Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Ziaja, De-makijaż, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

Pojemność 200,1 ml

Idealny do zmywania kosmetyków wodoodpornych. Polecany również dla osób stosujących soczewki kontaktowe. Przebadany okulistycznie. Nie zawiera substancji zapachowych. Szybko i skutecznie usuwa makijaż. Nie pozostawia tłustej warstwy wokół oczu. Zapobiega wysuszaniu wrażliwej skóry.
Wstrząsnąć do uzyskania jednolitej barwy. Delikatnie zmywać makijaż wacikiem nasączonym płynem, unikając wprowadzenia go do oka.

Świetny efekt za małe pieniądze

Znam ten płyn od wieeeeelu lat, zużyłam już wiele opakowań i zawsze do niego wracam.
Na początku kupowałam go głównie dlatego, że był to najtańszy z możliwych płynów do demakijażu. Teraz czasem do niego wracam, czasem o nim zapominam.. Na codzień używam po prostu płynu micelarnego do zmywania makijażu i z reguły wystarczy do zmycia wszystkiego. Ale są dni, kiedy robię mocny makijaż, czasem wodoodpornymi kosmetykami, czasem przyklejam sztuczne rzęsy.. I wtedy wkracza on. Jak go nie ma to zalewam się łzami na samą myśl pół godzinne go zmywania tego wszystkiego z oczu..
A oczy mam wybitnie wrażliwe na wszystko, więc muszę uważać na to czym je czyszczę. Ten płyn jeszcze nigdy ich nie podrażnił. Jedyne do czego mogę się przyczepić to jego tłusta formuła, która długo utrzymuje się na skórze. Ale na noc akurat mi to jakoś specjalnie nie przeszkadza. Przecieram twarz tonikoem i jest ok.
Makijaż zmywa się tak naprawdę piorunem, wystarczy na chwilę przyłożyć wacik do oka i przetrzeć. I już. I dotyczy to właśnie również kosmetyków wodoodpornych, zwłaszcza tuszu do rzęs. A bywają oporne ;-)

Także jest to jeden z moich ulubionych płynów do demakijażu, w tej półce cenowej na pewno ulubiony. I cały czas stoi u mnie w łazience na półce i czeka na awaryjne sytuacje, a nawet czasem używam go codziennie kiedy nie mam siły na długi demakijaż innymi produktami.

Nie dla wrażliwych oczu

Faktycznie zmywa każdy makijaż bez zbędnego tarcia czy czekania aż produkt zadziała. Niestety podrażnia bardzo moje oczy, już samo zbliżenie się z wacikiem nasączonym tym preparatem powoduje u mnie łzawienie które trwa jeszcze długo po demakijażu.

mam nieprzyjemne odczucia po nim

Kosmetyk radzi sobie całkiem ok z makijarzem codziennym gorzej jest jednak gdy chcemy zmyc cos wodoodpornego jest wtedy malo wydajny trzeba sie napracowac i zuzyc wiele wacikow. Skutecznosc to jedno a film ktory pozostawia to drugie.. Niesamowicie nieprzyjemnie tłusty ciezko go usunac z okolic oczu. Mam jeszcze jedna uwage podraznial mi oczy co go dyskryminuje choc kiedys stosowalam go bardzo czesto zanim odkrylam micele.

Nie nie nie ;)

Na pewno więcej nie sięgnę po ten produkt. Jedyna zaleta jaką w nim znajduję to cena i w miarę poręczne opakowanie. Działanie zmywające znikome, trzeba zużyć mnóstwo płatków kosmetycznych i cierpliwości żeby się pozbyć makijażu. A po zostaje tłusta, nieprzyjemna warstwa.

