Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling '3 enzymy' (stara wersja)

Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling '3 enzymy' (stara wersja)

Tołpa
Średnia ocena: 0.00/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.69/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tołpa Dermo Face Sebio. Peeling 3 enzymy to peeling do twarzy, jednakże nie zawiera kwasów AHA oraz drobinek. Usuwa naskórek, dzięki enzymom bez konieczności dodatkowych podrażnień. Zapobiega powstawaniu zaskórników oraz głęboko oczyszcza pory. Zalecany jest do skóry skłonnej do podrażnień i alergii oraz do skóry wrażliwej, alergicznej i problematycznej. Ponadto używać go mogą osoby z cerą tłustą, mieszaną oraz normalną.

Produkt ten eliminuje nawracające oraz uporczywe niedoskonałości. Wygładza powierzchnię naskórka, regulując jego rogowacenie. Enzymy zawarte w tym peelingu wnikają w głębokie warstwy skóry, pozostawiając ją gładką w dotyku. Podczas aplikacji można odczuć zaczerwienienie, pieczenie oraz mrowienie. W skład wchodzi papaina z papai, bromelaina z ananasa oraz keratolina.

Właściwości peelingu 3 enzymy Tołpa Dermo Face Sebio.:
- intensywnie złuszcza naskórek,
- bez sztucznych barwników, parabenów, silikonów oraz oleju parafinowego,
- posiada fizjologiczne pH,
- eliminuje nawracające niedoskonałości,
- zmniejsza ilość zaskórników,
- ogranicza wydzielanie sebum,
- głęboko oczyszcza pory,
- nie zawiera kwasów AHA oraz drobinek,
- produkt wegański,
- normalizuje i matuje skórę.

Bardzo fajny

Zdecydowanie peelingi enzymatyczne to moje ulubione. Testowałam już wiele i z jednych byłam zadowolona bardziej a z innych mniej. Ten jest zdecydowanie jednym z lepszych. Delikatny, ale spełnia swoją funkcję, pachnie dość delikatnie i świeżo, ładnie wygładza skórę i mi jej nie ściąga jak się zdarzało w przypadku produktów innych firm. Ogólnie jestem na tak.

Jeden z ulubionych

Peelingów enzymatycznych używam od jakiegoś czasu - jak wiele z nas, przekonałam się, że są bardziej przyjazne skórze, niż peelingi mechaniczne, z drobinkami. Poza tym są mniej szkodliwe dla środowiska - drobinki zawarte w peelingach tradycyjnych mogą zanieczyszczać wodę, o której stan obecnie musimy bardzo dbać.
Filozofia marki Tołpa zgadza się z moimi osobistymi przekonaniami - jest naturalna, dba o ekologiczność opakowań, korzysta z naturalnych składników. Jest to również marka rodzima, więc przy transporcie produktów wytwarza się mniejszy ślad węglowy. Tak jak obiecuje producent, peeling zmniejsza widoczność zaskórników. Wydawałoby się, że to peelingi mechaniczne, silniejsze powinny lepiej sobie radzić z tym problemem, a jest wręcz odwrotnie. Od czasu stosowania peelingu Tołpa niemalże całkowicie pozbyłam się zaskorników w tzw. strefie T. Jest to produkt przyjazny skórze, raczej nie zawiera mocno drazniących składników, no chyba ze ktoś ma specyficzną alergię.
Jest wydajny, opakowanie nie tylko jest łatwe w recyklingu, ale również pomaga w zuzyciu produktu do końca.
Co do ceny i dostępności - dostępny prawie wszędzie, w cenie regularnej może nadszarpnąć budżet, ale starcza na bardzo długo. Często można jednak spotkać promocje, w sklepie internetowym Tołpy lub w lokalnych drogeriach.

U mnie się sprawdza

Wiem że opinie są różne że raz działa raz nie działa.... to chyba kwestia skóry bo koleżanka używająca tego samego produktu odczuwa pieczenie skóry i zaczerwienienie a u mnie nie ma tego efektu kompletnie. Lubię ten peeling bo jest nieinwazyjny, jednocześnie skuteczny i delikatny, stosowany regularnie daje widoczny efekt pewnego wygładzenia i oczyszczenia cery.

Peeling jest wydajny, dobrze się rozsmarowuje, u mnie nie piecze, ma wygodną metalową tubkę która pozwala wycisnąć produkt do ostatniej kropelki
Szczerze polecam

Nie wyobrazam sobie zycia bez niego!

