Bella, Intima Plus Panty Large

Bella, Intima Plus Panty Large

Pojemność 22 szt

Ultracienkie wkładki o wydłużonym kształcie. Pokryte 100% bawełną, która zapewnia naturalna ochronę delikatnej skóry okolic intymnych. Ekstrakt z białych kwiatów: róży, jaśminu i stokrotki przywraca skórze miękkość oraz poprawia jej nawilżenie. Delikatnie aromatyzowane. testowane dermatologicznie.

ochronne
pakiet
Skóra
normalna

Praktyczne i delikatne

Stwierdzam, że wkładki sprawdziły się doskonale!
Są bardzo chłonne. Ekstrakt z białych kwiatów dba o delikatną skórę okolic intymnych, poprawiając nawilżenie i dając poczucie miękkości i aksamitności!
Polecam wkładki serdecznie każdej kobiecie!
Super, że mają taką długość, ponieważ stosując krótsze wkładki czasem zdarzają się wtopy, czego przy tych nie ma.
Świetnie trzymają się bielizny i nie odklejają się!

Ok!

Jedne z lepszych wkładek tej firmy (a zdarzają im się wtopy). Są cienkie i praktycznie nie wyczuwalne. Do tego dobrze chłoną i uważam, ze mają dobry rozmiar. Są ciut większe niż zazwyczaj te produkty co jest bardzo praktyczne.
Cena również bardzo przystępna.

Zalety:
- chłonne,
- cienkie,
- niewyczuwalne,
- dłuższe,
- cena.

Fajnie, że są dłuższe :)

Firma dobrze pomyślała, żeby stworzyć trochę dłuższe wkładki, bo z krótkimi często zdarzają się małe wtopy. Panty solidnie trzymają się bielizny, nie odklejają się. Ładnie, świeżo pachną. Cena też nie jest wygórowana. Super!

super cienkie

super cienkie wkładki, nie wyczuwalne !!
wkładki mające mniej niż 2 mm, o wydłużonym kształcie, dla kobiet ceniących delikatność i naturalność. Delikatnie aromatyzowane z wyciągiem z białych kwiatów. Warstwa wierzchnia wkładki pokryta jest 100% bawełną, a sama wkładka wykonana jest z paroprzepuszczalnego laminatu, dzięki czemu skóra oddycha

Bella

Wkładki niestety nie są przeznaczone dla mnie ponieważ uczulaja, są dość duże powinny mieć raczej nazwę podpaski a nie wkładki, są dostępne w każdej drogerii

Naprawdę świetne

Gdy mam końcówkę okresu a nie chce używać jeszcze wkładek bo są za cienkie a zwykle podpaski za duże kupuje właśnie Bella Intims Plus Panty Large. Maja idealna grubość dostosowująca się do ciała, Nie przemakaja , nie odklejają się , nie podrażniają okolic i ntymnych jakimś dziwnymi substancjami . Są dostosowane do wrażliwej skóry i zapewniają stuprocentową ochronę . Dobrze się je nosi , ja jestem zadowolona.

W porządku

Pytanie czy to jeszcze wkładki, czy już bardziej podpaski. To chyba największe wkładki dostępne w Polsce w zwykłych drogeriach. Wkładki Bella są pomimo rozmiaru wygodne i dobrze się ich używa. Zapewniają uczucie komfortu i dobrą chłonność. Cały spód wkładki jest pokryty klejem, więc nic się nie przesuwa.

Z minusów: wkładki są zdecydowanie sztywne i ja sama wolę wkładki o intensywnym zapachu, tu mi tego brakuje. Dużym plusem jest natomiast to, że wkładki występują w różnych rozmiarach (normal i plus large).

Podsumowując: ja wolę mniejsze, dyskretniejsze i pachnące wkładki, ale jeśli ktoś szuka czegoś innego, to Bella będzie na pewno dobrym wyborem.

polecam!

Wkładki Bella Panty Intima Plus pozytywnie mnie zaskoczyły. Jestem z nich zadowolona w stu procentach. Zapewniły odpowiedni komfort, są dobrze dopasowane do bielizny, skutecznie neutralizują zapach i są chłonne.

Używa produktu od: próbka

Wkładki Intima Plus Large

Jedne z lepszych wkładek jakie testowałam. Idealnie dopasowują się do bielizny oraz zapewniają poczucie komfortu. Dodatkowo świetnie neutralizują zapach. Jakość jest również godna polecenia. Super!

Bardzo dobry produkt

Wkładki wygodne, dobrze się trzymają nawet w ekstremalnych warunkach. Czułam się komfortowo. Cenię za to, że są w 100% z bawełny, bo nie powodują odparzeń. Mają przyjemny zapach.

warto spróbować

wkładki jak to wkładki, mają robić swoją robotę.

Ich plusem jest na pewno to, że ładnie pachną, są wygodne i mają optymalną powierzchnię.
Plusem jest dostępność i funkcjonalność.

Dla wymagających

Wkładki zdały egzamin przy używaniu ich podczas ćwiczeń celująco.
Bardzo dobrze sprawują się w nocy, dają poczucie komfortu i świeżości
Jako jedne z nielicznych na rynku nie uczuliły mnie ani nie podrażniły.