Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling `3 enzymy`

Tołpa, Dermo Face, Sebio., Peeling `3 enzymy`

Peeling 3 enzymy to efekt gładkiej skóry. Kosmetyk działa jak peeling, ale nie zawiera drobinek ani kwasów AHA. Usuwa zrogowaciały naskórek dzięki trzem aktywnym enzymom:
- bromelainie z ananasa,
- papainie z papai,
- mikrokapsułowanej keratynazie.
Bez pocierania i dodatkowych podrażnień. Głęboko oczyszcza pory, zapobiega ich blokowaniu i zmniejsza ilość zaskórników. Reguluje rogowacenie naskórka i wygładza jego powierzchnię. Eliminuje nawracające i uporczywe niedoskonałości. Pozostawia skórę odnowioną, nawilżoną, matową i bez zaskórników.
0% alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów
i donorów formaldehydu

Najlepszy!

Moje cudo. Chociaż cena nie zachęca to przekonał mnie do siebie już po pierwszym użyciu. Jest moim stałym bywalcem w kosmetyczne. I długo się z nim nie rozstane

polecam!!

na początku wywołuje bardzo nieprzyjemne mrowienie. myslalam że to jakas alergia. bardzo wydajny produkt, piekny świeży zapach, przede wszystkim działa. naprawde bardzo pozytywne zaskoczenie. polecam na trądzik podskórny oraz zaskórniki. i ogolnie cena troszke zbyt wysoka.

Warto wypróbować

Ten peeling to dobre rozwiązanie dla skóry wrażliwej, ponieważ nie zawiera drobinek dzięki czemu nie podrażnia.
Produkt złuszcza martwy naskórek.
Głęboko oczyszcza.
Skóra jest gładka.
Po nałożeniu produktu na twarz czuć lekkie mrowienie i szczypanie, jednak po chwili to uczucie znika.
Produkt ma piękny zapach.
Jest dość wydajny.

Hit !

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, z skłonnością do powstawania niedoskonałości. Peeling Tołpa sprawdził mi się rewelacyjnie. Pierwsze co mnie zachwyciło to nieziemski zapach :) ale wiadomo to nie jest najważnieszje, najważniejsze jest działanie, a tego nie można mu zarzucić. Idealnie matowi cerę, doskonale radzi sobie z niedoskonałościami, zaskórnikami. Skóra podczas użycia lekko piecze, sprawia uczucie mrowienia, ale mi to nie przeszkadza wręcz przeciwnie, chociaż czuję że rzeczywiście działa. Głęboko oczyszcza skórę, co widać, cera po jego użyciu jest gładka, świeża, nawilżona. Przede wszystkim nie wysusza skóry - za to należy się ogromny plus. Używam go od kilku miesięcy i mój stan cery bardzo się poprawił.

Kocham!

Produkt zakupilam po przetestowaniu uprzednio zelu do twarzy z tolpy z kwadami aha ktory uwielbiam.
Co do peelingu 3 enzymy.
Zacznijmy od zewnątrz czyli opakowanie. Fajne poreczne opakowanie w metalowej tubie co zapewnia nam ciągła sterylnosc produktu, nie dostanie sie nam powietrze do srodka i nie przenikna zadne szkodliwe bakterie. Produkt mozna wycisnac do ostatniej ktopli.
Konsystencja. Zelowa gladka bez drobinek mila w dotyku konsystencja.
Zapach. Owocowy przyjemny kwaśny zapach.
Dzialanie.
Czytam duzo opinii złych na temat tego produktu ale czytajmy ulotki! Jezeli nie stosujemy z zaleceniami producenta produkt okazuje sie byc malo skuteczny.
Jak ja go uzywam? Bo dokladnym demakijażu twarzy produkt dosyc grubs warstwę nakladam na twarz na 10 minut. Po tym czasie przez 2min wykonuje peeling twarzy czyli rozcieram opuszkami palcow a nastepnie zmywam ciepla woda. Po nalozenii produktu po doslownie kilkunastu sekundach czuc jego dzialanoe na twarzy czyli szczypanie-tak tutaj mamy kwasy i musi szczypac!
Po zmyciu preparatu twarz jest wyczuwalnie gladsza delikatnej sza, a na drugi dzien - kiedy wstalam rano polowa moich wypryskow i przebarwien zniknela! Tak czerwone plamki zostaly mocno wybielone i rozjasnione a twarz stala sie czysta i swieza.

A krotko mowiac co produkt zdzialal na mojej niedoskobalej cerze :
-pory staly sie mniej widoczne
-twarz nabraka zdrowego kolorytu
-przebarwienia rozjasnione w mig!
-wypryski zredukowane, przy regularnym stosowaniu czyli dwa razy w tyg pojawia siw ich znacznie mniej.

Peeling zrobilam tez dla swojego meza ktory boryka sie z wypryskami po goleniu efekt? Wypryski pojawiaja sie rzadziej! Twarz wyglada o wiele lepiej.

