Tołpa, Dermo Face, Sebio., Czarny detox, Maska do twarzy

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

zobacz więcejzwiń

Zapewnia potrójny detox i silne oczyszczenie dzięki borowinie tołpa®, weglowi aktywnemu i białej glince. Pochłania nadmiar sebum i usuwa zanieczyszczenia, które skóra gromadzi przez cały dzień. Normalizuje pracę gruczołów łojowych. Koryguje niedoskonałości takie jak grudki, krostki i zaskórniki. Zwe?a rozszerzone pory i zmniejsza ich ilość. Redukuje zaczerwienienia i przywraca równomierny koloryt. Nie powoduje uczucia dyskomfortu i ściagnięcia. Pozostawia skórę głęboko oczyszczoną, nawil?żoną i matową. Jest przyjazny dla skóry wrażliwej, hypoalergiczny. Nie zawiera alergenów, sztucznych barwników, silikonów, oleju parafinowego, parabenów i donorów formaldehydu.

klasyczne
w tubie
krem
<50ml

Cudo

Kupiłam tą maseczkę na promocji za około 18zł podczas dni Lifestyle w Super pharm. Stosowałam wcześniej inne kosmetyki firmy Tołpa i postanowiłam że przyszedł czas na tą maseczkę. Ma ona szarą konsystencję, łatwo się rozprowadza. Podczas pierwszej aplikacji tej maski nie za bardzo wiedziałam ile jej nałożyć, więc co chwilę dokładałam jej aż tak do 10 minuty bo maseczka mi całkowicie zaschła i miałam lekkie wrażenie jakbym na twarzy miała beton. Po zmyciu maseczki buzia jest widocznie oczyszczona i matowa. Nie jest ściągnięta, przy regularnym stosowaniu widać różnicę. Pojawia się mniej zaskórników i niespodzianek. Zakochałam się w tym produkcie i nie wyobrażam sobie teraz życia bez niego.

Dogłębne oczyszczenie

Maska ma ciemnoszarą, dość zwartą konsystencję, przyjemnie się rozprowadza. Już po pierwszym użyciu poczułam intensywne oczyszczenie skóry twarzy oraz pozostawienie jej matowej bez efektu ściągania. Maska świetnie domyka pory, efekt był widoczny już po pierwszym użyciu. Kolejnymi plusami są stosunkowo niska cena, wydajność oraz opakowanie, z którego da się wycisnąć dosłownie wszystko bez konieczności rozcinania.

Ulubiona czarna maska

Stosowałam już wiele masek z węglem i glinką, ale żadna nie wypadła tak świetnie jak ta. Byłam naprawdę zaskoczona.
Opakowanie - wygodne aluminiowe z dziubkiem, mające na celu dbanie, aby do maski nie dostały się bakterie. Świetne rozwiązanie, do tego aplikator jest naprawdę wygodny.
Zapach - bardzo intensywny, ciężko porównać do czegokolwiek. Nie ukrywam że nie jest on dość przyjemny, ale zależy to już od osobistych preferencji. Można się przyzwyczaić.
Konsystencja - dość gęsta, ale z łatwością możemy rozprowadzić maskę po twarzy. Jest ciemnoszara, nie czarna.
Maska daje uczucie chłodzenia, jest to dość przyjemne. Nie ma żadnych problemów ze zmyciem maski.
Działanie - byłam zaskoczona. Po pierwszym użyciu zauważyłam jedynie, że moja skóra jest bardzo fajna w dotyku i delikatnie oczyszczona. Początkowo stosowałam co dwa dni, teraz co 3-4 - świetnie mi się sprawdza ta metoda. Pory są zdecydowanie mniej widoczne. Zdecydowanie jest to moja ulubiona czarna maska, po długotrwałym stosowaniu widać naprawdę fajne efekty, ale trzeba być też regularnym i sumiennym. Jedynym minusem może być cena, ponieważ w stosunku do wydajności - wystarcza na kilka użyć - jest dość wysoka, ale uważam że warta swojej ceny i warto polować na nią na promocjach.

Oczyszczanie roku

Genialny produkt dla osób z cerą wrażliwą i problematyczną. Odkrycie roku! Oczyszcza i uspokaja. Minimalizuje pory, przywraca zdrowy wygląd, efekt trzyma się na długo. Używam 2-3 razy w tygodniu i nie trzeba częściej. Pięknie pachnie, łatwo się nakłada i zmywa.

Świetna!

Bardzo przyjemne odczucia po zmyciu - czuję, że mam bardzo czystą cerę. Działanie równie widoczne - przy regularnym stosowaniu na przemian z peelingiem 3 enzymy widzę mniej krostek i rozjaśnienie twarzy.

