. Peeling ten jest bardzo łatwy w użyciu a do tego przyjemnie pachnie. Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną poprawę - skóra wyglądała promiennie i miałam wrażenie jakby się wygładziła i wyglądała o wiele zdrowiej. Kosmetyk ten bardzo dobrze współpracuje z moją cerą (mieszaną ze skłonnością do wyprysków).

Nie dla mnie

Konsekwentnie, po raz kolejny niepowodzenie w zetknięciu z tą marką. A ciągle jednak liczyłam, że między nami zagra, więc skuszona pozytywnymi recenzjami nabyłam peeling.
Opakowanie cudeńko, bardzo fajny dizajn, spoko pomysł z rezygnacją z plastiku. Za to duży plus. Dlaczego jednak nie gra? Otóż przyjemność korzystania z tego produktu porównałabym do przyjemności płynącej z nakładania sobie papieru ściernego w kremie na twarz - zwyczajnie boli. Ja wiem, WIEM, że to peeling, ale c'mon, cierpienie w imię piękna ma swoje granice ;) A tak na poważnie, to nie dałabym rady tego trzymać zalecane 10 min, robiłam kilka podejść i za każdym razem zmywałam dużo szybciej. Niestety nie jestem skłonna do poświęcenia, żeby zobaczyć 'co by było gdyby'. Ogólnie jest to dziwne, bo nigdy nie miałam problemów z peelingami enzymatycznymi. Kolejnym minusem jest również fakt, że produkt zachowuje swoją ważność tylko do 3mc po otwarciu. Trochę to mało... chyba, że ktoś faktycznie używa peelingu 2x w tygodniu jak zaleca producent.
Nie kupię ponownie.