Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling `3 enzymy`

douglas.pl
Średnia ocena: 3.43/5

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Peeling 3 enzymy to efekt gładkiej skóry. Kosmetyk działa jak peeling, ale nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom:
- bromelainie z ananasa,
- papainie z papai,
- mikrokapsułowanej keratynazie.
Bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości. Pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, matową i bez zaskórników.
0% alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów
i donorów formaldehydu

Lubie go

Właśnie skończyłam drugie opakowanie pellingu tolpy, w łazienkowej szafce czeka już na mnie kolejne;) jest to produkt, który porpostu lubie. Nie widzę po nim spektakularnych efektów, ale mimo to stosuje go z przyjemnością. Ma bardzo przyjemna konsytencję i zapach, nie podrażnia mojej wrażliwej cery- choć po użyciu jest oczywiście zaróżowiona. Traktuje go jako dopełnienie dbania o siebie;)

Nawet nawet

Testowane na chłopaku, który ma ogromne pory i gleboko zapchane mieszki na nosie, peeling lekko je rozjaśnił i zmniejszył pory, ale nie pozbył się problemu, sebum trzeba było usunąć mechanicznie. Wyrównał natomiast koloryt i zmiękczył skórę, gdyby nie ta cena i mala ilość w opakowaniu kupiłabym więcej

Natomiast na mnie zadziałał super, mam suchą skórę z zawsze błyszczącym nosem i po uzyciu peelingu 2 razy wydzielanie sebum rzeczywiście zaczęło się zmniejszać, poznikaly mi suche krostki na policzkach i skora jest idealnie gladka

Cytrusowa glinka

Zakupiłam krem z tej serii i jestem z niego zadowolona -fajnie matuje więc na pewno przy nim zostaje od czasu do czasu
Jestem fanką glinek sypki do przyrządzania Samdzielnie w domu -np z firmy bioline
Glinka jest w aluminiowym opakowanie czego nie lubię -jest dość mocną więc gruba warstwa się u mnie nie sprawdza ,nakładam cieniutka warstwę i trzymam ok 10 minut
Go nie trochę topornie sdzodzi ale skóra jest fajnie zmatowiona i bardziej gładka natomiast w porównaniu z kremem który lubię daje mu 1
gwiazdkę mniej
Zapach jest średnio przyjemny -taki chemiczny ,krem pachnie dużo bardziej orzezwiajaco

Tropicalny zawrót gowy

Zawsze myślałam, że dobry peeling jest taki, który jest gruboziarnisty. Na szczęście, peeling 3 enzymy od tołpy mnie z tego błędu wyprowadził.
Przepięknie pachnie, doskonale usuwa zaskórniki i co najważniejsze - nie podrażnia (a tego ostatniego najbardziej się obawiałam).

Wykorzystała: kilka próbek

Delikatne złuszczenie

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na fb. Mam cerę bardzo wrażliwą i w związku z tym nie mogę używać peelingów mechanicznych. Ten z Tołpy jest super. Nie mam porażnień, dobrze złuszcza.

Dziwna sprawa

Moja delikatna skóra nie trawi peelingów mechanicznych, dlatego preferuję enzymatyczne.
Pierwsze opakowanie tego produktu sprawdziło mi się genialnie. Przyjemny zapach, skuteczne działanie delikatnie złuszczające skusiły mnie na zakup produktu ponownie. I tu pojawia się problem - produkt nieprzyjemnie pachnie, jakby był zepsuty, choć data przydatności jest ok, peeling nie jest przeterminowany. Być może to jakaś wadliwa partia. Niestety nie mogę zużyć drugiego opakowania do końca, gdyż peeling piecze.

Świetny peeling ale bardzo mocny.

Peeling 3 enzymy od Tołpy to bardzo mocny produkt co dla niektórych może być zaletą dla innych wadą.
Peeling bardzo dobrze złuszcza, delikatnie zmniejsza pory, dobrze oczyszcza skórę i wygładza ją. Z racji tego że jest to mocny peeling to przy mojej wrażliwej i naczynkowej cerze sprawia że na początku czuje intensywne pieczenie, ale krótkie. Na początku przygody z tym peelingiem musiałam go używać maksymalnie 4-5 minuty. Ważne aby peeling był na twarzy maksymalnie 10minut, tak jak podaje producent.
Opakowanie jest aluminiowe, bardzo higieniczne i dzieki temu że jest to tubka można zużyć cały produkt.