Maska regulująca wydzielanie sebum

Maseczka ma rzadką konsystencję i szary kolor. Po nałożeniu na skórę, jak to glinka, zasycha (dość szybko), jednak na szczęście zmycie jej nie jest uciążliwe. Dodatkowo daje uczucie chłodzenia. Posiada silny zapach, który ciężko do czegokolwiek porównać- mi nie przeszkadza. Dzięki dzióbkowi w tubce aplikacja jest higieniczna i wygodna. Używam ją już piąty raz i zauważyłam, że widocznie zmniejsza wydzielanie sebum na twarzy oraz daje uczucie oczyszczenia i wygładzenia. Maseczka nie podrażniła mojej skóry. Na pewno kupię jeszcze jedno opakowanie upolowanie oczywiście na promocjach. :) Szkoda tylko, że produkt nie jest wydajny (maseczka starczy na ok. 6 użyć).

nie dla mojej skóry

zacznę od tego, że mam skórę normalną/czasem suchą. maski oczyszczającej używam raz w tygodniu - tylko na strefę T. niestety maska czarny detox z tołpy się u mnie nie sprawdziła. podrażnia, skóra po użyciu jest zaczerwieniona i ściągnięta. nie zauważyłam też żadnego oczyszczenia. od razu po nałożeniu czuć uczucie jakby chłodzenia i silny zapach maseczki który drażni w oczy. może u osób z cerą mieszaną/tłustą sprawdzi się lepiej.

Od niedawna ulubieniec

Kupiłam na promocji, szczerze pisząc, nie do końca przekonana. Słyszałam o produkcie wiele, zarówno dobrego i złego. Jednak lubię testować, dlatego skusiłam się na tę maskę.
Różnicę w wyglądzie i stanie skóry twarzy widziałam już po pierwszym użyciu, co wyjątkowo mnie zaskoczyło, oczywiście na plus.
Konsystencja jest przyjemna i dobrze rozprowadza się maskę po twarzy. Szybko zastyga, co jest niestety minusem, ale nie jakimś wielkim. Po określonym czasie, zmywam ją z twarzy, co również wyjątkowo, jest szybkie i nie brudzi wszystkiego wokół, wliczając włosów, umywalki, czy też lustra (co mi się zdarza przy niektórych maseczkach). Dobrze oczyszcza skórę, wyrównuje koloryt, a sama cera staje się gładsza. Przy regularnym działaniu zauważyłam zmniejszenie wydzielania sebum. Po zużyciu pierwszej tubki, kupiłam ponownie, żeby sprawdzić, czy to jednorazowe, jak w przypadku niektórych produktów, ale stan ten się utrzymywał, dlatego tę maskę mogę zaliczyć do hitów i polecić ją każdemu, kto boryka się z niedoskonałościami, czy też nadmiernym wydzielaniem sebum.
Prócz szybkiego zasychania, minusem jest również cena, ale maska często jest na promocjach oraz opakowanie, które łatwo da się zespuć.

Dobra

Jestem dopiero po dwóch użyciach tej maski, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Cera jest po niej bardzo miękka i mniej się wyświeca. Na pewno z chęcią będę do niej wracać.

Węglowe oczyszczenie.

Maskę tę zakupiłam w promocyjnej cenie w jednej z drogerii. Zamknięta jest w aluminiowej tubie i starcza na około 6-7 użyć. Zapach jest dość intensywny, aczkolwiek przyjemny, konsystencja sprawia, że łatwo rozprowadzić produkt na twarzy. Maska dość szybko zasycha, tworząc na buzi suchą skorupę, więc trzeba zwilżać twarz hydrolatem lub wodą, by nie doprowadzić do wysuszenia skóry. Produkt zmywa się dość łatwo jak na kosmetyk z glinką.
Pora przejść do efektów. Po użyciu maski skóra rzeczywiście była oczyszczona oraz mniej się przetłuszczała. Nie zauważyłam efektu nawilżenia czy zwężenia porów (choć tego nie wymagam - moje są tak poszerzone, że pomóc im może chyba tylko zabieg z zakresu medycyny estetycznej). Zauważyłam, iż po użyciu kosmetyku moja skóra była lekko podrażniona, ale na szczęście nieprzyjemne odczucia szybko mijały. Generalnie lubię kosmetyki marki Tołpa i również tym razem się nie zawiodłam.

Warta uwagi

Od pewnego czasu poszukiwałam maseczki oczyszczającej ze względu na problematyczną strefę T. Maska z Tołpy ma wygodne i poręczne opakowanie w tubce. Po nałożeniu zastyga, nie powodując przy tym żadnego pieczenia oraz dyskomfortu. Skóra po zmyciu ( szybkim i łatwym!!!) jest dobrze oczyszczona, przyjemna w dotyku. Widoczność porów jest również zmniejszona. Zauważyłam również, że maseczka łagodzi zaczerwienienia, co również stanowi dużą zaletę. Aplikacja produktu na twarz nie sprawia żadnych problemów, a zapach maseczki jest przyjemny. Warto ją wypróbować, zwłaszcza przy cerze mieszanej i tłustej.

ZALETY
Dobrze oczyszcza
Zmniejsza widoczność porów
Daje skórze detoks
Odświeża
Nie ściąga skóry
Wygładza
Zapach
Nie podrażnia
Łatwa aplikacja

WADY
Cena regularna

Super się sprawdza!

Super oczyszcza, zawsze przed jakimś ważnym wyjściem, dzień wcześniej używam. Mam wtedy pewność, że następnego dnia makijaż będzie idealny.
Na pewno kupię znowu gdy się skończy, bo nie wyobrażam sobie oczyszczać twarzy czymś innym!