Discreet, Deo, Spring Breeze Breathable Multiform (Oddychające wkładki higieniczne)

Nie poczujesz nic poza świeżością.
Ciesz się uczuciem lekkości i beztroski dzięki wkładkom Discreet Spring Breeze Multiform, które pomogą Ci poczuć się świeżo i pięknie niezależnie od typu bielizny! Te wkładki higieniczne pozwalają miejscom intymnym oddychać swobodnie, dając Ci uczucie świeżości i komfortu aż do 12 godzin. Są tak cieniutkie, że nawet ich nie poczujesz. Niezależnie od tego, co przyniesie dzień, będą towarzyszyć Ci przez cały czas.

Zapewniają świeżość aż do 12 godzin, dzięki czemu pomagają Ci czuć się pięknie
Są cieńsze niż 1 mm, więc nawet ich nie poczujesz
Cienkie i elastyczne wkładki higieniczne, które towarzyszą Ci przez cały czas
Warstwa kleju na całej powierzchni wkładki utrzymuje jej położenie na bieliźnie przez cały dzień
4 elastyczne strefy, które dopasowują się do każdego typu bielizny
Oddychające wkładki higieniczne, które pozwalają swobodnie oddychać Twojej skórze
Zapach wiosennej bryzy da Ci uczucie świeżości i lekkości

pakiet
podpaski, wkładki, tampony
ochronne
zapachowa

Super na co dzień

Lubię wkładki Discreet, bo są bardzo cienkie. Świetnie nadają się na co dzień. mają może z 1 mm grubości, więc są kompletnie niewyczuwalne. Są "oddychające" i nie wywołują podrażnień. Pokryte delikatną warstwą, przypominającą w dotyku bawełnę.
Dzięki temu, że są to wkładki multiform, bez problemu dopasowują się do każdego rodzaju bielizny.
Dają uczucie świeżości. Mają delikatny zapach, co mi osobiście odpowiada.
Dobrze się trzymają i nie zostawiają śladów kleju.

Wkładki

Dla mnie najlepsze wkładki to właśnie te od discreet. Przetestowałam wszystkie rodzaje i na żadnych się nie zawiodłam. Są bardzo ciękie i chłonne. Cena też za taki produkt jest niska. Polecam

Niezawodne, cienkie i wygodne!

Wkładki towarzyszą mi w różne dni miesiąca, więc w mojej łazience nigdy ich nie brakuje. Zazwyczaj wybieram te najcieńsze wersje z domieszką zapachową. Lubię czuć się świeżo i komfortowo niezależnie od sytuacji, więc zależy mi by wkładki były niewyczuwalne. Już od wielu lat bezgranicznie ufam marce Discreet i bez wahania sięgam po ich nowe produkty. Tym razem wybrałam trochę oczami,gdyż to niebieskie opakowanie przyciągnęło mój wzrok w drogerii. Zazwyczaj wybieram mniejsze wersje, których cena oscyluje w przedziale 4-6 zł, więc bardzo korzystnie.

Opakowanie to prostokątny kartonik z wyznaczoną perforacją do jego otwarcia, co umożliwia nam higienicznie przechowywanie produktu. Możemy je z łatwością zabrać w podróż, gdyż nie zajmują wiele miejsca. Jak już wspomniałam kartonik zwrócił moja uwagę w sklepie swoim wyrazistym niebieskim kolorem niczym niebo latem :) Znajdziemy na nim również ładne grafiki kwiatów, dzięki czemu całość prezentuje się kobieco i subtelnie. W środku umieszczono cienkie wkładki, wykonane z miękkiego materiału. Są one przyjemne i delikatne nawet dla wrażliwej skóry. Nie powodują podrażnień,nie obcierają i nie uczulają. Dodatkowym atutem jest tutaj kwiatowy zapach, który przynosi nam pożądane odświeżenie na długi czas. Wkładki absorbują niepożądane zapachy, dzięki czemu możemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Materiał jest oddychający, więc możemy stosować je bez obaw o infekcje czy inne nieprzyjemności. Co ważne nie zmieniają one swojego położenia na bieliźnie nawet gdy wykonujemy aktywność fizyczną. To dla mnie bardzo istotne, gdyż dają mi totalne poczucie komfortu i wygody. Ufam im w 100%. Świetnie sprawdzają się podczas ostatnich dni miesiączki, gdyż mimo cienkiej powłoki są naprawdę chłonne. Serdecznie polecam tę wersję wkładek jeśli zależy wam na świeżości, wygodzie i uczuciu komfortu. Ode mnie zasłużone 5 gwiazdek i oczywiście będę regularnie powracać :)

Średniak

Myślałam, że są super, ale po porównaniu do discreet waterlily, juz nie są. Dobrze się kleją do bielizny, nie podrażniają, przyjemny zapach, są oddychające, ale kiepsko wchłaniają :\

Bardzo fajny produkt

Naprawdę dobre wkładki, są cieniutkie, dobrze dostosowują się do bielizny, nie odklejają się, a ni nie przesuwają, bardzo dobre do codziennego użytku, jak i wtedy gdy jesteśmy bardziej aktywne, różnego rodzaju sporty, jazda na rowerze. Są chłonne, zapewniają świeżość i komfort , dodatkowo mają przyjemny zapach.