Nie wyobrazam sobie mojej codziennej pielegnacji bez tego peelingu!Robie magie na mojej buzi, skora jest idealnie gladka, mniej porow, wygladzenie. Moze jedynie zapach troszke drazni, ale dla tego efektu mozna przymknac na to oko. Opakowanie mogloby byc plastikowe, metalowa tubka w miejscu zgniecenia sie niszczy.

Delikatny peeling o egzotycznym zapachu!

Peeling kupiłam na promocji w Hebe, to już mój kolejny kosmetyk od marki Tołpa. Co mogę o nim powiedzieć? Ma przepiękny, egzotyczny zapach, w delikatny sposób złuszcza mój naskórek, a buzia po zastosowaniu peelingu jest świeża i oczyszczona. Ma bardzo fajny skład, nie uczula mnie - używając go regularnie widoczne są efekty na skórze. Moja twarz na pewno się z nim polubiła. Zaletą jest również wydajność, gdyż opakowanie dosłownie nie może mi się skończyć. Na pewno kupię go ponownie.

Sztos, hit, KWC!

Kosmetyk poleciła mi koleżanka, która jest niemal dwukrotnie młodsza ode mnie (za rok z haczykiem skończę 40 lat, ale moja cera w strefie T czasem czuje się jak nastolatka ;)). Wcześniej nie byłam przekonana do peelingów enzymatycznych, nade wszystko stawiałam drapaki - im mocniejsze, tym lepiej. Skoro jednak znajoma tak bardzo polecała, dodatkowo była promocja, zakupiłam od razu całą serię.

Peeling okazał się totalnym strzałem w dziesiątkę. Ma mocno złuszczające działanie, ale przy tym nie podrażnia, nawet naczynek - trzeba jednak bardzo pilnować czasu, bo pozostawiony zbyt długo może "przypiec", co jest mało przyjemne (optymalny dla mnie to podane przez producenta 10 minut). Po zastosowaniu cera jest gładka, oczyszczona, rozświetlona, nie pojawia się uczucie ściągnięcia. Najbardziej zadowolona jestem z tego, że znacznie ułatwia usuwanie zaskórników i wągrów, które niestety lubią mnie czasem zaatakować - wszystko pięknie wychodzi, bez podrażnień i pozostawiania śladów. Ostatnio pokusiłam się o wyciśnięcie kliku podskórnych "nieprzyjaciół" w trakcie okresu, co zawsze kończyło się masakrą. Po użyciu tego peelingu poszło gładko i na drugi dzień kompletnie nic nie było widać, nie powstały syfki wynikające z niedokładnego oczyszczenia zaskórników ani uszkodzenia naskórka związane ze zbyt długim i mocnym "ciśnięciem".

Najbardziej lubię go aplikować na sam koniec kąpieli, gdy pory są dodatkowo rozpulchnione. Plusem jest też to, że wtedy łatwiej mi dokładnie usunąć kosmetyk (porównując do mycia samej twarzy poza wanną) - używam do tego celu prysznica ustawionego na dość mocny strumień ;).

Moim zdaniem każdy powinien poeksperymentować z ilością i czasem trzymania preparatu na skórze, bo ma mocne działanie - ja nakładam grubą warstwę na strefę T, a cienką na naczynkowe policzki. Można go zastosować jedynie punktowo na zmiany, nie tylko na twarzy, ale i całym ciele!

Średni

Peeling jest mało przyjemny w użyciu, piecze, a skutki nie są na tyle oszałamiające, żeby znosić nieprzyjemną pielęgnację. Tubka praktyczna, zapach egzotycznie owocowy na plus. Nie jest to zły produkt, ale zdecydowanie poeksperymentowałabym z innymi peelingami enzymatycznymi.

średniak

Sądzę, że ten peeling jest dość średni. Przede wszystkim dla mnie jest zbyt mocny, wolę jednak delikatniejsze złuszczanie, kupując wiedziałam na co się pisze ale chciałam spróbować. Dużym minusem jest mocne pieczenie, ale da się to przeżyć. Skóra po użyciu była wygładzona, znikały wszelkie suche skórki. Oczywiście była przesuszona, ale po użyciu kremu dyskomfort znikał. Niestety nie zrobił niczego wow. Miałam nadzieje że pomoże mi w walce z zaskórnikami, co obiecuje producent, niestety tego nie zrobił.