Co zawiera krem? Co dziala tutaj cuda?
Bromelanina-zluszcza zrogowacialy naskórek, wygladza skore twarzy, pobudza do produkcji noeych komorek skory.
Papaina- zluszcza naskorek, poprawia koloryt cery, posiada wlasciwosci regenerujace.
mikrokapsułowana keratynaza – działa oczyszczająco na zasadzie enzymatycznej eksfoliacji, jest naturalną alternatywą dla kwasów AHA i mocznika, odnawia skórę usuwając zrogowaciały naskórek.

Kwasom powiedzmy tak! Uwielbiam ten produkt! Moge bardzo polecic.

Dobry produkt

Używam prawie miesiąc i zauważam pewne zmiany. To mój pierwszy peeling enzymatyczny. Nie wiedziałam jak z nim postępować, więc stosuję się według zaleceń producenta. Gruba warstwa na 10 minut, potem delikatnie zmywam okrężnymi ruchami letnią wodą. Stosuję ten peeling co 2, 3 dni.

Pierwsze, co mnie zaskoczyło, to nieprzyjemne szczypanie, które wkrótce mija. Szczerze powiedziawszy nie byłam gotowa na to, bo na opakowaniu nikt tego nie napisał, a w recenzjach, które czytałam przed zakupem jakoś nie zwracano na to dużej uwagi. Dla mnie nie jest to "przyjemne mrowienie", tylko pieczenie, które może wywołać chwilowy niepokój. Nie mam skóry wrażliwej, raczej wiele mogę sobie na mojej cerze pozwolić, nic mnie nie uczula i nie podrażnia jeśli stosuję kosmetyki zgodnie z przeznaczeniem.

Jeśli chodzi o działanie to zauważyłam, że faktycznie likwiduje suche skórki, wygładza tak, że mam znacznie mniej zaskórników na czole, ale niestety nie radzi sobie z porami. Liczyłam na to, że trochę będzie je zmniejszać, a one ani drgną. :( Zlikwidował też podskórne niewielkie grudki tam, gdzie aplikuję rozświetlacz. Po nałożeniu kosmetyku widać je było, a teraz zniknęły.

Wydaje mi się, że cera została lekko rozjaśniona. Dla mnie to dobry produkt, ale za tę pojemność to cena trochę wysoka. Zamówiłam inny peeling enzymatyczny, zobaczę jak sobie poradzi. W razie czego wrócę z podkulonym ogonem do tego i nie będę narzekać na cenę. ;)

A, i na plus też opakowanie, które fajnie wygląda, jest praktyczne. Ja nie mam problemu z wyciśnięciem produktu.

Przepięknie piecze ?

Peeling enzymatyczny 3 enzymy od tołpa jest mi bardzo bliski. Choć nie sięgam po niego często, to lubię do niego wracać.
???? opakowanie w tubce, idealne do dozowania produktu, dodatkowo nie dostają się tam żadne bakterie, jest to bardzo higieniczna opcja
???? idealnie złuszcza martwy naskórek,
???? skóra jest mekka i dobrze oczyszczona
???? efekt widać już po pierwszym użyciu,
???? przepięknie pachnie owocami cytrusowymi
???? na początku czuć delikatne pieczenie - tak powinno być
Peeling sprawdzi się idealnie dla każdej cery - wrażliwej a nawet i trądzikowej, nie roznosimy bakterii po skórze.

Bez efektów

Mam I ja ten produkt. Zakupiłam go ze względu na hit wśród internautek choć przyznam szczerze u mnie się nie sprawdził. Nie wiem może za krótko go używam no kończę pierwsze opakowanie. Jedyny plus to ładnie pachnie I daje mile uczucie mrówienia po nałożeniu przez pierwsza minutę.

Mam i ja!

Kończę 3 opakowanie i jest to mój kosmetyczny hit! Dzięki regularnemu stosowaniu strefy najbardziej przetłuszczające się, tj. nos, czoło, przestały być już problemem. Polecam każdemu, szczególnie osobom z problematyczną, przetłuszczająca się cerą :) Opakowanie nie zasysa powietrza przez co nie dostają się tam bakterie. Jest to świetne, higieniczne rozwiązanie.

Bardzo fajny

Peeling kupiłam ze względu na skład i ciekawość działania. Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu już mi przypasował. Nakładam według instrukcji na opakowaniu - na oczyszczoną twarz i zostawiam. Po nałożeniu czuć miłe mrowienie, ale chwilkę. Po 10 minutach zmywam masując delikatnie skórę. Po osuszeniu już twarzy czuć, że jest ona taka świeża, oczyszczona, nawilżona. Zapach peelingu jest przepiękny. Według mnie warty swojej ceny i warto go przetestować. Jest wydajny, nie podrażnia, bardzo delikatny. Polecam.

Super produkt

Produkt który potrafi zrobić porządek na skórze. Regularne stosowanie znacznie poprawia kondycję skóry, cera się mniej świeci, zaskórniki są mniej widoczne a pory zwężone. Nie podrażnia

Idealny

Idealny produkt! Cudownie złuszcza skórę, odkąd się przerzuciłam z mechanicznych peelingów na ten enzymatyczny widzę dużą różnicę. Zapach przecudowny <3 Nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Opakowanie zrobione tak, by nie zaciągało powietrza