Produkt nie dla mnie

Kupiłam ten produkt na próbę z tego względu, że płyn micelarny z tej serii bardzo dobrze mi się sprawdzał i bardzo się zawiodłam. Produkt bardzo słabo zmywa makijaż, przy wodoodpornych kosmetykach trzeba się czasami bardzo namęczyć, żeby makijaż został zmyty do końca. Dodatkowo, czego bardzo nie lubię w kosmetykach do zmywania makijażu, zostawia uczucie bardzo tłustej skóry po zmyciu makijażu. Dodatkowo wydaje mi się, że wysypało mnie po nim. Dla mnie bubel

Zawiodłam się niestety

Potrzebowałam płynu do demakijażu na wyjazd i skusiłam się na ten produkt. Zachęcona buteleczką i dwufazowym płynem użyłam tego produktu i zdecydowanie nie przypadł mi do gustu. Mam ogromny problem żeby wykończyć ten produkt. Płyn z marki Ziaja słabo zmywa makijaż,jest to wykonalne ale u mnie trwa to dłużej niż przy innych płynach micelarnych. I coś czego nie jestem w stanie znieść :zostawia strasznie tłustą warstwę po zmyciu co jest dla mnie bardzo nie komfortowe. Niestety nie ma szans, żebym kiedykolwiek skusiła się na niego ponownie. Każdemu sprawdza się coś innego ale u mnie ten produkt to zdecydowanie bubel.

Ulubieniec

Pierwszy płyn do demakijażu jaki użyłam w życiu, i jak na razie po testach innych marek wciąż jest dla mnie numerem 1. Świetnie usuwa makijaż nawet wodoodporny, nie podrażnia oczu, a w dodatku niewiele kosztuje. Niektórzy piszą o pozostałości tłustego filtra - mnie to w zupełności nie przeszkadza ponieważ od razu używam płynu micelarnego z Tołpy.

Nie sprawdził się

Kupiłam, bo poleciła mi go koleżanka. U mnie jednak zdecydowanie się nie sprawdził. Nie domywał makijażu oczu i dość szybko się skończył. Nie nadawał się do poprawek (nasączonym patyczkiem wyrównuję kreski), bo zostawiał na oku tłusty filtr w niebieskim odcieniu.
Więcej nie kupię.

Niedrogi a spełnia oczekiwania

Kupilam niedawno skuszona niską ceną. Płyn jest opakowany w ładną, wygodną buteleczkę , która rzuca się w oczy. W pierwszej chwili przeczytałam skład, który jest całkiem wporzadku. Wielka zaletą dla mnie jest to, że w ogóle nie szczypie w oczy.Pierwszy taki płyn na który trafiłam. Dobrze zmywa makijaż mimo, że nie jest tłusty. Jest bezzapachowy. Mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu będzie równie fajny jak teraz. Na tą chwilę kupiłabym ponownie.

Daję 3 gwiazdki

Produkt skuteczny, jednak bardzo tłusty.
Niesamowicie źle zmywa się nim makijaż oczu, z czego nie jestem zadowolona, bo dwufazowych płynów używam głównie do oczu. Niestety mnie za bardzo szczypie i podrażnia.

Świetnie nadaje się do demakijażu skóry twarzy, po pokładach, pudrach, rozświetlaczach, jednak osoby z przetłuszczającą się nadmiernie skórą, mogą i tak mieć z tym problem.

Jeżeli chodzi o demakijaż oczu, jestem na nie.

Strasznie tłusty

Produkt kompletnie nie dla mnie. Mam suchą cerę i teoretycznie produkt powinien mi odpowiadać.. ALE po jego zastosowaniu skóra staje się ekstremalnie tłusta. Dla mnie masakra.. makijażu też w zasadzie dobrze nie zmywa. Trzeba użyć bardzo dużą ilość produktu aby zmyć w cale nie mocny make up. Nie jestem niestety zadowolona i z pewnością nie kupię ponownie.

Tłuściutki

Płyn do demakijażu z Ziaji kupiłam ze względu na częste polecanie go do zmywania zastygających pomadek i głownie do tego celu go używam.
Płyn jest dość tłusty przez co pozostawia tłustą powłokę wokół miejsca, które nim zmywamy. Daje radę w przypadku zmywania tuszu i nie podrażnia, ale w przypadku mocniejszych mascar zdarza mu się nie domywać do końca. Raczej nie lubię go używać w okolicach oczu, ale na usta jest ok chociaż przy poprawkach trzeba uważać, żeby nie zmyć też makijażu z twarzy wokół ust - te okolice może rozmazywać.

Wykorzystała: kilka próbek

Przeciętny

Produkt daje sobie radę ale to nie jest to. Trochę trzeba się napracować aby zmyć nim makijaż. Wodoodporna mascara schodzi nim bardzo ciężko. Pozostawia tłustą warstwę trudna do zmycia. Dużym plusem tego produktu jest jego cena.