Produkt, który u mnie nie działa.

Peeling enzymatyczney - sebio 3 enzymy z Tołpa.

Dostępność: rossmann, Hebe, natura. Peeling poszukuje powyżej 30 złotych. Całkiem sporo jak na 40ml tubkę. Według mnie jest średnio wydajny I nie należy do najtańszych.

Peeling zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które umożliwia wydobycie go do samego końca.

Zapach jest mocny, bardzo mocno czuć w nim ananasa. ???? Zapach jest przyjemny.

Ma konsystencję żelową. Po aplikacji, skóra lekko mnie piecze, ale tylko w okolicy ust. Łatwo się go zmywa.

Nie ściąga skóry, nie podrażnia, ale ja i dużych efektów tego produktu nie widzę.

Lekko wycisza skórę, wygładza , lekko oczyszcza moją problematyczną brodę oraz nos, ale większych efektów to ja tu nie widzę. Zdecydowanie spodziewałam się więcej jak na tak popularny kosmetyk.

Nie uważam, aby to był bubel. Moja siostra chwali ten produkt I jej się sprawdza.

Ogólnie, jeśli ktoś go nie miał, a chciałby przetestować to polecam sprawdzić.

nie działa i nie pomaga

Ależ liczyła na dobre efekty po tych opiniach tutaj. Ale nie, ten kosmetyk dosłownie nic nie dał. Nic. Zero efektu. Co więcej dość mocno szczypie, ja nakładałam na brodę i nos, zawsze szczypało. Ale pal licho to, gdyby były jeszcze efekty. Jednak totalnie nie było poprawy. Ogromna wada, a w zasadzie fundamentalna, czyli brak działania.

Jeden z ulubionych

Peeling zakupiłam po poleceniach na kanale mojego makijazowego guru Maxineczki :) w pewnym momencie boom był
tak ogromny, ze brakowało go na drogeryjnych półkach, zastanawiałam się więc, czy produkt jest aż tak genialny, czy jednak każda z pań jest tak samo ciekawa jak ja. Po zakupie już tego samego wieczoru przystąpiłam do testowania. Produkt kupujemy w ładnym kolorowym kartoniku, w środku znajduje się aluminiowa tuba zabezpieczająca kosmetyk przed bakteriami i powietrzem. Sam
produkt ma półprzeźroczystą, żelową konsystencję i dość przyjemny zapach (aczkolwiek bywały dni, gdzie stawał się męcząco-drażniący). Producent zaleca aplikację na 10 minut plus zmycie z wykonaniem delikatnego masażu. Używałam dość regularnie, choć do tej pory byłam zwolenniczką silnych mechanicznych peelingów. Produkt spełnia swoje zadanie, cera po aplikacji jest bardzo przyjemna, ładnie się odświeża, w dłuższej perspektywie poprawia wygląd i gładkość. Zalecam systematyczność i podejrzewam, ze będzie nadal znikał z półek w podobnym tempie

Przyzwoite odświeżenie cery, ale u mnie nie spełnił oczekiwań producenta

Był to mój pierwszy peeling enzymatyczny, na który się zdecydowałam zaraz po tym, jak dowiedziałam się, że drobinki złuszczające w mechanicznych peelingach szkodzą skórze z trądzikiem i muszę przyznać, że było to doświadczenie pozytywne, aczkolwiek czterech liter mi nie urwało ;)
Podoba mi się wygodna tubka, jak i owocowo-ziemny zapach (tak, ziemną nutę w nim wyczuwam - to pewnie ten torf :D).
Żel każdorazowo aplikowałam na zwilżoną skórę twarzy, delikatnie wmasowywałam i pozostawiałam na 10 minut. Na początku trochę piekło, ale po chwili przestawało. Skóra po zmyciu żelu była wyraźnie rozjaśniona, matowa i wygładzona. Nie powiem jednak, żebym zauważyła redukcję/zmniejszenie występowania zaskórników czy innych niedoskonałości. Produkcja sebum również nie uległa zmniejszeniu. Być może, gdybym do użycia peelingu podeszła z większą regularnościa np. raz na tydzień zamiast raz na 2 tygodnie to sprawa też wyglądałaby inaczej. Może jeszcze kiedyś to sprawdzę.
Nie zmienia to jednak faktu,że peeling bardziej odświeżał moją cerę, a jego dobroczynne działanie widoczne było dla mnie zbyt krótko.