Wkładki Discreet Spring Breeze mają przyjemny świeży zapach. Są bardzo estetycznie wykonane. Są cienkutkie, a dzięki temu niewyczuwalne. Klej jest wyjątkowo silny, przez cały czas użytkowania wkładki te pozostają na swoim miejscu. Dodatkowo klej nie brudzi bielizny.

Bardzo fajny produkt

Lubię wkładki tej marki i często zmieniam wersję, które używam. Lubię testować nowe wersje, bo wiem, że się nie zawiodę. Asortyment tej marki jest spory, więc jest w czym wybierać. To na prawdę dobrej jakości produkt w przystępnej cenie. Wersja Deo Spring jest jedną z moich ulubionych, często kupuję od razu większe, ekonomiczne opakowanie – zapach, świetna jakość i proporcjonalna do nich cena sprawiają, że wracam do nich co jakiś czas.

OPAKOWANIE

Klasyczny kartonik z logo marki o wyrazistej, intensywnej kolorystyce. Mamy tutaj mnóstwo błękitu, różu i bieli z śliczną, kwiatową grafiką przedstawiającą motywy kwiatowe. Opakowanie wykonano z tektury, z boku mamy część, którą odrywamy i z łatwością możemy wyjmować wkładki, a w razie potrzeby zamykać pudełeczko.

WKŁADKI

Wkładki są bardzo cienkie, można je dostosowywać do wielu typów bielizny, co jest praktyczne i bardzo wygodne. Brzegi wkładek są cieńsze, co umożliwia przyklejanie ich w różnych formach. Mają śliczne tłoczenia na powierzchni oraz kolorowe wzorki na spodniej części. Wkładki mają przyjemny, kwiatowy zapach. Mają mocny klej i trzymają się bielizny, co daje komfort. Nie odklejają się, nie przesuwają. Są wykonane s miękkiego, przyjemnego dla skóry materiału. Można zakupić mniejsze lub większe opakowanie, często są w promocji.

PLUSY
+ miękki i przyjemny materiał
+ są cieniutkie
+ mają przyjemny zapach
+ dobrze chronią
+ można je dostosowywać do różnych typów bielizny
+ posiadają ładną stronę wizualną
+ mają mocny klej

Ulubione!

Mój ulubiony wariant wkładek tej marki. Mają delikatny zapach, który nie podrażnia i zapewnia długotrwałą świeżość. Wkładki dobrze trzymają się bielizny, co jest dla mnie istotne, dopasowują się do niej. Dobra cena w porównaniu do sztuk w opakowaniu. Polecam!

Niezastąpione

Wkładki Discreet w różnych wersjach są ze mną już od wielu, wielu lat i mnie nie zawodzą. Aktualnie posiadam właśnie tę wersję, czyli deo spring breeze.

Zapakowane są w karton, który wygląda bardzo ładnie, jest też porządny i nie rozrywa się. Łatwo otworzyć i zamknąć opakowanie, dzięki czemu nic niepożądanego nie znajdzie się w środku. Duży plus za zróżnicowanie pojemności. Ja korzystam teraz z opakowania 50 sztuk.

Wkładki pachną przepięknie, delikatnie, świeżo i kobieco. Ich design też jest uroczy, kwiatowe tłoczenia i grafika wyglądają bardzo przyjemnie dla oka. Mają odpowiedni kształt, czyli nie za duży i nie za mały, rozszerzający się na końcach, a delikatnie zwężony na środku. No i najważniejsze – bardzo mocny klej, który zapewnia nam idealne przyleganie do bielizny, nic się nie przesuwa i nie odkleja. Są ultra cienkie, w ogóle ich nie czuć, ale jednocześnie są chłonne. Pochłaniają też nieprzyjemne zapachy. Nadają się do klejenia na każdym rodzaju bielizny.

Spełniają wszystkie moje oczekiwania i wątpię, żebym je kiedykolwiek porzuciła :)

Świetne

Stosuję najchętniej właśnie w tej wersji i zielonej. Są świetne. Dobrze się trzymają, ładnie pachną, nie czuć ich podczas używania. Nie powodują podrażnień.

Super i super cienkie

Moje ulubione cieniutkie wkładki. Korzystam naprzemiennie z tej i z drugiej wersji zapachowej (Waterlilly). Są cieniutkie, oddychające, wcale ich nie czuć, choć czasem w gorsze dni potrafią przeciekać i zostawiać ślady na bieliźnie. Dlatego stosuję je naprzemiennie z ich grubszą wersję (Zone Plus). Dla mnie rewelacja!

Najlepsze!

Discreet są ze mną od początku, od lat i na razie są niezastąpione. To co w nich lubię najbardziej to mocny klej, dzięki któremu wkładki nie odklejają się i nie przesuwają , a po usunięciu wkładki na bieliźnie nic nie zostaje. Są cieniutkie, niewyczuwalne, ale chłonne. Są bardzo kobiece pod względem zapachu i wykonania samej wkładki (kształt, delikatne wzorki). Wkładki możemy dopasowywać do różnego rodzaju bielizny, co jest świetną opcją. Opakowanie jest bardzo solidne, kartonowe i przy tym higieniczne, bo za każdym razem możemy je zamknąć i żaden kurz nie dostaje się do środka. Dużym plusem jest też to, że przy zakupie mamy różne warianty wielkości opakowań do wyboru. W dodatku cena ich jest niska i są ogólnodostępne. Naprawdę warto wypróbować ;)