Najlepszy peeling jakiego używałam

Do zakupu peelingu zachęciła mnie moja przyjaciółka, która go pokochała.
Przetestowałam już wiele peelingów enzymatycznych, które nie spełniły moich oczekiwań, więc postanowiłam spróbować.
Po pierwszym użyciu, skóra była gładka i oczyszczona jak nigdy wcześniej. Z każdym kolejnym użyciem stan mojej cery poprawiał się znacznie. Złuszczanie naskórka jest dla mnie bardzo ważnym elementem pielęgnacji, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że znalazłam w końcu sojusznika, który nie podrażnił mojej skóry. Forma podania kosmetyku jest bardzo wygodna, dzięki czemu dozujemy go tyle ile potrzebujemy.

Fajny peeling enzymatyczny

Peeling enzymatyczny Tołpa działa w oparciu o 3 enzymy: papainę, bromelainę i keratynazę. Zapakowany jest w aluminiową tubkę (super!) i pięknie ananasowo pachnie.
Używam go mniej więcej raz na dwa tygodnie od kilku miesięcy. Fajnie radzi sobie ze starymi skórkami, buzia po jego użyciu na pewno jest wygładzona i jakby rozjaśniona.
Producent deklaruje też eliminacje nawracających niedoskonałości, ale nie mogę powiedzieć że w tej dziedzinie zauważyłam jakąś znaczną poprawę.

Cerę mam normalną, raczej niezbyt wrażliwą, a jednak ten peeling trochę mnie szczypie. Mimo wszystko nie uważam tego za minus - szczypanie ustępuje wraz ze zmyciem produktu i nie zauważyłam, żeby mnie uwrażliwiał na inne kosmetyki :)
Na pewno fajna alternatywa dla mocnych peelingów kwasowych. Polecam!

W końcu przetestowałam ten kultowy peeling :) Opakowanie to aluminiowa tubka z prostą szatą graficzną. Jest to peeling enzymatyczny, który ma dosyć gęstą konsystencję o jasnym, delikatnie przeźroczystym kolorze. Ładnie pachnie tak ananasowo. Mamy tutaj torf tołpa, oraz 3 enzymy: papaina z papai, bromelaina z ananasa oraz keratolina, które usuwają martwy naskórek. Kosmetyk łatwo się nakłada i szybko się zmywa. Po aplikacji czuć szczypanie, ale jest delikatne i ustępuje dosyć szybko. Po użyciu skóra jest solidnie oczyszczona, a naskórek usunięty. Czuć, że nasza cera jest bardziej wygładzona oraz nawilżona. Oczywiście jeśli jesteśmy regularni w stosowaniu to efekty są jeszcze bardziej widoczne. Nie zauważyłam, aby działał na niedoskonałości, ale na pewno jest to kosmetyk bardzo wydajny. Ja jestem zadowolona z działania i na pewno jeszcze po niego sięgnę. Polecam.

Taki sobie

Plus za zapach dla mnie za słabe na peeling, ale jeszcze nie mialam peelingu enzymatycznego, ktory by mnie po tym wzgledem zadowolil. Jako maseczka super i fajnie nie lubie marnowac, skora dobrze wyglada. Zle sie zmywalo, lepiej jakiegos recznika do zmywania uzyc. Kosmetyk ma swoje plusy ale raczej więcej go nie kupię bo znam podobne które mają podobne działanie ale bez efektów ubocznych.

ciekawy peeling

Mam skórę suchą. Zwykle lubiłam peelingi mechaniczne, ale postanowiłam wypróbować enzymatyczny. Padło na Tołpe bo akurat była na promocji. Peeling ma słodki zapach i gładką konsystencję. fajnie się rozprowadza , trochę piecze. Nie ma problemów ze zmyciem go. Trzymam go ok 10min. Po zmyciu skóra jest mięciutka i gładziutka. Widać że jest dobrze oczyszczona. Złuszczenie jest delikatne a jednocześnie porządne.